Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Ben hala bulamadım araba. Kabinler gitmiyor falan dediler. Aslında ben en son bagi gravity ve chicco we bebek arabalarını beğendim. İkisine de ayrıca puset Alman gerekiyor. İkisi de kabin boy. Chicco 5.5 kg, bagi 5.9 kilo. . .

Kabin-travel arası alacaksan fiyat performans olarak prego solo, lotus, aria çeşitlerine bak derim. Güzel bir travel alacaksan da kanz x-go öneririm.
Sanki travel alıcam gibi yürüme mesafesiyle heryere ulaşılabilecek yerdeyim sadece bayırlarımız var😂 bi de çift yönlü daha baskın geliyor sanki bana 🤭
Bugün avmye gittik gördüğüm tüm bebek arabaları joie'ydi. Ben hiç bakmamışım ona ben de bakcam memnunlar demej
evet evet bebeği doğmak üzere ama o da çok araştıran biridir o halde biz bu markayıda bi araştıralım😂

Sanki travel alıcam gibi yürüme mesafesiyle heryere ulaşılabilecek yerdeyim sadece bayırlarımız var😂 bi de çift yönlü daha baskın geliyor sanki bana 🤭

evet evet bebeği doğmak üzere ama o da çok araştıran biridir o halde biz bu markayıda bi araştıralım😂
Kanz x go çift yönlü canım. Diğer önerdikleri nin hepsi tek yön. O zaman kanz x go yu da al listene

Ben travel denedim bi tane. Bana çok ağır geldi 11-12 kg civarıydı sanki. Bebiş büyüdüğünde tek çıksak ve benim arabayı kapatmam gerekse hem bebek hem arabayı taşımak imkansız yani cılız kollarımla 😅 travellar daha güvenilir geliyor bana ama uzun vadeli düşününce emin olamıyorum ben de

Ben travel denedim bi tane. Bana çok ağır geldi 11-12 kg civarıydı sanki. Bebiş büyüdüğünde tek çıksak ve benim arabayı kapatmam gerekse hem bebek hem arabayı taşımak imkansız yani cılız kollarımla 😅 travellar daha güvenilir geliyor bana ama uzun vadeli düşününce emin olamıyorum ben de
Aslında benimde öyle ama eşimsiz çıkabileceğimi düşünmüyorum nedense😂😂çıkarsamda gittiğim yerdekilerde yardım ediversin bir zahmet yaa napıyım😂
Kanz x go çift yönlü canım. Diğer önerdikleri nin hepsi tek yön. O zaman kanz x go yu da al listene
Aldım kuzumm çok teşekkür ederim❤️❤️

Canım benim Allaha şükür hiç kanamam olmadı . Kontrolde öğrendik ama dediğim gibi dinlenmeme gerek olmadığını normal hayatıma devam edeceğimi söyledi . 28. Haftalara doğru bakacakmış duruma göre doğum şeklini planlarız dedi
Valla ilk 3 ayım hiç hamile gibi geçmediydi 3. ayı geçer geçmez problem çıkması üzücü. Çok temizlik vs bi şey yapma bence. Ben kanamadan bi gün önce otobüsle bi yere gidip geldim bi de rutin işlerimi yaptım. Hiç iş yapmayacaksın dedi bana

Hanımlar benim doktorun hesabına bi baktım, şu üç boyutlu ultrasonda genellikle 30-40 haftalar arasını paylaşmış. Ama ilk trimester diye bi üç boyutlu görüntü de var. Bende hiç bakmadı üç boyutlu. Bi sorsam mı bi dahaki muayenede acaba

Aa kullanılmıyor muymuş, bende de genital uçuk var ödüm kopuyor atak geçiricem diye şimdi iyice korktum 🥲
Doktora sorana kadar bende izin verilen bişey sanıyordum ama sonra kk da okudum bazı kişilerin doktorları kullanmaman gereken ilaçların başında geliyor falan demiş iyi ki sordum. Ağız gibi mi düşündü acaba yutma riskine karşı bilmiyorum pazartesiye kadar doğal şeyler denicem sonra kendi görür zaten sende öyle bı durumda danışmadan kullanma canım belki düşündüğümüzden zararlı biseydir

Benimde cildim berbat ya sanki regle 3 gün kalmışta sivilce çıkarıyorum gibi biri sönüyor başka yerden geri çıkıyor minik minik sivilcelerde cabası annemle görüntülü konuşuyoruz sen niye güneşte durdun diyor kapkarasın dedim yok güneşe çıkmadım ki diyorum bebek beni bu kadar çirkin yaptı umarım kızdır oğlansa hani beni niye güzelleştirmedi dicem😂😂🤣
Kız bebiş annelerinde genelde sivilce akne gibi şeyler oluyor diye duydum ama tesadüf mü bilmiyorum bende 🤭 bazı şeyler yalan çıkıyor çünkü ama oglusu olan annelerin ortak özelliği ciltlerinin çok güzel olmasıydı ya hepsi mı denk geldi bilemiyorum😁 oğlumda yaz ayı falan gebeliği de yaşadım zorlandigim da oldu ama hiç böyle cildimde bişey olmamıştı bende iyi yönünden bakıp belki kızdır diyorum🤣🤣

Doktora sorana kadar bende izin verilen bişey sanıyordum ama sonra kk da okudum bazı kişilerin doktorları kullanmaman gereken ilaçların başında geliyor falan demiş iyi ki sordum. Ağız gibi mi düşündü acaba yutma riskine karşı bilmiyorum pazartesiye kadar doğal şeyler denicem sonra kendi görür zaten sende öyle bı durumda danışmadan kullanma canım belki düşündüğümüzden zararlı biseydir
Yok kuzum kullanmam. Asiviral prospektüsünde B grubu bi ilaç olduğu yazıyor ama doktor ne derse o, inşallah çıkmaz da gerek kalmaz

Kız bebiş annelerinde genelde sivilce akne gibi şeyler oluyor diye duydum ama tesadüf mü bilmiyorum bende 🤭 bazı şeyler yalan çıkıyor çünkü ama oglusu olan annelerin ortak özelliği ciltlerinin çok güzel olmasıydı ya hepsi mı denk geldi bilemiyorum😁 oğlumda yaz ayı falan gebeliği de yaşadım zorlandigim da oldu ama hiç böyle cildimde bişey olmamıştı bende iyi yönünden bakıp belki kızdır diyorum🤣🤣
Benim hamile kaldiktan sonra erken gibi tüm vücudum sivilcelendi ve lekelendi. Ve her gün başka bir leke yada sivilvce beliriyor 🥲Tabi o zamanlar cinsiyeti bilmiyordum ama kızım oluyor ve arada eşime kızım tüm güzelliğimi benden alıyor diye takılıyorum😊

Ve çin takvimi yada kese şekline göre benim herşey erkeğe uyuyordu ama kızım oluyor ve ben hep acaba cidden kızım olduğu için mi böyle diye düşünmüştüm lekelenme olayini ama sanırım kiz annelerinin çoğu böyle☺️

X