Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Evet benimde tanıdıklarım hep güzeldi erkek olanlar yüzleri ay gibi parlıyordu kız olanlar öyle değildi bak yani o parıltı yoktu yüzü çökmüş gibi yani hamile kalmadan önceki güzelliği yoktu tabi kızı olup da güzelleşende var oğlu olupta çirkinleşende hormon meselesi tamamen yani aslında

Ben sistemlerini anlayamadım çok saçma geldi banada. Baska yerde yaptırdıgım seyleri neden onlara haber veriyorum? Takip etmekse amaç kendileri takip etsin o zaman bence. Bilmiyorum mantıgıma yatmadı hic.

Selam herkese, tahmini doğum tarihi 40 hafta tamamlanırsa 7 Ocak gibi görünüyor ama genelde bebişler o kadar beklemiyor biliyorsunuz. 31 Aralık’ta bebe tam 39+1 oluyor, doktorum da sezaryen olursam Aralık sonu doğum yapacağımı söyledi. Sizce Ocak annesi miyim Aralık mı? transfer tarihim 20 Nisan.

Ay şükür olmasında yeterki sevindim. Öbür türlüsü zor be riskli

Benim acıkma hissim kayboldu gerçekten acıkamıyorum mesela bu hamilelik bize neler yapıyorrr neler
Benimde 2 saatte bir karnım acıkıyordu acıyordu artık kazınmaktan. 2 hafta önce benimde geçti. Yani artık acıktıgım icin değil yemiş olmak icin yiyorum. Bwnde demir hapına basladım acaba ondan öo diye düşünüyordum. Belkide hormonal bilemedim

Aa kullanılmıyor muymuş, bende de genital uçuk var ödüm kopuyor atak geçiricem diye şimdi iyice korktum
Genital uçuk mu doktoruna bir onu söylesene. Banu çiftçinin kitabını bitirdim. Genital uçuktan bahsettiğinde normal doğumu engelleyebildiğini söylüyordu. Belki önceden tedavisi önlemi vardır.

Genital uçuk mu doktoruna bir onu söylesene. Banu çiftçinin kitabını bitirdim. Genital uçuktan bahsettiğinde normal doğumu engelleyebildiğini söylüyordu. Belki önceden tedavisi önlemi vardır.
Evet canım eski doktorum uçuk tedavisi zamanımdayken ileride gebe kalırsan normal doğum olmaz sezaryen yaparız şimdiden söyleyeyim demişti. 1-2 senedir kabullendim ben

Evet canım eski doktorum uçuk tedavisi zamanımdayken ileride gebe kalırsan normal doğum olmaz sezaryen yaparız şimdiden söyleyeyim demişti. 1-2 senedir kabullendim ben
Аnladım. Ben belki süreç içindede bi çözümü vardır gibi düşündüm. Olsun. Bebiş sağlıklı olsun sen sağlıklı ol nasıl olduğu önemli değil.

Аnladım. Ben belki süreç içindede bi çözümü vardır gibi düşündüm. Olsun. Bebiş sağlıklı olsun sen sağlıklı ol nasıl olduğu önemli değil.
Tabii olsun ya daha ağrılı bi süreç sanırım ama yapacak bi şey yok yok uçuk virüsü vücutta hep kalacağı için doğum sırasında aktif bi virüs varlığında doğum kanalından bebişe de bulaşabildiği için çözümü yok galiba. Gerçi konuşmadım şimdiki doktorumla ama bakalım

Yine de bir sor. Belki onun bildiği farklı birşey vardır belli mi olur. Çözümü yoksa da doktorununda seninle ilgili bilgilenmesi adınada iyi olur bence. Bence hic oyle düşünme normal doğuma girip sezeryanla çıkabiliyorsun ne olacağı hic belli olmuyor. En azından sezeryan olacagı icin doğum tarihini filan belirlersin sürece daha hazırlıklı girersin

Tam multivitamini içtim uyumaya geldim eşimi nöbetten çağırdılar. O yokken de uyuyamıyorum gece. Midem ağzıma geldi yine ya keşke içmeyip az daha bekleseydim

dikkat ederim canım . bayramda çok fazla yoruldum ama şimdi toparlayıp düzene sokacağım

ben bu modele karar verdim diğer modellere görede uygun canım .

Travel alacak olanlar çift yönlülerde otomatik dönüşlüler var sadece sapını (adını unuttum işte tutulacak yer) değiştirerek yön değiştirebiliyorsunuz. Onlar daha kolay oluyor pratiklik açısından denedim bi tanesini güzeldi prego calista olması lazım

Edit: Calistanın direkt oturma alanı 360 derece dönüyormuş o değil mios galiba

ben Babyzen Yoyo da karar kildim bebek arabasi icin, bir de babybjorn ya da benzeri birsey alicam ikisini de temiz 2. el bulmaya calısacagım. Ilk cocugumda bebek arabasını 3 bucuk ysında ancak bırakmıstık yine uzun yolda yoruluyor birseye oturması lazım şehir turu falan yaparken ama onun dısında ya scooter ya denge bisikleri kullanıyor yakın mesafelerde parka giderken ya da yuruyor bizimle.

Ya ben bazen ikinci ellerede bakıyorum atıyorum normal fiyat 11 bin adam satıyor 9 bine e diyorum 2 bin daha veririm sıfırını alırım ne mantık kaldı 2 sene önce almış bunun belkide 3 de bir fiyatına almıştır ama şimdiki fiyatla aynı nerdeyse yani bizim burdakiler maalesef öyle ucuz satanlarda arabanın haşatı çıkmış oluyor alsam iki gün sonra elimde kalır o derece

Ben hangi üründü unuttum bi bebek ürününe baktım adam şubatta almış 3 bine aldım yazmış aynı ürün şu an 9 küsür bin. Ama satsa yine 7-8den aşağı satmıyor dediğin gibi. Ben de bakıyorum denk gelirse alırım hasarsız bi ürün ama değmez gibi geliyor çoğunda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…