Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Philips'in biberonu anne memesine en yakın olanmış galiba bebiş emmeden gelmediği için meme reddine yol açmıyormuş dimi
canım hiç bilmiyorum ama ben hatırladıgım kadarıyla ilk 6 ay kullanmadım biberon memeden emmişti sağdıgım sütü birkaç kez vermiştim daha sonra yavas yavas yetmedi sütüm mamaya geçince 2 yasına kadar kullandım biberonu hiç reddetmedi valla bilmiyprum anne memesine benzediği için mi

Frigg marka emziklere de bak canım. Sen seversin bence görselliği çok güzel. Arkadaşımın oğluna almıştım. Tek o emziği kullanıyor. Hem hem Philips hem frigg alacağım sanırım.

Kiwi'ye hiç güvenmiyorum ya ben nedense. Elimde patlıcakmış gibi geliyor mamajoo'nun da biberonunu favorilemişim kim bilir ne zaman, hamişlikten sonra yapmadığıma eminim

bazı bebekler reddediyormus her emzik markasını istemiyorlarmıs ben bilmiyordum önce Nuk aldım kaucuk ortadontik ağız yapısına uygun amazondan en cok yorum ona geldi diye. sonra mam a geçmiştim gece parlayanlardan kaybedince bulayım diye ikisini de aldı. mam pahalı geldi geçende baktım artmıs herseyin fiyatı. Nuk daha uygundu

Evet mam, Philipsten de pahalı baya el yakıyor herşey

Aynen ben de kiwiye hiç güvenmem ama nedense puanı baya yüksek
Ya ben her şey en kalitelisi olsun diye her bi ürüne bilmem kaç bin harcamak istemiyorum. Her şeyin bi üst iyisi var çünkü. Bebek arabasında Kraft güzel ama belki yüzde yüz aynı olmasa da elele'de de benzer derecede iyi yorum var yarı yarıya fiyatları. Zaten seneleeerce kullanılacak ürün değil çoğu. Kiwi de ucuz ve diğerleriyle aynı işi yapıyor muhtemelen ondan yüksek

Süt sağma makinesi midir nedir onun gerekliliğini bilmiyodum mesela o da alınacak herhalde dimi
Ben lansinon tek göğüs elekrirkli almıştım efsane benim herşeyim var cinsiyette aynı hiç bişey almıcam kapı süsünün üstündeki ilk ismi söker pleksi yeni isim eklerim isimli tarak fotoğraf çerçevesi tamamım bide pijama takımlarını yeni alıcam unutmadan o kadar

Ay ben Allah affetsin cinsiyet renklerine de çok şey yapamıyorum kız olunca pembe erkek olunca mavi giydirmek zorundaymışız gibi. Sarı, turuncu, turkuaz mis gibi iki cinsiyete de uygun renkler hem de pembe maviden çok daha tatlış geliyor gözüme. Her şeyin bu renklerini favorilemişim en iyisini yapıyosun kullanılabilir durumdaysa ne gerek var yenisini almaya

Evet mam, Philipsten de pahalı baya el yakıyor herşey
inanılmaz ya turkiyede zaten oylr buralarda da herseyin fiyatı cok arttı. Ben oglumun tum kiyafetlerini oyuncaklarini sakladim simdi kizim oluyor keske temiz 2. el birseyler bulabilsem bir tanidiktan en azindan bebek arabasini oyle bulmak isterim. Ben benimkini sattim hic dusunemedim buyuk gelmisti evde durmasin demistim.

0 Herşey benim ilk bebeğim hiç bişeyini kullanamadı süt sağma makinesinden başka onu da sağdım hastanede verdiler park beşik elektrikli ana kucağı anne yanı kıyafetler rengarenk bu arada erkek diye mavi almadım emzikler biberonlar şampuan kremler losyonlar çoraplar battaniyeler aklınıza ne gelirse ve phlps almıştım emzik biberonlar ne varsa bende galiba markanın kölesi olmuşum hiç kullanılmadı kaynatmıstım kaldırdık sonra tabi kullanılırlar bence

Eleleye baktım şimdi o da güzel görünüyor. Bebek arabasınıda kullananlardan öğrenmek lazım. Ben onda da Prego marka olanları favorilemişim ama kimden gördüm hatırlamıyorum. Bebek arabası, oto koltuğu bunlar da mühim valla.
Oyy ne güzel herşeyi hazır bebişin. Mis gibi walla. Benim de bir gecelik sabahlık, iki pijama var ama sanırım bir gecelik daha alacağım. Onu da miss dünya lissa diye bi marka var trendyolda ondan alacağım sanırım. İlk geceliğim pentidendi. Onunki de baya güzel sabahlık terlikli bi takım.
Ay ben de sarı, turuncu gibi renklere bayılıyorum. Blw de de hemen sarıyı favoriledim

Kullanırlar kullanırlar oh mis. Biz sıfırdan para harcıcaz şans dile bize

Elele'nin mağazası sadece İstanbul'da varmış bence ondan çok bilinmiyor, gidip bakmak istiyor insanlar tabii haliyle. Park yatağı da elele'den favorilerim mesela.

Sarı turuncu iç açıyor ya pembe rengini hiç sevmem zaten, maviye de çok kanım kaynamıyor illaki olacak bu renklerden insanlar alacak ben başka alsam da olur. Kayınpederim hastane çıkışı almış mesela kesin mavi aldı

Let Go dan da buluyorlar. Ben letgo uygulamasını silmiştim ama meraktan bi daha yükleyeceğim sanırım. Aslında ikea oda bile bulanlar oluyor ordan. Dolap uygulamasında da bazen çok güzel sıfıra yakın bebek giysileri çıkıyor. Ben teee zamanında emzirme yastığımı, hamile yatak yastığımı, süt pompamı, gümüş meme kapağımı falan hep ordan aldım. Bi tane de Gap ceket almıştım bebişime birinci ele yakın şeyleri tutturmak mümkün oluyor ama çok bakmak gerekiyor tabi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…