Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Boğa değildir o ya boğa olsa üşenir alfldf benim de bi tanıdığım var dolaplarının kulbu için İstanbul'un her semtini gezdi ama sıfır abartı gerçekten her semti. Sabah çıkıyordu akşama kadar, aylarca sürdü bu. Hayatta yapamam Allah'ın kulbu yani :KK70:
Evet evet bu da aynen öyle biri işte hiç üşenmiyor. Kız valla boğa burcu hatta kocası da boğa burcu taban tabana zıt karakterler o her şeye üşenir her şeye fark etmez der kız da bir o kadar hasta 😂 Ben tamamen boşluktan işsizlikten zamanı nasıl geçireceğini bilemediği için yaptığını düşünüyorum. Kendine de dedim hatta işe falan mı girsen belki bu saçmalıklara bu kadar takılmazsın dedim ben takılacak bir şey her zaman bulurum diyor 😂

canım kaç haftalık oldun? ben de hala toparlanamadım. hiç halim yok kusuyorum bazen. prilama devam ediyorum ama pek fazla etkisi yok.
13+2yim prilam sürekli kullanmıyorum hafta sonu falan kullanmıyorum mesela iyiyim beni sanırım serviste yol gitmek kötü etkiliyor acele ile kalk koşa kola servise bin zıplaya zıplaya 1 saat git 1 saat dön o yol mahvediyor evde genelde midem iyi

Devlet hastanesinde ikili tarama yaptıran var mı acaba? Kadın Doğuma randevu aldım ama usg için perinatolojiye mi gönderiyorlar yoksa kendileri bakıyorlar mı usg? Eğer bakmazsa bayrama denk gelecek benim
Bebeğim ben devlette yaptırdım normal gittiğim doktor usg baktı kan verdim 2 hafta sonra gel dedi ama 5 günde çıktı sonuçlar randevu bulamadığından doktoruma 26 hazirana aldım o zaman göstercem perintolojiyr falan göndermediler

Kızlar birazdan kürtaj olacagım 14 hafta oldugu için ilaçla düşürecekler.dün çok kötüydüm bugun daha iyiyim .Bir kızım var allah ona ömür versin .Kendimi onunla avutuyorum.Sakın stres yapmayın .Olanlar var deyip kendinize yormayın . Hepiniz saglıcakla kucaklarınıza alın meleklerinizi.Allah ne derse o oluyor.Rabbim hepinizin iyi haberlerini almayı nasip etsin .
Çok geçmiş olsun. Allah güzel kızınıza çok güzel bir ömür nasip etsin inşallah çabucak toparlarsınız güzel şeylere sahip olunanlara odaklanmak en güzeli❤️❤️

13+2yim prilam sürekli kullanmıyorum hafta sonu falan kullanmıyorum mesela iyiyim beni sanırım serviste yol gitmek kötü etkiliyor acele ile kalk koşa kola servise bin zıplaya zıplaya 1 saat git 1 saat dön o yol mahvediyor evde genelde midem iyi
sen atlatmış gibisin canım servisten etkilenmen de geçer yakında 🙏🏻 iştahın falan yerinde mi

Kizlar yüzüstü yatmak sorun olur mu siz yatiyor musunuz. Doktora sormayı unutuyorum. Çocukluğumdan beri de yuz üstü uyurum. Bugün sabaha kadar yuzustu yatmadigim için rahat edip uyuyamadım. Aslında karnım da çok çıkmadı. Yüzüstü Yatsam bebeğe zarar gelir arada sıkışır mi acaba😂🤭 (tabi sıkışır mi diye sormam biraz şaka biraz gerçek bi soru😂
Bende sırt üstü seviyorum kollarımı kafamın üstne atıyorum oh çok rahat ama bebeğe kan akımı azalır diye bir şey okudum korktum

sen atlatmış gibisin canım servisten etkilenmen de geçer yakında 🙏🏻 iştahın falan yerinde mi
Aynen çok şükür daha iyiyim başlara göre. İştahım iyi hiç yemek tiksintim olmadı midem bulandığı anlar dışında. İştahim bazen açık bazen kapalı normalde de kilom var yemek yemeyi severim ama işten gelince falan bazen canım istemiyor. Genel anlamda iştahım iyi ama

Aynen çok şükür daha iyiyim başlara göre. İştahım iyi hiç yemek tiksintim olmadı midem bulandığı anlar dışında. İştahim bazen açık bazen kapalı normalde de kilom var yemek yemeyi severim ama işten gelince falan bazen canım istemiyor. Genel anlamda iştahım iyi ama
senin adına sevindimmmm darısı başıma 🙏🏻🧿

