Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Maddiyattan onlara ne erken olmasından onlara ne çocuk onların değil ki gerçekten anlamadım ağlamak ne demek oluyor
Evet ben de böyle düşünüyorum ama bazı erkek annelerinde herşeyini oğluyla bir yaşama duygusu var ya. Bi sebebe bağlamaya çalıştım bağlanmıyorsa daha da kötü durum. Sadece kıskançlığından ağlıyor o zaman

Orangegreysky ben sata göre 21+3 de detaylıya gidicem hastane doktorumuz 21-23. Haftalar arasında bakıyor detaylıya demişti normalde sağlık ocağı 20. Haftada çağırdı beni ama ben detaylıdan sonra gitsem daha iyi gibi bazen doktor bir sorun görüp aşıyı yaptırtmıyormuş ya ne olur ne olmaz önce detaylı dedim bende ertesi gün de aşıyı olurum

Ben de 21+1e alıcam canım randevuyu, tetanozu da o hafta sonra girerim artık

Valla çok güzel yazmışsınız teşekkür ederim. Zamanı geldiğinde yani konu kapandı tekrar açmak istemiyorum. O zaten açar konuyu o zaman sen bütçeni ayır ona göre yaparız annemde ne zaman teklif ederse alışveriş o zaman yaparız emirvaki yapmak istemiyorum durumunu bilmiyorum çünkü diyeceğim

Valla canım ben hala anlamadım bir sebep de bulamıyorum. Herkes ister ki çocuklarımın da çocuğu olsun da aman evleri boş kalmasın falan. Biz çocuk yapın diyen ebeveynlere laf ederken doğacak çocuğa üzüleni vallahi ben ilk defa duydum.

Ben de kayınvalidemlerin çocuktan paşam, paşamız diye bahsetmesine falan sinir oluyordum. Ya da sünnet düğünü yapma hayallerine. Erkek cinsiyet üstünlük değil, sünnet kutlanacak bir hadise değil, benim çocuğum paşa değil falan diye çatışmalar nerdeyse bizimkilere şükredecek oldum ndkksdnl

Ay hiç minnet etme ne o öyle illa senin annende yapacak gibi dedikleri gibi siz kendiniz alın eşyaları anne eğer yardım etmek istiyorsan şu eksiklerimiz var de geç almıyorsada almasın kimseyi zorlayamazsın benimkide yokladı beni annen beşik alacak mı diye ki benim babam engelli kaldı annem çalışmak zorunda kalıyor 2 kardeşim daha var okuyan onlara bakıyor bende bilerek dedim hem beşik hem gardrop alacak bide bebeğin kıyafetlerini dizecek ki benim annem istemeden teklif etti bana ama kıyamıyorum onada

Canım Evet kesinlikle. Kimseyle ortak almak zorunda değil yani ailen. Herkes istediğini alsın . O başka bir eksiği alır annen başka. İlla düğün yapar gibi ortak olunmaz ki bunda

yeminle aynısı benimkinin benim aldığımı giymezsin çocuğuna giydirmezsin der. Parasını verir ne istersen git al der daha makbule geçer vallahi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…