Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Kızlarr, dün akşam kasığına yakın yerde 3 tane pıtpıt böyle kalp atması gibi bir şey hissettim, acaba bu hareket hissetme öncesi biley midir 🥲 sata göre 16+4’üm ama ultrasona göre 17+5, erken gibi geldi bana daha
Evet bebek hareketi o🥰 ilk pıt pıtları ben 16 da hissettim sonra giderek netleşmeye başladı haftaya daha net hale gelir😇

Gece uyuduğum için daha uykudan uyanacak kadar hissetmedim ama akşamları felan oluyor gün içinde en çok sabah hissediyorum ama
Gece 11-1 arası hareketli oluyor bi. Ama bugün sabahtan beri durmuyor kıpır kıpır 🤗 Son yarım saattir her ne yapıyorsa çok ritmik çalışıyor 😍😅

Ay işte yazarken hepsi aynı geldi gözüme yarısını düz yazdım dkfk bazıları uzun bazıları kısa mesela onu da yazacaktım üşendim 🥲

Çorap 3 takım var bende ama ipli içleri kayınpeder almış. Bebeğin parmağına dolanıyormuş bunlar. Düz çorap alırım yine birkaç tane. Benim 1-3 aydaki zıbınlar bebedino Uzun Kollu Kendinden Eldivenli Ãıtçıtlı Badi Kruvaze (5 LÄ° PAKET) Fiyatı, Yorumları - Trendyol şunlar bak yandan çıtçıtlı ama bence de kısa kollu da lazım
Evet hatırladım zıbınlarını, onlar baya iyi görünüyor. Önden çıtçıtlı da baya öneriyorlar. O zaman çorap da alayım lazımsa. Ben patik olunca çorap giydirmeyiz sanmıştım 😅

Ay işte yazarken hepsi aynı geldi gözüme yarısını düz yazdım dkfk bazıları uzun bazıları kısa mesela onu da yazacaktım üşendim 🥲

Çorap 3 takım var bende ama ipli içleri kayınpeder almış. Bebeğin parmağına dolanıyormuş bunlar. Düz çorap alırım yine birkaç tane. Benim 1-3 aydaki zıbınlar bebedino Uzun Kollu Kendinden Eldivenli Ãıtçıtlı Badi Kruvaze (5 LÄ° PAKET) Fiyatı, Yorumları - Trendyol şunlar bak yandan çıtçıtlı ama bence de kısa kollu da lazım
bak patikli pantalon içine çorap giydirdi. Enee çok datlu 😍

Mont ilk sene alınmaz herhalde di mi ya? Aralık - Mart dönemi kış ama 1-3 ay bebek mont giymez sanki dışarı falan çıkacak olduğumuzda normal giydirip peluş dış kundağa sarsak battaniye örtsek yeter galiba. Bebek arabasıyla gezdirirken falan.
Bence de yeter. Ben astronot tulum falan aldım ama en pratiği dış kundak diyorlar kuzum. Mont falan giyemez bence de.

Kız bi de bu zıbınlar içe mi dışa mı giydiriliyor sence? Kafam karışıyor benim 😅

Mont ilk sene alınmaz herhalde di mi ya? Aralık - Mart dönemi kış ama 1-3 ay bebek mont giymez sanki dışarı falan çıkacak olduğumuzda normal giydirip peluş dış kundağa sarsak battaniye örtsek yeter galiba. Bebek arabasıyla gezdirirken falan.
O kadar küçük minnakki 🥰🥰 yani biz nasıl fazla kıyafette sıkışıyorsa bedenimiz oda öyle rahatsız olur dayanamaz zaten hemen de büyüyorlar en güzeli Bi iki tane dış kundak almak sonra yaz geliyor zaten o büyüyünce Bi sonra ki kışa 1 yaş için almak daha mantıklı bence Bi kere insanı bile yorar mont giydirirken bebeğe küçük ya daha

Bence de yeter. Ben astronot tulum falan aldım ama en pratiği dış kundak diyorlar kuzum. Mont falan giyemez bence de.
Di mi bence de kuzum. Görümcem de aralıkta doğum yapmıştı da 20 günlükken gördüğüm o bebek hiçbir şey giyebilir durumda değildi yani katlanıyordu durduğu yerde 🥲🥲😂😂

O kadar küçük minnakki 🥰🥰 yani biz nasıl fazla kıyafette sıkışıyorsa bedenimiz oda öyle rahatsız olur dayanamaz zaten hemen de büyüyorlar en güzeli Bi iki tane dış kundak almak sonra yaz geliyor zaten o büyüyünce Bi sonra ki kışa 1 yaş için almak daha mantıklı bence Bi kere insanı bile yorar mont giydirirken bebeğe küçük ya daha
Evet evet canım bence de ya 1-2 yaş almak en iyisi. İlk sene kundaklarla geçer. 🥰🥰

Merhaba,ben de 14+5 teyim. Dün kontrolüm vardı. Benim de plasentanın tamamı rahim ağzını kaplamış durumdaydı,yukarı çıkmaya başlamış ama uç kısmı hala rahim ağzını kapatmış durumda. Ayrıca kanama alanı da oluşmuş. Cinsel ilişki kesinlikle yasak,zaten tüp bebek ile hamile kaldım. Sizin durumlar nasıl? Bir gelişme var mı ? Yakın zamanda kontrole gittiniz mi ve kanama yaşadınız mı? Umarım yaşamamışsınızdır🙏
Merhaba bence cikmaya basladiysa cikacaktir icinizi ferah tutun. Benim bu persembe randevum var fakat bugun maalesef kanama yasadim doktorum yatip dinlenmemi soyledi. Kanama alani yoktu icerde niye kanadi bilemiyorum. Ben de tup bebek ile hamile kaldim. Bu hafta kan sulandiricilara baslamistim o mu yapti kanamayi bilmiyorum. Umarim cikiyodur yukari oyuzden kanama olmistur muayene olunca anlayacagim onu da artik. Insallah kanamasiz atlatirsiniz korkmayin cok yasayan varmis

Merhaba bence cikmaya basladiysa cikacaktir icinizi ferah tutun. Benim bu persembe randevum var fakat bugun maalesef kanama yasadim doktorum yatip dinlenmemi soyledi. Kanama alani yoktu icerde niye kanadi bilemiyorum. Ben de tup bebek ile hamile kaldim. Bu hafta kan sulandiricilara baslamistim o mu yapti kanamayi bilmiyorum. Umarim cikiyodur yukari oyuzden kanama olmistur muayene olunca anlayacagim onu da artik. Insallah kanamasiz atlatirsiniz korkmayin cok yasayan varmis
Bu plesanta aşağıda olma durumu bende de var ben doktora gittiğimde öğrendim ağrım oldu sonra böbrek ve idrar yollarındanmış neyse çok olunca dayanamadım iki gün sonra tekrar gittim doktorum ağrı yapmaz düşükte yapmaz hem yukarı çıkmaya başlamış dedi galiba psikolojik olarak ağrımın olduğunu düşündü bende o yüzden yukarı çıkmaya başladı diye düşündüm sevinemedim sizlere de böyle demiş doktorunuz demek onun Bi ölçüsü var çıkmaya başladığı anlaşılıyor umarım sizinkiler de çıkar Allah yardımcımız olsun sağ salim kucağımıza alalım bebekleri rabbim hepimize sağlıklı hamilelik geçirmeyi nasip etsin sağlıkla doğurmayı nasip etsin 🤲

X