Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
otuzaazkala otuzaazkala çok yüksek şeyler bana hala boğucu gelir 😂 büyüyene kadar kullanır mantığı vardı o zaman ama mesela önü bombeli arabalar bile ruhumu sıkıyor 😂 bu yatakları görüncede öyle oluyorum. Odayı ben 2 yaşından sonra yapacağım. Bana yakın uyumasını istiyorum 😂 belki kocama oda yaparım. Çünkü bu ara çok etrafımda 😂😂😂

otuzaazkala otuzaazkala çok yüksek şeyler bana hala boğucu gelir 😂 büyüyene kadar kullanır mantığı vardı o zaman ama mesela önü bombeli arabalar bile ruhumu sıkıyor 😂 bu yatakları görüncede öyle oluyorum. Odayı ben 2 yaşından sonra yapacağım. Bana yakın uyumasını istiyorum 😂 belki kocama oda yaparım. Çünkü bu ara çok etrafımda 😂😂😂
hahahaha ay hiç güleceğim yoktu :KK70:

Smdldöf ay sesli güldüm

Kızlar bu arada doktor bize 12 haftaya kadar birlikteliği önermedi. Bir de benim sonradan kanama olunca açıkçası ben o konulardan baya uzaklaştım. Tabi eşim bebek haftası hesaplar gibi 12.haftanın bitişini hesapladı. Arada ne zaman ne zaman diye soruyor… 😃 bende erkeklik egosu zedelenmesin diye canım bende çok isterim ama biraz zaman falan sen harika baba olacaksın bence fedakarsın gazları ile götürüyorum durumu… bir kaç gün bu şekilde öteliyorum… Doktora soralım falan dedi en son doktora mesaj atıp sormaya karar vermiş 🙇🏼‍♀️ 😂

Ben de ya lotus ya solo gibi.
Yine aynı arkadaşım (en yeni anne olan o o yüzden benim için zirve 😅) travel kabin çok takılma, evin girişi nasıl mesela çocuğu içinden çıkardın hem çocuğu tutarken arabayı tek elle kapatabilecek misin ona bak dedi, onunki travel ama tek elle kapananlardanmış. Onlar çok fazla uçakla seyahat etti ülke ülke travelın tentesini falan hep yırtmışlar biz öyle seyahatçi bi çift değiliz. Kullanımına bak denemeden alma dedi. O yüzden bakcam gidip cuma inşallah. Travel'a da çok soğuk değilim ama bakalım

Yine aynı arkadaşım (en yeni anne olan o o yüzden benim için zirve 😅) travel kabin çok takılma, evin girişi nasıl mesela çocuğu içinden çıkardın hem çocuğu tutarken arabayı tek elle kapatabilecek misin ona bak dedi, onunki travel ama tek elle kapananlardanmış. Onlar çok fazla uçakla seyahat etti ülke ülke travelın tentesini falan hep yırtmışlar biz öyle seyahatçi bi çift değiliz. Kullanımına bak denemeden alma dedi. O yüzden bakcam gidip cuma inşallah. Travel'a da çok soğuk değilim ama bakalım
Travelda aklımı kanz x go karıştırıyor. Ama kapatıp taşımaya kalkınca baya ağırdı. O sebeple kabin boy seversem beğenirsem, kabin boy alabilirim gibi geliyor bana canım ama tabi belli olmaz 🤣

Travelda aklımı kanz x go karıştırıyor. Ama kapatıp taşımaya kalkınca baya ağırdı. O sebeple kabin boy seversem beğenirsem, kabin boy alabilirim gibi geliyor bana canım ama tabi belli olmaz 🤣
Ya evet ağırlık ilk kriter bence de, tek araba olsa taşınır da bebekle tek başına çıktığını farz edersek çantan olacak bebek olacak araba olacak en iyi ihtimalle bu 3'ü, artırılabilir de daha. Taşınmaz yani o 15-20 kiloluk arabalar

X