Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
hatta tam olarak suydu Joie swing. Esim yilbasi gunuydu 2. elini bulabildik diye havalara ucmustuk babybjornde ayakla sallayıp durmicaz elektrikli kendi doncek sallancak rahat edicez diye güya 2 hafta sonra evden uzaklaştırdık aleti 😂

Eklentiler

• IMG_1817.jpeg
    IMG_1817.jpeg
    349 KB · Görüntüleme: 26
Bu gruptaydı. Ama ben şöyle düşünüyorum. Ana kucağı falan şuan indirimde bulunca almak lazım. Belki hamak vs. Gibi ekstra şeylerde beklemek mantıklı olabilir. Ha tabi babyjorn gibi pahalı marka alacaksan tabiki bekle. Değiştirme süresi geçmesin ama merfbaby 1300 tl gibi birşey. Mesela ben onu alıp koyacağım kenara.
Ben bi park yatak alacağım o fix. Ahşap beşik hayalim falan yok, az büyüyünce çok güzel yataklar var ona geçer zaten. Onun dışındakiler konusunda öneriye açığım al alma kısmında. İnşallah onları da detaylıca konuştuğumuz zamanlar gelecek, normalde 9da uyurum heyecanlandım bunları konuşurken saat 2 olmuş smdm

hatta tam olarak suydu Joie swing. Esim yilbasi gunuydu 2. elini bulabildik diye havalara ucmustuk babybjornde ayakla sallayıp durmicez elektrikli kendi doncek sallancak rahat edicez diye güya 2 hafta sonra evden uzaklaştırdık aleti 😂
Eşimin kuzeni almıştı bebek ağırlaştıkca ürün dengelemedi çocuk yattığı yerde eğimli yıkılıyordu makineyle beraber 😅

Ben bi park yatak alacağım o fix. Ahşap beşik hayalim falan yok, az büyüyünce çok güzel yataklar var ona geçer zaten. Onun dışındakiler konusunda öneriye açığım al alma kısmında. İnşallah onları da detaylıca konuştuğumuz zamanlar gelecek, normalde 9da uyurum heyecanlandım bunları konuşurken saat 2 olmuş smdm
Benim de mide bulantım falan yok 😅 konuşurken mutlu oldum sanırım. Çok şükür güzel şeyler de konulabilir hale geldim 😅

Park beşik olarak prego bakabilirsiniz kaliteli anne yanı almıştım chicco birde ben fazla olabilir gelebilir şuan size ama park beşiğim yatağa birleşmiyordu kenarı inmiyordu sezeryan olacağımı biliyordum o sebebten chiccoyu aldım kenarı indirip yatakla birleştirdim park beşikler de o özellikli ürünler var ben seçin yaparken ona dikkat etmemiştim malesef siz dikkat edin

Park beşik olarak prego bakabilirsiniz kaliteli anne yanı almıştım chicco birde ben fazla olabilir gelebilir şuan size ama park beşiğim yatağa birleşmiyordu kenarı inmiyordu sezeryan olacağımı biliyordum o sebebten chiccoyu aldım kenarı indirip yatakla birleştirdim park beşikler de o özellikli ürünler var ben seçin yaparken ona dikkat etmemiştim malesef siz dikkat edin
Screenshot_2024-06-01-01-34-08-49_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg

Benim favorilediğim buydu bu inmiyor galiba anlamadım dediğin markalara da bakayım

Pregonun şu park yatağı hem sallanıyor hem anne yanı oluyor. Seçeneklere eklenebilir 😅

Eklentiler

• IMG_20240601_013450.jpg
    IMG_20240601_013450.jpg
    58,6 KB · Görüntüleme: 33
Ha chicco daha minimal galiba dimi minnak bişi

Abla mükemmel diyorum başka da bişey demiyorum biz aldığımız da 3 küsür dü şuan ne kadardır bilmiyorum ama mükemmel zaten e bebekte muhakkak sürüş testi yapın bebek arabalarınızı
Tamam canım eklemedim favoriledime. Şuan 12 bin civarı. Prego arabalar da o fiyat. Bakalım karşılaştırıcaz artık 😍

X