Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 41,2%
  • erkek

OY: 9 52,9%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,9%

• Ankete Katılan
    17

Eklentiler

• IMG_9457.jpeg
    IMG_9457.jpeg
    132 KB · Görüntüleme: 46
Benim de iş yerimin karşısında ebebek var sürekli önünden gelip geçiyorum ama içeri girmiyorum girersem alırım diye☺️ Bence cinsiyetin belli olmasını bekleyelim 🥰
Ben maalesef başladım alt açma matı kirli temizleri koymak için mini çantalar banyo havlusu haftalık yazı küpü aldım maalesef diyorum çünkü özel sektör mağduruyum biliyosunuz anaokulu öğretmeniyim beni haziranda çıkartma ihtimali yüksek yaz okulunda çalıştırmak istemiyor ama 4 ay sigorta ödeyeceğim doğum parasından faydalanmak için yani çalışıyor görünücem dün akşam gördüm ki herkes mağdur özel sektörden benimkide şey dedi ‘yanlış zamanda oldu bu çocuk’ (32. Haftam 15 ekim olduğu için ) dedim bende beklemiyordum sürpriz oldu ve hazır değildik maddi olarak korunmak sizin elinizdeydi dedi sağolsun. Ki dış gebelik geçirdiğimi biliyor çıkarken tüm haklarım için 2 çifr lafım olacak o yüzden o günü bekliyorum😂 yazın idare etmesini istedim 2 ay çalışayım diye ay sonu belli olacak. O yüzden sırd eşime yüklenmemek için birşeyler almaya başladım unisex kullanabileceği şeyler sırada nevresim pike takımı deterjanlar var zıbında alırım gibi 😍 B birdilekdiledim

Ben maalesef başladım alt açma matı kirli temizleri koymak için mini çantalar banyo havlusu haftalık yazı küpü aldım maalesef diyorum çünkü özel sektör mağduruyum biliyosunuz anaokulu öğretmeniyim beni haziranda çıkartma ihtimali yüksek yaz okulunda çalıştırmak istemiyor ama 4 ay sigorta ödeyeceğim doğum parasından faydalanmak için yani çalışıyor görünücem dün akşam gördüm ki herkes mağdur özel sektörden benimkide şey dedi ‘yanlış zamanda oldu bu çocuk’ (32. Haftam 15 ekim olduğu için ) dedim bende beklemiyordum sürpriz oldu ve hazır değildik maddi olarak korunmak sizin elinizdeydi dedi sağolsun. Ki dış gebelik geçirdiğimi biliyor çıkarken tüm haklarım için 2 çifr lafım olacak o yüzden o günü bekliyorum😂 yazın idare etmesini istedim 2 ay çalışayım diye ay sonu belli olacak. O yüzden sırd eşime yüklenmemek için birşeyler almaya başladım unisex kullanabileceği şeyler sırada nevresim pike takımı deterjanlar var zıbında alırım gibi 😍 B birdilekdiledim
Korunmak sizin elinizdeydi mi dedi 🤦🏿‍♀️

Korunmak sizin elinizdeydi mi dedi 🤦🏿‍♀️
Evet evet kendisi 3 çocuk ANNESİ. Bazı insanları allaha havale etmek en iyisi ya ben 7 senedir yoruldum gerçekten.. bir tek o ve okulu önemli başkaaa hiçbirşey önemli değil bizim hastalığımız yakınımızın vefat etmesiyle ilgilenmiyor ama dini bütün 5 vakit namaz kılar☺️☺️☺️☺️☺️☺️

Evet evet kendisi 3 çocuk ANNESİ. Bazı insanları allaha havale etmek en iyisi ya ben 7 senedir yoruldum gerçekten.. bir tek o ve okulu önemli başkaaa hiçbirşey önemli değil bizim hastalığımız yakınımızın vefat etmesiyle ilgilenmiyor ama dini bütün 5 vakit namaz kılar☺️☺️☺️☺️☺️☺️
Valla 20 kişiden fazlayız herhalde adres ver gelip iki tokatlayalım.

