Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Benim oğlumda hatırladığım detaylı falan bu derecede işte ayrı para falan çok bahsetmemisti doktor bende o tarihlerde şehir dışına annemlere gitmsitim orada muayene olurum diye. O haftalarda işte gittiğim doktor 20 dk falan baktı işte dur böbreğine de bakalım bseyler dedi işte sarılı siyahlı bı kağıt verdi. Burnu ağzı çok ortantili minik bişey olacak bu falan dedi. Demek ki o zaman bu şekilde bakması detaylı zamanı olduğu içinmiş bende adamın tarzı bu sanmıştım yani kendi dokturumuz da istese daha detaylı bakabilir ama bakalım bana şimdiki doktorum ne diyecek

Kız olsa belki de erkekte çok belli ya çükcağızı artık sanmam ben
Ya ben pipi görmedim işte ortada kabarık bı çıkıntı var doktor kordon değil oynamadı hep orda sabit bişey var bak dedi. Zor gördü işte ama erkek dicem dedi başka seçenek de söylemedi baktı baktı erkek erkek dedi. 14 hafta olduğu için bı de bı videoya denk geldim kız bebek nasıl erkekle karıştırılır diye o genital çıkıntı erkek pipisine de benzetiliyor bazı haftalarda o yuzden bı ihtimal aklıma öyle geldi nedense

Benimki şöyle görünüyor sendeki de böyle mi

Detaylı bakabilmesi icin uzmanlık almıs olmaları gerekiyor diye duydum.

Bana 20-21.haftalarda önerdi canım doktor. Bana daha var biraz daha. Başkent Üniversitesi Nihal Şahin'i araştırıp sevmiştim fiyat 5500 civarıydı sanırım 5300 de olabilir o aralar
Evet bana da 20.hafta dediler. Dr Ali ipek öneren çok var çevremde :) hiçbir yerden fiyat almamıştım çok iyi oluyor böyle

Bu kesinlikle emrivaki olur ve ben de hiç hoşlanmam benim annem de hiç haz etmezdi. Zaten bizimkiler düğünden sonra birbirlerini hiç görmedi memleketler çok uzak olunca o yönden bir kaygımız yok da Sen güzelce söyle canım, anne istiyorsan beraber gideriz alışverişe, annem de ne vakit gitmek isterse onunla da o zaman gideriz. Teklifin için sağ ol ama annemi de bu şekilde zorla bir programa dahil etmek istemem de yani. Belki annenin şu an bütçesi yok 3 ay sonra yapacak yapmak istediğini niye kayınvalidene göre hareket etmek istesin ki

Evet bende sivrilme var ucunda, benim 16 ama senin 14müş o ultrason zamanı daha netleşmiştirr
Eşim ben gördüm diyo daha kadın demeden bana pipisi var işareti yapıyordu zaten erkek gibi hocam sanki diyo kadınsa valla bende erkek gibi gördüm dedi oğlumda önce kız dediler belki ben ondan etkileniyorum yine mi yanılma diye. Sağlıklı olsun da gelinlerden yana yüzümüz gulsun ne deyim

Ya bizimki anlamadı en başta ekrana şapşal şapşal bakıyor ne hissediyodunuz dedi eşim kız ben erkek dedim, normalde babaların tahmini tutar ama bu sefer tutmamış dedi. Bizimkinin algılaması bi 2 dk falan sürdü

Evet istememiş yani yüzümüze belli etmedi de arkadan anlatmış ağlamış vs
Valla çok garip insanlar var. Ben de benimkilere garip derdim daha garipleri varmış. Hiç ağlayanı duymamıştım. Ağlama sebebi nedir yani erken olduğunu mu düşünüyor, maddiyatı mı düşünüyor

nasıl yani

Valla çok garip insanlar var. Ben de benimkilere garip derdim daha garipleri varmış. Hiç ağlayanı duymamıştım. Ağlama sebebi nedir yani erken olduğunu mu düşünüyor, maddiyatı mı düşünüyor
Maddiyattan onlara ne erken olmasından onlara ne çocuk onların değil ki gerçekten anlamadım ağlamak ne demek oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…