Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
kızlar bir şey sorucam
fetal dna testi için eve gelip kan alıyolarmış sanırım
evde kan aldırmak doğru mu? riskli değil mi?
Canım ben ilçede yaşadığım için cafede aldılar kanımı Gayet steril bir şekilde özel kutuda geliyor tüm malzemeler. Kolunuza koyacağınız pamuğa da kolunuza da dezenfektan sıkılıyor. Benden 2 kere aldılar (birinin sonucu çıkmadı diye) bir problem olmadı.

Kizlaarr bende simdi konrtolden geldim. İkili için kan verdim. 12+2 yiz şuan haftasıyla uyumlu gidiyor yani geç döllenme olunca regl tarihi değişti şimdilik her şey yolunda dedi. Ense kalınlığı sordum iyi uyumlu görünüyor suanlik dedi. Bebiş çok zipliyodu ya durup durup zipliyo ahaha küçücük ama nasıl zıplıyor çok güldük keşke videoya alsaydık o an ya

Badgeri bende favladım ama almadım bio oil yenileme yapmıyorum yaa bir kez sürüyorum sadece
gorselde ekledim. Ilk hamileliğimde de kullanmıstım
bunuda favladım çok teşekkür ederim
Ben zeytinyağı kullanmaya başladım , uyumadan önce sürüyorum .
o da maaliyetli olmayacak mı baya

Beybi bu smile cotton çok yakar gibi geldi bana yav

İstanbuldaymış mağazası başka yerde de satılıyosa göremedim. Sanmıyorum sadece işte sabitleme kısmı farklı yazmışlar ikisini de kullananlar çok fark yok diyolsr diye okudum heo

Kış ortasında çocuk niye yansın zaten 6 aydan sonra kullanılmıyor büyüdüğü için
13 kiloya kadar kullanılıyor ürün, haliyle 6.aydan sonra da kullanılıyor. Ayrıca evin içi sıcak, siz kışın evdeyken naylon bir kumaşın üstüne yatarsanız siz de terlersiniz. Ayrıca Mamma muadil gibi görünse de kademeleri yeterli değil deniyor genel olarak, bu nedenle yenidoğanda kullanılmaya uygun olmadığını söyleyen de çok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…