Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Bu aylarda mide ekşimesi ve yanması görülebiliyormuş. Rahim büyüyüp mideye baskı yaptığı için. Ben de aynıyım malesef.
Benimde midem çok kötü şu sıralar 11+2yim başlarda kusmam sabahları servisten inince falan olurdu bazen geçen hafta çok kötü oldum bu haftada yine sabah akşam kusuyorum ve midem cayır cayır inşallah çabucak düzelirz

Off gerçekten özendimtabii kanama falan olmasın Allah korusun ama işti eve dönmeydi çok yoruyor insanı düzgün beslenilmiyor bile. Bide herkes evde sıkılırsın falan der ben evde takılmayı seven bir insanım çok sevindim adınıza güzel güzel şeyler izleyin bizede önern

12+1 benim de geçmedi hala, gidip geliyor. Azıcık midem boş kalsa anında kazınma, yanma başlıyor. Bugün yediğime yarın bakamıyorum bile. Başka bir zaman da onu canım istiyor. Eşim ne yapacağını şaşırdı tepki vermiyor artık adam Ama dün bebişi gördüm ya kıpır kıpır unutturuyor çoğu şeyi Buna da şükür inşallah hepimiz kolaylıkla atlatırız

yarın kontrolum var benim de neredeyse 12 hafta oldum aksama bir baslıyor karnımda sanki bir davul var sert :) oglen ebe aradı yarım saat konısıyor soru soruyor korkum falan var mı diye soruyor :) var dedim bu sefer beni tamamen uyutun sezeryanda hastane surecine karsı fobim var dedim cok korkak insanım ben ya o günleri de konusacağız insallah

gidip geliyorsa yine azalmaya başlamış demek ki. benim hiç gitmiyor sabır allahım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…