Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
şöyle bir video buldum canımlar. bende tek tek bakacağım bunlara . şuanda bi yoyko 360 güzel geldi fiyatıda krafta göre epey uygun . of ne zor bebek arabası işi ya

Canım malesef iki gündür düştüm bu tuzağa ve çıkamıyorum. Birşeyi istediğim gibi olsa diğeri olmuyor. Sana tavsiyem;

Çift yönlü
Tam yatan
360 derece dönen süspansiyonlu tekerlek
Hafif, kolay katlanan

Bebek arabalarına bakman. Bu modellere baktım ama benim bunlar pek içime sinmedi. Cybex eezy güzel ama o da benim için ağır. Ben 7-10 kg arası bakıyorum. Bagi neo hoşuma gidiyor ama onunda ayak kısmında çıkıntısıvar. 1.5 yaş civarı sanırım çocuğun boyu büyük geliyormuş. Ayakları oraya takılıyormuş. Nasıl alacağız bilemedim walla

Babyhome markasını duydunuz mu? İşte çift yönlü olsun bilmem ne olsun puanı 4.5 üstü olsun deyince ilk sıralarda hep bu çıktı Trendyolda. Ama ilk defa duydum

Birbirimize dua edelim insaallah gectigini kurtuldugunu da yazarsin buraya.. Gittim doktora ilk defa devlete gittim pisman oldum. İkili test vs yapilacak kan falan aldilar gorunurde hamd olsn bi sorun yok cinsiyet goremedi bebek ters donmus kipirdami dönmuo dedi. :⁠-⁠\

byhome markasını duydunuz mu? İşte çift yönlü olsun bilmem ne olsun puanı 4.5 üstü olsun deyince ilk sıralarda hep bu çıktı Trendyolda. Ama ilk defa duydumEki Görüntüle 3437083
Baktım canım şimdi. Yüksek puanı var. Tam yatmıyor ve katlanınca sanki çok yer kaplıyor gibi. Bi de fiyatı çok uygun olunca insan bi bilemiyor. Kullananlardan dinlemek lazım.

Ya cidden çok meşakkatli ya arkadaşlarıma soruyorum şu marka nasıl hafif ama tekerlekleri zor dönüyor sürüşü iyi değil diyor bebek arabasına da aşırı derece de parayı baymak istemiyorum orta segment olsun diyorum bizim burda sahilde oturup gelen geçen bebek arabalarına bakıyorum ne marka nasıl sürüyor falan en çok joie markasını görüyorum %70 o marka e bebek markası galiba gidip bakmak lazım

Kızlar en iyisi mağazalara gidip sürüş deneyimine katlanma pratikliğine ağırlına kalitesine bakmak çünkü internette hiç bir şey tam anlaşılmıyor özellikle böyle yollara düşecek bir şey için gidip bakmak lazım

Ay ben de sapık gibi araba röntgenliyorum ama hiç marka göremedim, anlamıyorum da zaten joie nin hafif modeli varsa bakmak isterim, onu pek araştırmadım. Allah yardımcımız olsun valla.

Ayy çocuğum düştü demişler tövbe korkarım nen
Ay Allah korusun. İşte alüminyum kalitesi falan da önemli. Süspansiyonlu tekerlek önemli. Ucuz olunca insan sağlamlığına da pek güvenemiyor. Mesela%100 alüminyum olunca paslanmıyormuş. O da önemli, yağmurda çamurda kalınca, tatilde nemli yerlerde paslanmaması da lazım

Evet bebek dışarda uyumak istediğinde dik olanlar sıkıntı oluyormuş, rahat edemiyormuş. Mesela 6 kilo cybex libelle var, çok beğeniyorum ama yatmıyor. Ah bi yatsa direk onu alacağım.
Bide bu marka var kabin boy değil ama 9 kg diyor ağırlığına hepsini gidip tek tek incelemek istiyorum

Eklentiler

• IMG_9643.png
    220,9 KB · Görüntüleme: 24
Ben önce kafamda eleyip öyle gitmek istiyorum. Aynı anda bir sürü bilmediğim şey denemek de beni biraz tedirgin ediyor. Çünkü eşim ve ben satıcıya ayıp olmasın diye onun övdüğü ilkşeyi alıp geçebiliriz satıcılar bizi kandırabiliyor. Ondan önce bi kafamda elemek istiyorum. Beğendiklerime öncelik vermek istiyorum

Bende de psikoloji kalmadı. Dün gece en kötü gecelerimden birini geçirdim. Ezan okunurken bile kusuyordum. Allah yardımcımız olsun inşallah bir an önce biter. Sürekli mide ağrısıyla bulantısıyla yaşamak, çıkarmak aşırı yorucu hem psikolojik hem fizyolojik olarak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…