Kızlar cumartes doktora gitmiştim. Mide bulantısı için ilaç vermesini şimdiye kadar kabul etmemiştim.çevremdeki arkadaşlarım İlk 3-4 ay olur sonra normale dönersin dedikleri için ilacı pek kullanmak istememiştim. 14 haftayı geçtim. Bulantılarımda hala azalma yok beni mahvediyor. Bugun doktoruma mesaj attım. İlac yazmasını istedim. Prilam yazdı. Gece 2 tane al ve düzenli kullan dedi. Ertesi gün gecmezse sabahta 1 tane al hala devam ederse ikindide 1 tane daha alırsın, günde 4 tane alabilirsin dedi. Bulantım gün boyu devam ettiği için şimdi ilk defa prilamı kullanmıs oldum ama midem hala düzelmedi. Aşırı mide bulantısı olan arkadaslar ne yapıyor? Tavsiyelerini merak ediyorum. Kusmakta çözüm deği çünkü kusana kadar tüm gün bana zehir oluyor kussamda bi süre sonra tekrar bulantım başlıyor. Sanki hic sonu gelmeyecek gibi. Hala kokuya hassasiyetim cok yemek evde pişiremiyorum. Herşeyi yiyemiyorum. Mide bulantımı bastırmak icin geneldede karbonhidratlı şeylere yöneliyorum ama o da 3 ayda ciddi kilo almama sebep oldu. 9 ayın sonunda dönüşeceğim şeyden korkmaya başladım açıkcası. Aynı durumu yaşayan arkadaslar benide bilgilendirsin lütfen 🙏🏻

Kızlar cumartes doktora gitmiştim. Mide bulantısı için ilaç vermesini şimdiye kadar kabul etmemiştim.çevremdeki arkadaşlarım İlk 3-4 ay olur sonra normale dönersin dedikleri için ilacı pek kullanmak istememiştim. 14 haftayı geçtim. Bulantılarımda hala azalma yok beni mahvediyor. Bugun doktoruma mesaj attım. İlac yazmasını istedim. Prilam yazdı. Gece 2 tane al ve düzenli kullan dedi. Ertesi gün gecmezse sabahta 1 tane al hala devam ederse ikindide 1 tane daha alırsın, günde 4 tane alabilirsin dedi. Bulantım gün boyu devam ettiği için şimdi ilk defa prilamı kullanmıs oldum ama midem hala düzelmedi. Aşırı mide bulantısı olan arkadaslar ne yapıyor? Tavsiyelerini merak ediyorum. Kusmakta çözüm deği çünkü kusana kadar tüm gün bana zehir oluyor kussamda bi süre sonra tekrar bulantım başlıyor. Sanki hic sonu gelmeyecek gibi. Hala kokuya hassasiyetim cok yemek evde pişiremiyorum. Herşeyi yiyemiyorum. Mide bulantımı bastırmak icin geneldede karbonhidratlı şeylere yöneliyorum ama o da 3 ayda ciddi kilo almama sebep oldu. 9 ayın sonunda dönüşeceğim şeyden korkmaya başladım açıkcası. Aynı durumu yaşayan arkadaslar benide bilgilendirsin lütfen 🙏🏻
Canım malesef prilam bulantı ve kusmayı sadece azaltıyor gibi, tam kesmiyor. Hatta etkisi yok diye bırakmştım, çok daha kötü olduğum için tıpış tıpış geri döndüm. Mutlaka düzenli kullan. Yani o rahatsızlık hissi devam ediyor hep ve karbonhidrat benim için de vazgeçilmez. Başka türlü midem yatışmıyor. Çözümünü de bulabilen sanırım yok. Ben zencefil çayı falan denedim, o da sıvı almama yardımcı oldu ama bulantımı kesmedi.

Şuan 12. Haftadayım biraz azalmaya başladı bulantı kusma, prilamı bırakmayı yeniden deniyorum. Ama yoğun bulantı kusma şikayetin varsa mutlaka düzenli devam et canım. Zaten prospektüsünde hamileler için tasarlandığı yazıyor. Zararı olan birşey olduğunu sanmıyorum.

Hanımlar günaydınnn gününüz çokk güzel geçsin mide bulantılarımız geçsinn sıcak bizi terletmesin bebişlerimiz kendini artık yavaştan hissettirsin 🤭😍😍

Daha evvel 9 haftalıkken ultrason fotosu koymustum buraya cinsiyet tahmini için. Kız diyenler doğru bildiler ♥️ Rabbim kısmet ederse kızımızı kucağımıza alacağız 🥰🥰🥰

X