Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
gidip geliyorsa yine azalmaya başlamış demek ki. benim hiç gitmiyor :KK43: sabır allahım
Benim baştan beri gidip geliyor. Tam olarak iyiyim diyemiyorum hiç. Eski halime asla dönemedim. Ama kusma bende baştan beri iki kez oldu sadece o da sabah. Kusmak travma benim için aşırı tutuyorum. Sizin bir de sabah akşam her gün çok fena ya Allah yardımcınız olsun. 🤲

Tam 11 haftalıktan selamlar kızlar. Kontrol vardı bugün nipt yaptırdık diye 2li bakmadı. Cinsiyet yüzde 55 kız dedi 🌸 haftaya belli olur zaten kesin olarak. Şükür her şey yolunda. 3 hafta sonraya bir daha gel dedi.

Benim baştan beri gidip geliyor. Tam olarak iyiyim diyemiyorum hiç. Eski halime asla dönemedim. Ama kusma bende baştan beri iki kez oldu sadece o da sabah. Kusmak travma benim için aşırı tutuyorum. Sizin bir de sabah akşam her gün çok fena ya Allah yardımcınız olsun. 🤲
ben de çok tutuyorum fenalaşıyorum tutmaktan. çıkarsam rahatlıcam tekrar yicem aslında ama.. fobi gibi bende :110:

Bana titreme geliyor ya birine daha olmuştu sanki. Yağmura falan çıkmadım evdeyim bi anda sanki buzun içine atlamışım gibi. Bugün bulantım hiç geçmedi 00000

Kızlar size bir sorum olacak. Ben şimdi 11+2 oldum uygulamaya göre… ama ulstrasonda bir hafta ileri gidiyorum. Sağlık ocağına falan hiç gitmedim. Bildirmem lazım sanırım değil mi?

Kızlar size bir sorum olacak. Ben şimdi 11+2 oldum uygulamaya göre… ama ulstrasonda bir hafta ileri gidiyorum. Sağlık ocağına falan hiç gitmedim. Bildirmem lazım sanırım değil mi?
Ben ilk hcg baktırınca kayıt açtır dedi, elime hangi haftada kontrole gitmeliyim hangi haftada hangi aşı var vs onu yazdıkları bi kağıt verdiler

Bana titreme geliyor ya birine daha olmuştu sanki. Yağmura falan çıkmadım evdeyim bi anda sanki buzun içine atlamışım gibi. Bugün bulantım hiç geçmedi 00000
titreme bende de oluyor. insanlar yarım kollu şorta geçti ben hala eşofman giyiyorum üşüyorum. bazen de çok sıcak basıyo soyunuyorum. hormonlardan oluyor. bugün benim de çok kötü midem hiç geçmedi bu yüzden modum da yerlerde

titreme bende de oluyor. insanlar yarım kollu şorta geçti ben hala eşofman giyiyorum üşüyorum. bazen de çok sıcak basıyo soyunuyorum. hormonlardan oluyor. bugün benim de çok kötü midem hiç geçmedi bu yüzden modum da yerlerde
Ben de gece sıcaktan uyuyamıyorum aynen. Titreme sanırım bulantıyla beraber geliyor bi şey yiyemeyince galiba şu an öyle bi bağ kurdum

Boğazım felaket, zencefil bulamadım evde karabiber bal karıştırdım yedim 1 kaşık. Pastil alacağım bi de. Ama konuşamıyorum yutkunamıyorum bile çok canım sıkıldı

X