Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Offff sanirim 5 aydan sonra kilo aliniyor annem dedi ki ben sen kardesin de cok kotuydum yatak dosek . 12 kilo almis sanirim toplamda. Bakalim benim akibetim ne olacak . Zaten 48 kiloydum oldum sana 45
Boyun kaç? Canım serum taktır ıstersen vitamin de ekliyorlar ıcıne kac haftalıksın benim bulantım hiç olmadığı ıcın bılemıyorum nasıl bır şey bende şuna 50 kıloyum kontollu kılo almak istiyorum hep bebek alır insallah

Aman aman dilini isir olmasin mide bulantisi . 10+3 canim . Bakayim persembe doktorumda randevum var ona da bir sorucam . Sukret sukret diyip duruyo. Tamam sukredeyim de kilo veriyorum

Aman aman dilini isir olmasin mide bulantisi . 10+3 canim . Bakayim persembe doktorumda randevum var ona da bir sorucam . Sukret sukret diyip duruyo. Tamam sukredeyim de kilo veriyorum
Ayy doğru aynıydık senle zaten bebek dört aydan sonra kilo almaya başlar sımdı kac 4 gram ancakbiraz normale dönünce alırsın

Kilo alan bir benim herhalde 52 kilo oldum 47ydim. Guya bulantıdan yiyemiyorum nasıl almısım bu kiloyu bilmiyorum
Ben suan almadım 12.haftaya kadar böyle gidersem iyi sonrası kendılgınden alınıyor zatenbulantı olmadığı zaman yiyin siz mecbur ne zaman iyi hissederseniz o zaman yiyeceksınız

Kızlar kontrolden çıktım herşey yolunda çok şükür sadece bebiş 9+5 normalde bugün ama 9+0 çıktı ultrasonda doktor olabilir dedi sorun yok dedi nipt testini sordum bugünkü doktor başkaydı ben ikili testte sorun çıkmadıkça nipt önermiyorum dedi bu doktoru daha çok sevdim artık hep buna geleceğim.
önce ikili yaptıracağım oyuzden kısmetse 13 haziranda tekrar çağırdı

Gözün aydın canım olabılır günlere takılma büyüdükçe yakalar gününü yanı doktorun ıstemedıyse gerek yok benim kı ıstedı ıkılı yaptırmıycam

Kontrolden çıktım deyince noluyoruz dedim çok şükür kuzucum inşallah ikili de temiz çıkar hiç gerek kalmaz nipt'e. Ben de randevumu bu cumartesiye çektim 9+5 olacağız biz de inşallah

Gözün aydın canım olabılır günlere takılma büyüdükçe yakalar gününü yanı doktorun ıstemedıyse gerek yok benim kı ıstedı ıkılı yaptırmıycam
Sağol canım doktor çok relax bi adamdı ben ekranda gördüğüme bakarım günlere takılma dedi bende takılmıycam artık mecbur

Kontrolden çıktım deyince noluyoruz dedim çok şükür kuzucum inşallah ikili de temiz çıkar hiç gerek kalmaz nipt'e. Ben de randevumu bu cumartesiye çektim 9+5 olacağız biz de inşallah
İnşallah canım ya hadi bakalımm bi sonraki gidişimde ikili için kan verecekmişim bi de sıkışık gel dedi daha iyi görünür bebek dedi aklınızda olsun sizinde ben hep sıkışık olmadan gidiyordum

Canım çok çok üzüldüm. Kim bilir sen ne haldesin. Allah dayanma gücü versin, sabır versin, yeniden başlamak için güç versin inşalllah. Kürtaj kolay geçiyormuş, ben öyle duydum, inşallah senin de ağrısız sızısız kolay geçer. Kürtajdan sonra rahim temizlendiği için hamile kalma şansı da artıyor demişlerdi ama ne kadar doğru bilmiyorum. Rabbim en kısa sürede bebeğine kavuşmana yardım etsin inşallah. Biz de seni çok sevdik, seni tanımak çok güzeldi, inşallah bir kaç ay içerisinde aramıza bebişinle dönersin kuzum ❤
Kilo alan bir benim herhalde 52 kilo oldum 47ydim. Guya bulantıdan yiyemiyorum nasıl almısım bu kiloyu bilmiyorum
Ben de iki buçuk kilo aldım. Ekmek yemekten. Bir de bir haftadır nutella pankek yiyebiliyorum. Ben normalde de çikolata çok severim. Şuan yiyip kusmadığım tek şey nutella ve pankek. Şaka gibi. Şiştim iyice. Aynı durumdayız kuzum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…