Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
Anlamam nedenini, üzmüşler bebeğimi Ne olduuu kim üzmüş bizim minnoş orange'imizi ???

Yaaa hadi bakalım hayırlısı olsun inşallah sağlıkla gelsin hepsi çok sağ olun

Hayırlısı olsun sağlıklı olsun eğer kız olursa aileye ilk defa ben kız getirmiş olucam çünkü gerisi hep erkek
Aynen hayırlısı olsun Valla bana öyle geldi canım çünkü benim gördüğüm şeyle bu hiç aynı değil Tabi açısı falan kötü ayarlanmamışsa :)

Yaaa hadi bakalım hayırlısı olsun inşallah sağlıkla gelsin hepsi çok sağ olun
Sen içine sinmiyorsa başka bir doktora da yine görün ama bence hiç gerek yok 12'yi sana söylememesine imkan yok yani. Boyu da güzel, ense kalınlığı da güzel maşallah minnoşun

Sen içine sinmiyorsa başka bir doktora da yine görün ama bence hiç gerek yok 12'yi sana söylememesine imkan yok yani. Boyu da güzel, ense kalınlığı da güzel maşallah minnoşun
12 değildir o instada doktor takip ediyorım bir postta 8 mm olan ultrason videosunu paylaşmış riski yüksek diye o ultrasonla M minikfilozof un attığı ultrason arasında dağlar kadar fark var ordaki ense kalınlığı çok belirgin

hahahahaha dimi isterse melek olsunlar ama hasretliğinden ölünmüyor annemi bir gün görmesem aklım kalıyor valla

Evet canım ben de aynısını söyledim 1/2dir. Çünkü bizim doktor bize 1 mm dedi. Normali de bu aralık galiba 1,2,3 mm falan.

Ay durduk yere korkuttum kendimi ya çok çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız hepiniz burda her şeyi paylaşabilmek çok iyi geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…