Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
bende kirada otururken bu şekildeydi. o kadar rahattı kiii. ama şimdi kendi evimiz ve 2+1 . o yüzden en az 2 yaşa gelene kadar oda yok :KK70: en son televizyon odamı çocuk odası yapıp salona transfer olacağız :))
Aslında az oda az eşya az iş ama düzenini koruyabilene. Bizim evin dağılma hızı 5 çocuklu evde yoktur ve sanırım dağınık olan benim 🥲 Temizlik çok yapan ve çok önem veren biri olarak hiç derli toplu bir insan olamıyorum ya çocuğum bana çekerse yandım 🥲🥲

Aslında az oda az eşya az iş ama düzenini koruyabilene. Bizim evin dağılma hızı 5 çocuklu evde yoktur ve sanırım dağınık olan benim 🥲 Temizlik çok yapan ve çok önem veren biri olarak hiç derli toplu bir insan olamıyorum ya çocuğum bana çekerse yandım 🥲🥲
ya bizim evde dağınıklı yok ama benim eşim bonus. çok yoğun ve kıvırcık saçlı. yerleri sil süpür yarım saatte kıvır kıvır saçlar dolaşır yerlerde. bi ara bone takmıştı evde öyle sinirleniyordum ki :KK70: annem inanmıyordu hamile kalınca iki üç kere ev temizledi . bu ne diyor ya kıvır kıvır her yer bide birbirlerini bulup birleşiyor saçlar :KK70: benim derdim de bu işte bir türlü temiz tutamadığım parkeler :KK70:

Ay ben de menisküs ameliyatı oldum, girdiğim doktor ameliyat dedi tamam dedim 2 gün sonraya gün verdi ve gittim girdim :KK70:

Ben neye bakarsam kafam o kadar karışıyor ya. O yüzden çookk uzun vadeli kullanılacak bebiş eşyalarında (araba şekil a 😅) araştırıyorum falan ama onun dışında yine beynime çok seçenek sunmicam 🥲
ahahaha ben de her ikisini de aynı hafta içinde oldum 😂😂 Benim bir arkadaşım var (boğa burcu 🙀) inanır mısın eve aldığı çay kaşığını bile üşenmeden 2 kere gider değiştirtir. Bir halıyı üç kere değiştirdi ve en son içime sinmedi diyerek odaya halı sermemeye karar verdi 😂 Dünyanın en kararsız insanıdır. Ben de senin hesap eve aldığım kanepe istediğim renk gelmedi olsun bu olsun fark etmez dedim 4 senedir onlar duruyor odada 😂 Karşılıklı birbirimize hayret eder dururuz her bir araya gelmemizde 😂😂 Bence arabayı beşiği falan da mağazada ilk gördüğümüzü alırız şimdi bakıyoruz da 😂

ahahaha ben de her ikisini de aynı hafta içinde oldum 😂😂 Benim bir arkadaşım var (boğa burcu 🙀) inanır mısın eve aldığı çay kaşığını bile üşenmeden 2 kere gider değiştirtir. Bir halıyı üç kere değiştirdi ve en son içime sinmedi diyerek odaya halı sermemeye karar verdi 😂 Dünyanın en kararsız insanıdır. Ben de senin hesap eve aldığım kanepe istediğim renk gelmedi olsun bu olsun fark etmez dedim 4 senedir onlar duruyor odada 😂 Karşılıklı birbirimize hayret eder dururuz her bir araya gelmemizde 😂😂 Bence arabayı beşiği falan da mağazada ilk gördüğümüzü alırız şimdi bakıyoruz da 😂
Boğa değildir o ya boğa olsa üşenir alfldf benim de bi tanıdığım var dolaplarının kulbu için İstanbul'un her semtini gezdi ama sıfır abartı gerçekten her semti. Sabah çıkıyordu akşama kadar, aylarca sürdü bu. Hayatta yapamam Allah'ın kulbu yani :KK70:

Ben de orange gibi her şeyi ilk denemede aldım. şimdi bebek eşyalarında da mağazadan bakıcam o yüzden ben elimle dokunup gözümle görmeyince ikna olmuyorum büyük şeyleri alırken.

Ben de orange gibi her şeyi ilk denemede aldım. şimdi bebek eşyalarında da mağazadan bakıcam o yüzden ben elimle dokunup gözümle görmeyince ikna olmuyorum büyük şeyleri alırken.
Ben park yataklara baktım hiçbir şey anlamadım. Hepsi aynı geldi gözüme. Bazen bakınca da ikna olamıyosun 😅

bazen insanlar ucretsiz de elinden cikakiyor hemen gitsin diye evde yer tutmasin. ben bu hamilelikten sonra artik tekrar gebelik dusunmedigimden tum hamile kiyafetlerimi yikayip ucretsiz vericem. Oglumun kiyafetlerini de oyle cunku kizim oluyor. Bebek arabasi tarzi seyleri 2. el alip sonra ben de satiyorum. Degisiyor ama kesinlikle turkiyeye gore degisim, ucretsiz elden ciksrma ve 2. el olayi daha yaygin herkes oyle. Burda da hersey phalilastikca buna yonelim olabilir zamanla. Su an fiyatlar el yakiyor tatil icin geldik burdan hicbirsey alip goturemicem onceden alir gotururduk birseyler hep
Artik devir degisti biz avrupaya gidip biseyler aliyoruz daha uygun oluyor😔

Kizlar yüzüstü yatmak sorun olur mu siz yatiyor musunuz. Doktora sormayı unutuyorum. Çocukluğumdan beri de yuz üstü uyurum. Bugün sabaha kadar yuzustu yatmadigim için rahat edip uyuyamadım. Aslında karnım da çok çıkmadı. Yüzüstü Yatsam bebeğe zarar gelir arada sıkışır mi acaba😂🤭 (tabi sıkışır mi diye sormam biraz şaka biraz gerçek bi soru😂

Kizlar yüzüstü yatmak sorun olur mu siz yatiyor musunuz. Doktora sormayı unutuyorum. Çocukluğumdan beri de yuz üstü uyurum. Bugün sabaha kadar yuzustu yatmadigim için rahat edip uyuyamadım. Aslında karnım da çok çıkmadı. Yüzüstü Yatsam bebeğe zarar gelir arada sıkışır mi acaba😂🤭 (tabi sıkışır mi diye sormam biraz şaka biraz gerçek bi soru😂
hiçbir şey olmaz canım rahat edebiliyorsan yatabilirsin

Bende oyle yatiyorum bisey olmaz arastirdim ben , yatamayana kadar devam😂

Ay bu juno dan cok sikayet var. Hemen cokme yapiyormus , tiftikleniyormus bi acaba dedirtti bana. Koskoca yatas yani yakismadi.

Ay bu juno dan cok sikayet var. Hemen cokme yapiyormus , tiftikleniyormus bi acaba dedirtti bana. Koskoca yatas yani yakismadi.
yataştan memnun değil kimse . ben bunu favlamıştım . çok memnunlar . tükenmiş ama başka satıcıdan bulunabilir. ben bunu alacağım nasipse

yataştan memnun değil kimse . ben bunu favlamıştım . çok memnunlar . tükenmiş ama başka satıcıdan bulunabilir. ben bunu alacağım nasipse

Bakayim canim tesekkurler , aynen yatastan asiri sikayet var sok oldum.

X