Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Bi tanıdığım koydu kızına ilk duyduğumda çok beğenmiştim koymamıs olsaydı koyardım kulağa çok hoş geliyor benim aklımda tuana var bu aralar eşim lina olsun diyordu ama herkeste lina bu aralar
Benim de hosuma gitmişti ilk duydugumda Tuana da cok hos cennete dusen ilk yagmur tanesi die mi okumstm sanki oyle bsydi

Ben leyla istiyordum hatta evli degildim ozamanlar suan butun cocuklar leyla hevesim kacti bide esim turk ismi olsun istiyor. Naz dusunuyoduk eledik duru , ilay, mercan , ela simdilik cebimdeki isimler . Ne guzel hic dusunmeyecegim derken sian cocuguma isim bulamiyorum

Eşimde illa görümcemin adını koyacak kız olursa bende ses etmiyorum koy diyorum ikinciye kendi istediğimi koyup onu hep kullanacam zaten Bi anne neyi kullanırsa bebeğin adı o olur ikincisi unutulur
Anne baba tamam da gorumce ne alaka bunu da ilk defa duydum haha. Allahtan esim de ben de 2 isim sevmiyoruz kullanmsyacaksan yazik cocuga kulfet ki kullanan hic gormedim

Erkek isim önerisi lazım gençler hep kız kız düşündük biz de erkek olursa aklımdaki isim sayısı -5
Erkek olsaydı esim Muaz koymak istiyodu neyseki kiz yani insaallah
Eşimde illa görümcemin adını koyacak kız olursa bende ses etmiyorum koy diyorum ikinciye kendi istediğimi koyup onu hep kullanacam zaten Bi anne neyi kullanırsa bebeğin adı o olur ikincisi unutulur
Kesinlikle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…