Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Banada park yatakla çirkin geliyo o yüzden e bebek indiriminden ana kucağıyla bu beşiği aldık fikir olsun sizede anneler 🥰
IMG_9450.png

Yalniz ahsap alinca odayi da ahsap yapmak lazim pof, ikeadaki gardrop 2 kapakli bide sifonyerleri var cok seviyorum direk takim degil de boyle toplaama yapicam kuzenimde var cok islevsel.

otuzaazkala otuzaazkala ben çocukken bizimkiler bana gönderdiğin görseldeki gibi bir karyola almıslardı büyüyene kadar kullanır diye hem geniş ve bu şekilde yüksekti… Beni hala bu tarz çok yüksek şeyler çok boğuyor. Belki 8 yaşında kadar da kullandım ondan olabilir ama hala daralıyorum görünce 😂

otuzaazkala otuzaazkala ben çocukken bizimkiler bana gönderdiğin görseldeki gibi bir karyola almıslardı büyüyene kadar kullanır diye hem geniş ve bu şekilde yüksekti… Beni hala bu tarz çok yüksek şeyler çok boğuyor. Belki 8 yaşında kadar da kullandım ondan olabilir ama hala daralıyorum görünce 😂
sen bıkmışsın ondan :KK70: benim bekarken adam akıllı odam bile yoktu :KK70:

Ben de komple bir oda gibi değil ama bir şifonyer veya gardrop almayı düşünüyorum eşyaları ortada kalmasın diye. Bizimkine sığamayız üçümüz :KK70:
kocamın toplamda bir kapak dolabı bide çekmecesi var. senin çekmeceni alacağım bebek için diyorum oldu bavula koy eşyalarımı diyor :KK70: garibim zaten yatak odasında emanet gibi yaşıyor

X