Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Hanımlar günaydınnn gününüz çokk güzel geçsin mide bulantılarımız geçsinn sıcak bizi terletmesin bebişlerimiz kendini artık yavaştan hissettirsin 🤭😍😍

Daha evvel 9 haftalıkken ultrason fotosu koymustum buraya cinsiyet tahmini için. Kız diyenler doğru bildiler ♥️ Rabbim kısmet ederse kızımızı kucağımıza alacağız 🥰🥰🥰
hayırlı olsun canımm :) kaç haftalıkken öğrenmiş oldun . bende heyecanla bekliyorum 14 haftalıkken randevum var bu cumartesi günü. öğrenir miyim acaba :)

herkes öğrenmiş cinsiyeti neredeyseee . darısı arife günü bana inşallah . ramazan bayramında varlığını öğrendik. kurban bayramında cinsiyeti öğrenmiş oluruz inşallah :KK200:
Ah evet ramazan bayramında karpuz çekirdeği kadarlardı 🥹🥹🥹 fetal DNA ile öğrendik biz, doktorumuz da kıza benziyor demişti 😍 sizler de tez zamanda hayırlı güzel haberler alın inşallah gönlünüzden geçenleri ♥️♥️♥️

hayırlı olsun canımm :) kaç haftalıkken öğrenmiş oldun . bende heyecanla bekliyorum 14 haftalıkken randevum var bu cumartesi günü. öğrenir miyim acaba :)
Çok teşekkür ederim sizlere de hayırlı olsun 🩷 12 hafta kontrolünde doktorumuz kıza benziyor demişti, fetal DNA sonucunda da netleşti kızımız 🧿

Ay maşallah kızlar çoğaldı erkek senesi diyorduk bizi şaşırtmaya devam ediyor 🥰🥰 bende bayramdan sonra 16. Haftamda gidicem muayaneye doktor o zaman gel demişti kesin cinsiyet için ne olursa olsun sevinicem ama merak da ediyorum fazlasıyla ona göre ufaktan kıyafet alırım diye❣️

Arkadaslar merhaba,bende ya kasım ya aralik annesi olacagim insallah....ikili testim de
papp a mom 0.59
Fbeta hcg 0.29
Gelmis....hcg degerim cok dusuk sanki doktor randevuma daha var....rastladiniz mi boyle bir duruma,kotu bir sey mi acaba biliyormusunuz

Canım malesef prilam bulantı ve kusmayı sadece azaltıyor gibi, tam kesmiyor. Hatta etkisi yok diye bırakmştım, çok daha kötü olduğum için tıpış tıpış geri döndüm. Mutlaka düzenli kullan. Yani o rahatsızlık hissi devam ediyor hep ve karbonhidrat benim için de vazgeçilmez. Başka türlü midem yatışmıyor. Çözümünü de bulabilen sanırım yok. Ben zencefil çayı falan denedim, o da sıvı almama yardımcı oldu ama bulantımı kesmedi.

Şuan 12. Haftadayım biraz azalmaya başladı bulantı kusma, prilamı bırakmayı yeniden deniyorum. Ama yoğun bulantı kusma şikayetin varsa mutlaka düzenli devam et canım. Zaten prospektüsünde hamileler için tasarlandığı yazıyor. Zararı olan birşey olduğunu sanmıyorum.
Ara azalıyo aaa geçiyor galiba diyorsun ama tekrar eski haline dönüyor. Umarım senin geçer. Demek düzenli kullanın altında bi sebeb varmıs bende anlamamıstım nedenini. Daha yeni kullanmaya başladım. Biraz kullanayım bakalım etki gösterecek mi. Karbonhidrat kısmı gercekten can sıkıcı, hamileliğin daha başındayız. daha şimdiden 8 kilo almışım. 😢 yani yogurt meyve vs gibi seylerde yememe rahmen nasıl boyle oldu inanamıyorum.

Kızlar bu kız hep kendisi kımıldasın hiç ben kımıldamayayım istiyo. İşte yoğun kanamayla acile gittim yine kımıl kımıl çok şükür ama plesenta rahme yakın olduğu için yukarı çıkana kadar ayakta kalmicam. Biraz yaramaz olcak zilli
Geçmiş olsun canım bol bol yat dinlen kırmızı kanama mı kahverengi mi

Ara azalıyo aaa geçiyor galiba diyorsun ama tekrar eski haline dönüyor. Umarım senin geçer. Demek düzenli kullanın altında bi sebeb varmıs bende anlamamıstım nedenini. Daha yeni kullanmaya başladım. Biraz kullanayım bakalım etki gösterecek mi. Karbonhidrat kısmı gercekten can sıkıcı, hamileliğin daha başındayız. daha şimdiden 8 kilo almışım. 😢 yani yogurt meyve vs gibi seylerde yememe rahmen nasıl boyle oldu inanamıyorum.
Canım ilk 3 ay için biraz fazla almışsın sanki sanki ilk trimesterde 2 kg diyorlardı maksimum :/ doktorun bi şey dedi mi?

Ya kızlar sizde unutkanlık hiç oluyor mu ufak ufak olurdu da bu kez baya bir batırdım ben yaa dondurucunun fişini bir sebeble sökmüştüm sonra geri takmamışım ve ben bunu dolaptan koku gelmesiyle farkettim etler hep çözülmüş leş gibi kokuyor bu koku nasıl geçicek önümüz kurban bide 😓
Komple boşaltıp karbonatlı beyaz sirkeli sularla silmen lazım canım ama bu işlem baya sürer çünkü tekte çıkmıyor koku 🥹 çok geçmiş olsun

X