Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Bende bakıcam canımm suluk ve emziğe özellikle cinsiyet belli olsun renklerini öyle seçerim diye düşündüğüm için hiççç bakmadım

Bende bakıcam canımm suluk ve emziğe özellikle cinsiyet belli olsun renklerini öyle seçerim diye düşündüğüm için hiççç bakmadım
Kız bi de bebek emebilsin diye göğüs ucu silikonu mu ne varmış duydun mu hiç? Bugün youtubeda bebek alişverişi videoları izledim orda duydum da ne olduğunu anlayamadım. Almak lazım mı acabası

Kız bi de bebek emebilsin diye göğüs ucu silikonu mu ne varmış duydun mu hiç? Bugün youtubeda bebek alişverişi videoları izledim orda duydum da ne olduğunu anlayamadım. Almak lazım mı acabası
Canım o meme ucu çıkık olmayanlar genelde kullanıyor bır arkadasımın oyleydı ordan biliyorum

Ben diğer kızımda kiwi markayı almıştım çok memnun kaldım valla diğer gogusede mochie aldım muthis bişey emzik olarakta bibs hemen tuttu aldığım 4. Emzikti sonra frigg aldım bu sefer wee bin kauçuk olanını alicam riske atamam Philips emmemisti çünkü biberonda lansolinoh düşünüyorum diğerinde dr.brows kullanmistim

Gördüm kuzum ama almadım benimde göğsümün ucu sıkıntı acaba ondan mı dedim tam bende anlamadım

Kızlar günaydın bugün işe geç kaldım servisi kaçırdım çünkü şefime emsaj attım servisi kaçırdım yoldayım bilginiz olsun diye tamam gelince bir çay içelim seninle demiş epey gerginim şu an

İlk defa geç kaldıysan bence sorun yoktur hamilelikle alakalıdır belki hayırlısı olsun canım

İki gündür evde büyük temizlik vardı. Abla yapıyor ama ben de oturamıyorum ondan 2 gündür kendimi dinlemedim sadece bir kere midem bulandı. Çocuğum iki gündür hiç huzursuzlandırmadı beni belki de hareketli olduğum için kan dolaşımım hızlandı. Ama canım çok sıkıldı Ağrısa bi' dert ağrımasa bi' dert.

Kızlarrr günaydınn gece 4 te burnuma tost kokusu geldi sucuk ve kaşarlı eşim diyo ki napcaz şimdi yat uyu dedim ya şuan olacak iş mi uyuduk sonra sucuk ne zamandır yemiyorum aşerdim mi anlamadım sersemlikten göğüslerimide ovuşturmadım (bizim burda ovuşturup umduğum bu olsun demek lazım diye bir adet var bilmem sizde var mı) sabah arkadaşlara anlatırken hatırlattılar

Kokusu burnuna geldiyse o tadı ağzında hissettiysen aşermişsin canım sen en iyisi yap ye sen azda olsa

M minikfilozof hiç gerilme canım çay içelim demiş sende gidip çay iç… çalışan arkadaşlar lütfen stres yapmayalım işi , iş yerindeki insanları… bende uzun süre yöneticilik yaptım hamile olan yardımcım oldu bırakın mobingi patronuma karşı bile yanında durdum. Patronum işten çıkardı başka iş buldum kıza… çok daha iyi imkanlara girdiği gibi evden çalışmaya geçti ve bakıcı tuttu seneler sonra teşekkür mesajı atmıştı tekrar… senin sayende kızımı kendim büyüttüm ben diye… önemli olan bebekler… iş gelir geçer , insanlar gelir geçer ama suan yaşanılan her stres Allah korusun bebeği etkileyebilir. Ben de yurtdışı firması ile çalışıyorum muhtemelen sorun çıkacak ama inanın artık düşünmüyorum. Az olur öz olur huzur olsun, her şeyi dert etmeyin. O iş olmaz başka iş olur gerçekten bu dönem Allah yardım ediyor. Siz elinizden geleni yapın ama stres olmadan size bu dönem anlayış göstermeyenler utansın çekinsin anne olmak gibi kutsal başka bişey var mı?

Hayat kalitemizi baya düşürdü bu bulantı işleri, yüzüm hep acı çekiyor gibi bakıyormuş, sürekli bulantı hali çok yoruyor. Benimki de 5. Haftada başladı ne zaman geçecek diye bekliyorum.
Bulantı olmasa yanma veya ekşime oluyor bende. Tatil iyi gelecek diye düşünüyorum. Haftada ilerlemiş oluyor geçer inşallah o zamana kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…