Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Elele'nin mağazası sadece İstanbul'da varmış bence ondan çok bilinmiyor, gidip bakmak istiyor insanlar tabii haliyle. Park yatağı da elele'den favorilerim mesela.

Sarı turuncu iç açıyor ya pembe rengini hiç sevmem zaten, maviye de çok kanım kaynamıyor 😅 illaki olacak bu renklerden insanlar alacak ben başka alsam da olur. Kayınpederim hastane çıkışı almış mesela kesin mavi aldı
Beyaz almıştır belki ya daha cinsiyeti bile belli değil. İnşallah öyle bir riske girmemiştir 😅

Screenshot_2024-06-01-01-16-17-22_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg

Ana kucağı bile favorilemişim

Sadece bu gruptan ya da diğerinden hatırlamıyorum bebeğin sevip sevmeme seçeneğinin olduğu şeyleri doğumdan sonraya bırakın demişlerdi. Bazı bebekler sallanmayı sevmiyor mesela ona göre eşya alırsanız erkenden e iade şansı da kaybolacak aradan kaç ay geçtiği için sıkıntı olur diye.

Ben müsait bi zamanımda aldığım herşeyin markasını toplu yazarım araştırma yaparsınız isterseniz en azından açtım kurdum çalıştırdım bişeyleri fikir olur size de
Ay şahane olur canım. Tecrübeye çok ihtiyacımız var. Kendi kendimize yol almamız pek mümkün değil. Burdaki fikirler insanı çok geliştiriyor ❤

Bak bu da çok güzel, ben de favoriledim ama benim influencerlardan gözlemlediğim. Bunu ilk bir iki ay kullanıyorlar, sonra bebek el ayaklarını kullandığı için Babyjorn ana kucağına geçiyorlar. O hopiidik hoppidik bebek ayağını vurdukça sallanıyor. Merfbaby alacağım ben. Babyjorn muadili. Bu elektroniği almayı şimdilik rafa kaldırdım. Ama kullanıp memnun olan varsa tabiki tecrübelerini dinlemek isterim.

Bi akrabam var 1 ay olmadı ikinci bebişini doğurdu. Kız evine kulp almak için şehir değiştiren her şeyi didik didik eden bi kız. Ona çok güveniyorum bu konuda ondan da alcam önerilerini

Bak bu da çok güzel, ben de favoriledim ama benim influencerlardan gözlemlediğim. Bunu ilk bir iki ay kullanıyorlar, sonra bebek el ayaklarını kullandığı için Babyjorn ana kucağına geçiyorlar. O hopiidik hoppidik bebek ayağını vurdukça sallanıyor. Merfbaby alacağım ben. Babyjorn muadili. Bu elektroniği almayı şimdilik rafa kaldırdım. Ama kullanıp memnun olan varsa tabiki tecrübelerini dinlemek isterim.
Ayıpsın onu da favorileriz akflf

Sadece bu gruptan ya da diğerinden hatırlamıyorum bebeğin sevip sevmeme seçeneğinin olduğu şeyleri doğumdan sonraya bırakın demişlerdi. Bazı bebekler sallanmayı sevmiyor mesela ona göre eşya alırsanız erkenden e iade şansı da kaybolacak aradan kaç ay geçtiği için sıkıntı olur diye.
Bu gruptaydı. Ama ben şöyle düşünüyorum. Ana kucağı falan şuan indirimde bulunca almak lazım. Belki hamak vs. Gibi ekstra şeylerde beklemek mantıklı olabilir. Ha tabi babyjorn gibi pahalı marka alacaksan tabiki bekle. Değiştirme süresi geçmesin ama merfbaby 1300 tl gibi birşey. Mesela ben onu alıp koyacağım kenara.

bunu aldik biz son care diye asla istemedi. 2. el almistik sonra sattik ya bebek urunleri oyle birseyki kizlar sifir alip para vermeyin sevmiyorlar birsey oluyor elinde patliyor. su elektrikli aletin 2. eline bile bir suru para verdik 15 gun oturmamistir ustune agla zirla sattik. Hamak ve babybjorn rahatlatti bizi.

X