Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Burası çoğunlukla pozitif bir grup. Güzel şeyler konuşalım. Hepimiz evlatlarımızı sağ salim kucağımıza alalım inşallah 😄😄 ben de ağustos ayından itibaren alışverişe başlıycam inşallah ☺️ burda aldıklarını paylaşan arkadaşlarımızın ekran görüntülerini falan aldım 😄 çok güzel şeyler var 🥰
Bende Eylül de alacam öyle düşünüyorum şimdiden ufak tefek aldım tamamını Eylül de topluca alıp kurtulacam 😂

benim de dogal gebelik. tup bebek cok daha zor bir surec etrafimdan duyuyorum. dogal yolla da olsa hamileligin kendisi zorlayici o yuzden hamilelere karsi hosgorulu olmak lazim diye dusunuyorum 🫠 ozellikle is yeri haklari esnek olmali evden calisma ve izin konusunda

Bende Eylül de alacam öyle düşünüyorum şimdiden ufak tefek aldım tamamını Eylül de topluca alıp kurtulacam 😂
Fiyatlara bakınca toplu da pek alınamıyor gibi 😄🤭 bir de grupta öyle güzel şeyler paylaştılar ki dayanamıyorum artık galiba ben 😄 hepsini almak istiyorum şimdiden😃 Allahım hayallerimizi yaşamayı nasip etsin 🙏

Arkadaşımın düğünü var hafta sonu. Geçen hafta elbise aldım, eşim evde yoktu denedim oldu güzelce, sırtının fermuarını çekemedim sadece. Meğerse olmuyomuş 🥲 geçen haftadan bu yana az daha şiştim gibi. Tüh napcaz ya

Fiyatlara bakınca toplu da pek alınamıyor gibi 😄🤭 bir de grupta öyle güzel şeyler paylaştılar ki dayanamıyorum artık galiba ben 😄 hepsini almak istiyorum şimdiden😃 Allahım hayallerimizi yaşamayı nasip etsin 🙏
Doğru fiyatlar aşırı yüksek ben çok uçuk fiyatlı aşırıya kaçan şeyler almayacağım zaten Bi İnternet sitesi buldum baya da uygun alacaklarım toplam da bir buçuk tutuyor fazla tutmuyor ekstra yine ufak ufak alırım şimdilik bunlar bile yetiyor

bazen tam alt karnimda kasiklarimin oldugu yerde agri oluyor vurup geciyor sanki. agridan cok sizlama gibi, uzun surmuyor. bazen tek taraflı solda bazen iki taraflı. arkadan belime vuruyor bazen üst bacagıma cok hafif. sizde de olıyor mu yoksa ağrıısız sızısız mı geçiyor bu donemleriniz.
plesanta asağıda demıstı doktor bana ondan mı bu sızılar bilemedim.
Ilk gebeliğimi de unuttum gitti keşke bir gunluk tutsaymısım ne zaman ne oluyordu diye

bazen tam alt karnimda kasiklarimin oldugu yerde agri oluyor vurup geciyor sanki. agridan cok sizlama gibi, uzun surmuyor. bazen tek taraflı solda bazen iki taraflı. arkadan belime vuruyor bazen üst bacagıma cok hafif. sizde de olıyor mu yoksa ağrıısız sızısız mı geçiyor bu donemleriniz.
Ilk gebeliğimi de unuttum gitti keşke bir gunluk tutsaymısım ne zaman ne oluyordu diye
Bence büyüyor diye ben bir aydır baya ağrı çekiyorum doktor acaba sen ağrın var mı sanıyorsun dedi 😂😂 ama ben ağrı çekiyorum yani 5 gündür felan yumurtalıklarım patlayacak sanki büyüme ağrısı dır dedi doktorum plesanta ağrı yapmaz düşükte yapmaz demişti birşey yapacak olsa kanama yapar dedi

