Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Aç anam yabancı mıyız bundan 8-9 ay sonra mememizi de konuşcaz burda boşver güzelmiş bu edahandro senin attığın galiba
Ya hhhHha Orangegreysky alemsin gece gece güldüm meme demişken göğüs kremleri çatlak kremleri hiç konuşmadık ben 12. Hafta itibariyle başlıyorum ilkinde çok çatladım bari bunda hem kiloma hem kendime dikkat edeyim sizde lütfen edin

Eki Görüntüle 3435606 benim park beşik buydu prego bu arada evimin her detayını sizlere açmış bulunuyorum salon yatak odası
Heh benim baktığım da bu. Sallanıyor bu da aslında. Aparatı varmış sallanma aparatı. Bi de pregonun oyun parkı diye bi park yatapı var o 6000-7000 civarı, onda sallanma aparatı direk üstünde sanırım. Belki o daha iyi olabilir.

Ben 8.haftada başlayın dendiğini okudum ama çok sık kullanamadım haftada 1-2 belki. Ben de düzenli başliyim. Biooil aldım ama cıva var falan diyorlar senelerin yağı emin de olamadım.

Göğüs kremi ne için kullancaz onu da mı önden kullanıyoruz

Ben lieraccıyım çok pahalı biliyorum ama en etkilisi o göğüs kremi için daha erken 34/35 den sonra lansinon başla demişti doktorum bana öncesinde uyarmak pek sağlıklı olmuyor zaten 7. Ay gibi benden süt gelmişti çok garip he

Bana hediye Loccitane gönderdiler. Hamilelikte kullanan var mı bilmiyorum o da güzel yoğun bi yağ, araştırmak lazım. Lierac diyorlar 2bin o bana çok uçuk geldi. Ben de biooil'deyim şimdilik
Of o çok pahalı onu alamam. En fazla bioderma alırım. Biooil ve mustela gibi düşünüyorm şimdilik bakalım.

Ya geçen asla seksüel olmayan bi sebepten eşim göğsümü mıncırdı, sonra baktım bi ıslanmış ödüm koptu. Sonra hatırladım elma yıkayıp elimi üstüme silmiştim onun ıslaklığıymış. Kalbime iniyordu

Sabahtan beri markayı hatırlamayı çalışıyordum, çok şükür sen yazdın. Lansion evetonu da attım favoriye. 7. Ayda süt gelmesine şaşırdım maşallah kız şanslısın. İnşalah sütümüz gelir

Abla geliyor geliyor ne yapın ne edin Humana emziren anne çayı var üzerinde kırmızı çiçekler olan paketi alın size başka bişey demiyorum o çayı alın başka bişeye gerek yok o kadar

ben hamileyken baslamamistim gogus ucu kremlerine oyle mi baslaniyormus. lansinoh vardi bir de saf zeytinyagi suruyordum evde kullandigimi. soguk kompres yapiyordum benim meme uclari mahvolmustu. bi gumus kapak falan denemedim. zeytinyagi da iyi gelmisti baya bir de dus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…