Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Aynen ben de kıyafetten ziyade diğer ihtiyaçları öncelikli almak istiyorum. Blwyi alırken bize de haber et kız indirimi kaçırmayalım. Ben de kasım annelerine bakıyorum arada Prego nun park yatakları Krafttan iyi diyorlar aklınızda olsun. Karşılaştırırken bakarsın kuzum.

Ben elele'ninkini favorilemişim prego'ya da bakarımmm. Blw 600'e düşmüştü Trendyolda 900'dennn

Evet o kremler benim de aklımda almak lazım. İki sene önce ilk bebek denemelerine başladığımda hemen bebeğim olacak sanıp gümüş meme ucu, süt pompası gibi şeyler almıştım onlar duruyor bazada.
Ben de ilk cocugumdan baya birsey sakladım ama tabi yine biberon emzik falan almam lazım. süt pompası bende stres yaratmıstı sağıp duruyordum gece kalkıp bu sefer cocuk emdiği kadar ilerlicem zaten evdeyim ilk 6 ay

valla bebek daha cok sallanan ve içine gömüleceği seylerde cok kolay uyuyor benim deneyimim o yöndeydi ama herkesin bebeği oyle mi bilmiyorum.
Park yatakların da sallananı var, ondan alacağım ben de veya bebek hamaklarında da gözüm var da ona cesaret edemiyorum daha

Süt sağma makinesi midir nedir onun gerekliliğini bilmiyodum mesela o da alınacak herhalde dimi
Evet gerekiyor diyorlar. Manuel olanları da var elinle sıkııosun falan veya otomatik olanı var. Ben otomatik olanından almıştım. Hatta dolap uygulamasından ikinci el almıştım. Sıfıra yakın bir ürün aldım. Kadının sütü gelmemiş hiç kullanamamıştı. Aldığımda garantisi devam ediyordu. Şimdiye geçmiştir tabi .

Park yatakların da sallananı var, ondan alacağım ben de veya bebek hamaklarında da gözüm var da ona cesaret edemiyorum daha
bebek hamağıda aldım ben ama 1 yasından sonra kullandım orda uyutup yatağa koyuyordum ayakta sallamaya alıstırmamıstım hiç.. 1 yasına kadar genelde babybjornde uyudu yataga koydum ya da eşim göğsüne takıyordu kanguru/sling de uyutıp koyuyorduk. Keske sallanan park yatak alsaydık diye pişman olmustum bu sefer oyle alıcam ben de. Yoruyor cunku sureki kanguruda sallamak da

Ben de ilk cocugumdan baya birsey sakladım ama tabi yine biberon emzik falan almam lazım. süt pompası bende stres yaratmıstı sağıp duruyordum gece kalkıp bu sefer cocuk emdiği kadar ilerlicem zaten evdeyim ilk 6 ay
ya o da ayrı stres tabi süt gelsin diye sağın diyorlar ama bakalım inşalah sütünüz olur da sağması kalır Philipsin emzik ve biberonundan düşünüyorum. En çok onunkiler övülüyor..

O zaman sallanan park yatak alıyoruz, o cepte. Sen de pregonunkine bak canım, ona baya iyi diyorlar. Ana kucağı alıyoruz. Hamak için acele etmiyoruz. Zaten park yatak ve ana kucağı sallanma ihtiyacını giderecek gibi duruyor.

ya o da ayrı stres tabi süt gelsin diye sağın diyorlar ama bakalım inşalah sütünüz olur da sağması kalır Philipsin emzik ve biberonundan düşünüyorum. En çok onunkiler övülüyor..
evet canım bana da philips biberon hediye gelmişti iyiydi o baya, emzik de mam ve nuk kullanmıstık baya uzun süre. Detaylı ultrasonu geçeyim ben de baslıcam tekrardan bakmaya

Eskiler pek de bilmiyor ya annemle konuşurken sen bırakıp işe gitmiyosun ki ne gerek var demişti. E bebek bi yerden emince diğer meme nolcak mesela onu hiç akıl edemedik
Sarı rengi çok tatlıymış. Baktım şimdi
Evettt hem de unisex yani cinsiyetsiz çok tatlışlar

evet canım bana da philips biberon hediye gelmişti iyiydi o baya, emzik de mam ve nuk kullanmıstık baya uzun süre. Detaylı ultrasonu geçeyim ben de baslıcam tekrardan bakmaya
Mam ve nuka da baktım şimdi, kauçuk olanları var onlara bakarken aklıma geldi. Ben bir arkadaşımın bebeğine frigg marka emzikten almıştım. Kauçuk o da. Neredeyse 6 aylık oldu, hep onu kullandılar, bebişi çok sevdi. Aşırı tatlı modelleri var. Ona da bir bakın

Evet mastit falan diyorlar. İkisinin de sağılması gerekiyormuş bir şeylermiş. Ben baktım şimdi benimki mamajoo markasınınmış.

Philips'in biberonu anne memesine en yakın olanmış galiba bebiş emmeden gelmediği için meme reddine yol açmıyormuş dimi

Canım şimdi okudum mesajları rabbim tez zamanda Şafi ismi şeriyle şifa ihsan eylesin hayırla sağlıkla afiyetle çıkarlar hep beraber insAllah
Taburcu oldular kuzum, bebişin yüzü çok kötüymüş baya yanık ve şişmiş dudağı patlamış ağzı yarıkmış. Anne adaylarının grubunda yazmak istemiyorum pek hepimiz hassasız ama olsun dua ediyorsunuz o önemli benim için ama oynamaya başlamış çorba falan içmeye başlamış, daha çok bebiş çabucak iyileşecek İnşallah

Onu çok duydum iyi diyorlarr. Ben rexon diye bi markayı favorilemişim elektrikli, çok kaliteli değil herhalde 290 TL ama yorumları iyiyfi
Şimdi göz atıyordum gördüm rexonu baya ucuzmuş o. Kiwi de şaşırttı beni. O da uygun fiyatlı ve baya yorum var altında. Bence çok yorumlulara bak canım. Benim bu mamajo yu mesela bir hemşire yazmış hastanede kulanıyorduk, kendime de aldım diye. Heralde iyi bir marka. Zamanında araştırmıştım ama şimdi unutmuşum tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…