Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
Ben regenesis omegalı midem bulanıyor diye gece yatarken içiyorum. Öyle bir yol buldum
Ben sabah kahvaltıdan sonra içiyorum canım en az bulantılı saatler sabah saatleri benim için ya akşama perişanım etkisi geçiyor herhalde 6dan sonra fenalık basıyor zaten

Şeker yüklemesi ile ilgili yeterli bilgiye ulaşamadım Bi türlü gebelikte niçin yapılıyor yapılmazsa ne oluyor yapılınca Bi tedavi mi uygulanıyor veya şekerimiz var ise bunun tam zararı nedir bebeğe ve anneye, bide yüksek çıkarsa yükleme yapılıyormuş oda tuhafıma gitmişti şekeri yüksek çıkmış Bi insana neden yükleme yapılır ki aksine düşükler yapılması lazım a

Şeker yüklenmesinin amacı düşük şekeri dengelemek değil, dışarıdan alınan şekere vücudun verdiği tepkiyi ölçmek. 2-4 baklavaya eşdeğer bi şeker yükleniyor 1 saat sonra kan veriyorsun eğer sınırın üstünde çıkarsa diyet öneriliyor genelde. Eğer çok çok yüksek çıkarsa ilaç öneriliyor diye biliyorum erken doğuma kadar riskleri yüksek

18 hafta gebelik kaç aylık eder? Hamileliğin 18. haftasında bebek 4 ay 6 günlük olmuştur.

Mesela bu ben oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…