Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
kızlaaar alabildiğiniz herşeyi ikinci el temizlerden alın 🤗 letgodan bulun şehrinizde gidin bakın valla.
ilk çocuk da olsa tüketim çılgınlığına son verin ♻️
hiç kullanmayan tertemiz duranlar var iki araştırmanıza bakar 🤗

ben alırım aslında kıyafet dışında ama araba kullanıla kullanıla haşat olan bir şey temizi çok zor denk gelir. Onun peşinde koşamicam
Ben de böyle düşünüyorum. Ben ikinci el almayı seviyorum, dolapta da baya gezinirim ama bebek arabası zaten çok kullanılan birşey, kusuru olursa ve söylemezlerse diye de endişe ediyorum. Sonuçta en az 10 bin para vereceğiz

ben alırım aslında kıyafet dışında ama araba kullanıla kullanıla haşat olan bir şey temizi çok zor denk gelir. Onun peşinde koşamicam
Ya kesinlikle ama ben siteleri gezmeyi severim birsuru vaktim var doguma kadar oyuzden bakiyorum bazisi 3 ay kullanmis oluyo. Bazisi diyoki hediye geldi. Zaten istanbuldayim istanbul ici bakiyorum gidip bakma sansim olur ama tabiki bende ugrasmicam . Arkadasim insallah bulursa yurtdisindan alacak umudum o yonde😂

MERHABA KIZLAR DUN RUTİN TAHLILLERI YAPTRDM 10 HAFTALIGIM DEVLETTE GIDIYRDUM DKTRM YAPMAMISTI YENI YAPTRDIM. KIRMIIZ OLANLAR BUNLAR

TSH 0,1869 OLMASI GEREKN DEĞER 0,35 - 4,94

ANTİ HBS 159,93 POZITIF OLMASI GEREKN DEĞER 0 - 10

BEN PEK ANLAMIYORUM . DOKTR GDCEGIMDE COK MERK ETTIM . BILGIIS OLAN VARMI

MERHABA KIZLAR DUN RUTİN TAHLILLERI YAPTRDM 10 HAFTALIGIM DEVLETTE GIDIYRDUM DKTRM YAPMAMISTI YENI YAPTRDIM. KIRMIIZ OLANLAR BUNLAR

TSH 0,1869 OLMASI GEREKN DEĞER 0,35 - 4,94

ANTİ HBS 159,93 POZITIF OLMASI GEREKN DEĞER 0 - 10

BEN PEK ANLAMIYORUM . DOKTR GDCEGIMDE COK MERK ETTIM . BILGIIS OLAN VARMI
Tsh düşüklüğü tiroidinizin çok çalıştığını gösteriyor. Gebeliğin ilk başlarında olabilir diye biliyorum ama muhtemelen dahiliye-endokrinden kontrol isterler. Diğeri ile ilgili bir bilgim yok. Geçmiş olsun.🌸

Kızlar bebek bakım çantası da bakmaya başlamışsınız. Dediğiniz gibi termal kısım olmazsa olmaz bir özellik değil ama varsa iyi olur. Bence daha önemlisi çanta dolu olduğunda en alttaki şeyleri görmeni ve almanı kolaylaştıran arkada bir fermuar oluyor o. Aklınızda bulunsun🌸

Ben büyüyen beşik almıştım diğer evimiz baya büyüktü çocuk odası hayali ile oyle aldım ama oda yapamadan ev sahibi çıkardı bu sefer daha küçük ev bulduk elimizde kaldı beşik.evin kullanış durumuna göre besik almak lazım. yani şöyle yaz kış çocuk aynı odada mi yatacak mesela. Yazın sıcak olup tek klima olan evlerde mecbur çocuğu da aliyosun falan yani sıkıntı oluyor bu tür şeyler. Besige alısmasi için sürekli orada yatmasi gerekiyor sıcak oldu yanına al soğuk oldu başka odaya al o şekil olursa düzen falan kalmıyor. Bende bu sefer hafifliginden dolayı Park yatak Alaçam görünüş falan hiç önemli değil kullanışlı olması çok daha önemli 😊büyük evlerden gitgide en küçüğe geçtik eşyaları dagita dagita en son eşyalı evlere çıkacaz bu gidişle😁

Park yatak beğenmeyip ilk bebeğim de almadım sonradan kullanışlı geldiği için aldım çok kaba olmayan tiplerden. Ama ikeanın beşiği de çok kullanışlı sadece ahşap olduğu için biraz büyüdüğünde çarpma riski var ama park yatakta o risk yok

4 yasa kadar kullanilan anne yani ahsap besiklerden de bakabilirsiniz. İhtiyaç varsa sallanan, sabitlenen kademe ayarlı. Ben çok memnun kalmıştım. 🌸

X