Doğru fiyatlar aşırı yüksek ben çok uçuk fiyatlı aşırıya kaçan şeyler almayacağım zaten Bi İnternet sitesi buldum baya da uygun alacaklarım toplam da bir buçuk tutuyor fazla tutmuyor ekstra yine ufak ufak alırım şimdilik bunlar bile yetiyor
Hangi site kız bizede söyle😅

Gece biraz oldu benim kasıklarımda ağrı ama ben sanki bağırsaklar yukarı doğru çıkıyor ya yavaş yavaş onu hissediyoruz gibi geliyor onun ağrısı gibi zorluyor bazen çünkü

Arkadaşımın düğünü var hafta sonu. Geçen hafta elbise aldım, eşim evde yoktu denedim oldu güzelce, sırtının fermuarını çekemedim sadece. Meğerse olmuyomuş 🥲 geçen haftadan bu yana az daha şiştim gibi. Tüh napcaz ya
Yeniden sipariş giriceksin cano elindekini iade edeceksin nasılsa 14 gün iade süresi oluyır

Çok iyiymiş. Hangi site acaba? Ben de çok bişey almayı düşünmüyorum ama illaki alınacak çok şey var. Geçen bir kaç yer gezdik bu fiyatlarla toplu almaya kalksak 2 maaşı bırakırız dedim 😃

Benim de ara ara oluyordu bugün çok oldu. Daha önce olduğunda doktora sormuştum bebek büyüyor, oraya baskı yapıyor, kendine yer açıyor demişti. Tabiki çok şiddetli bi ağrı olduğunda veya ağrıya kanama vs eşlik ettiğinde (Allah korusun) doğrudan gel dedi.

Hangi site kız bizede söyle😅
İnstagramda Bi kaç tane buldum tabi herkes bütçesine göre belki siz beğenmeyebilirsiniz de yazayım bulduklarımı akasyagiyim01, bebe_trendi, efubaby, bebemer_bebek, enucuzbebekmarket tabi hiçbirinden halen sipariş vermedim ama site sanırım gerçek duruyor 5 li hastane çıkışları 120 lira çok uygun yani bu siteler

İnstagramda Bi kaç tane buldum tabi herkes bütçesine göre belki siz beğenmeyebilirsiniz de yazayım bulduklarımı akasyagiyim01, bebe_trendi, efubaby, bebemer_bebek, enucuzbebekmarket tabi hiçbirinden halen sipariş vermedim ama site sanırım gerçek duruyor 5 li hastane çıkışları 120 lira çok uygun yani bu siteler
Burda yazdım O ozlemem 🥰

İnstagramdan pek alışveriş yapma alışkanlığım yok. İnşallah güvenilirdir bu siteler. Fiyatlar iyiymiş dediğiniz gibiyse

İnstagramdan pek alışveriş yapma alışkanlığım yok. İnşallah güvenilirdir bu siteler. Fiyatlar iyiymiş dediğiniz gibiyse
Dediğim gibi bende daha almadım ama site gerçek duruyor en azından Bi tane alıp denemek lazım gerçek mi diye iade de kabul ediyorlar ve kapıda ödeme diye bana gerçek n gibi geldi

Mesela ben o sitelerden bunları seçtim alacağım hepsi aşağı yukarı 1800 felan tutuyor bana tabi ekstra aldıklarım alacaklarım var ama genelini burdan halletmiş olacağım

Eklentiler

• Screenshot_20240704-183428_Instagram.jpg
    Screenshot_20240704-183428_Instagram.jpg
    77,9 KB · Görüntüleme: 39
  • Screenshot_20240704-183413_Instagram.jpg
    Screenshot_20240704-183413_Instagram.jpg
    82,8 KB · Görüntüleme: 37
  • Screenshot_20240704-183259_Instagram.jpg
    Screenshot_20240704-183259_Instagram.jpg
    87,5 KB · Görüntüleme: 38
  • Screenshot_20240704-183205_Instagram.jpg
    Screenshot_20240704-183205_Instagram.jpg