Böyle insanların bir şikayetle iş yerlerini falan kapattırmak lazım ya. Hadsiz. 7 senedir çalışıyormuşsun hem de daha ne zaman yapacaktın çocuğu pardon da.
Alışveriş konusunda da iyi yapmışsın o zaman canım alabildiğini al imkan varken. Her bebek kendi nasibiyle gelir derler hiç takma valla kafaya rızkı veren Allah.

canım herşeyden önce bebek bezi stokla :KK70: en çok gidecek olan ve en pahalıda o.zaten bir çok şey hediye olarak geliyor. ama kımse bebek bezi ıslak mendıl almıyor :KK70:

Valla 20 kişiden fazlayız herhalde adres ver gelip iki tokatlayalım.
Kız hızlı trenle 2 saat uzağız birbirimize özelden yazıyorum adresi hahajajaha😂
Böyle insanların bir şikayetle iş yerlerini falan kapattırmak lazım ya. Hadsiz. 7 senedir çalışıyormuşsun hem de daha ne zaman yapacaktın çocuğu pardon da.
Alışveriş konusunda da iyi yapmışsın o zaman canım alabildiğini al imkan varken. Her bebek kendi nasibiyle gelir derler hiç takma valla kafaya rızkı veren Allah.
Aslında bizden aldığı ne varsa maddi manevi sömürü bir şekilde ondan çıkıyoda farkında değil tabiki😂 bu da çıkacak eminim. Çalıştırmasada çok sallamıyorum açıkcası ona muhtaç olduğumu belli edinxe egosu daha çok çoğalıyor ( bi arkadaş bunu hep yaptı parmağında oynatıyor o yüzden) valla nasibiyle gelir bende inanıyorum kuzum ya 😍 başka neler alabilirim bilmiyorum hiç (çorap,ağız mendili,önlük,biberon,zıbın,deterjan,emzik askısı,ateş ölçer,yenidoğan yastığı,anne sütü kaşığı) aklıma gelenler😂

canım herşeyden önce bebek bezi stokla :KK70: en çok gidecek olan ve en pahalıda o.zaten bir çok şey hediye olarak geliyor. ama kımse bebek bezi ıslak mendıl almıyor :KK70:
Kuzum geçen e bebekte indirimdeydi baby turco ve molfix aldım e bebeğin ıslak mendilini aldım. Çok stoklama diyorlar onuda bebek pişik olabilir diye ondan bilemedim baby turconun yorumları baya iyiydi 😍

Kızlar selam geçen günkü kahverengi akıntıdan sonra bu sabah doktora gittim hatta doktorumuda değiştirdim çok daha iyi bir doktor buldum. Yerleşme kanaması olmuş hiç bir sıkıntı yok dedi bebişte büyümüş kalp atışları kuvvetlenmiş herşey yolunda çok şükür ☺️🙏🏻♥️

Eklentiler

• IMG_2040.jpeg
    IMG_2040.jpeg
    109,1 KB · Görüntüleme: 41
hadsizliğine bak sanki icazet alıcaz ilişkiye girerken terbiyesiz görgüsüzler.

Kuzum geçen e bebekte indirimdeydi baby turco ve molfix aldım e bebeğin ıslak mendilini aldım. Çok stoklama diyorlar onuda bebek pişik olabilir diye ondan bilemedim baby turconun yorumları baya iyiydi 😍
Ben de hep bez stoklamayın hangi bezin iyi geldiğini bilemezsiniz boşa gider diye okudum ya iyi yapmışsın 2 farklı bez alarak. Ben 12 haftayı atlatmadan bişi alamam galiba :KK43:

hassas bir bünyeye sahip değilse pişik sebebi çiş ve kakanın altta bekletilmesi. sık sık değiştirirsen pişik ihtimali en aza iner. ilk bebeğimde piyasa da ki tüm markaları denedim. ve fiyat performans olarak baby turco ve sleepy en kullanabiliri. zaten taktik gece emiciliği yüksek bez kullanmak molfix prima vs iyi ama gerçekten pahalı bezler. ben gündüzleri baby turco geceleri sleepy kullanıyordum. ıslak mendilde yine baby turco ve sleepy in ıslak mendillerini kullandım hiç sorun yaşamadım. e bebek in bezleri koku yapıyor en azından ben 3 sene önce kullanırken öyleydi. çiş sonrası garip koku veriyordu.

Ben de hep bez stoklamayın hangi bezin iyi geldiğini bilemezsiniz boşa gider diye okudum ya iyi yapmışsın 2 farklı bez alarak. Ben 12 haftayı atlatmadan bişi alamam galiba :KK43:
Bende öyle düşünüyordum kuzum ama şartlar böyle olunca napalım🥹 9+6 yız artık bizde 😍 baya büyüdük doktorda da 11+4 olarak gidicez umarım sağlıkla ilerlemiştir mide bulantım yine arttı 2-3 gündür nedense belirti hissettikçe sağlıklı olduğunu düşünüyorum ❤️
hassas bir bünyeye sahip değilse pişik sebebi çiş ve kakanın altta bekletilmesi. sık sık değiştirirsen pişik ihtimali en aza iner. ilk bebeğimde piyasa da ki tüm markaları denedim. ve fiyat performans olarak baby turco ve sleepy en kullanabiliri. zaten taktik gece emiciliği yüksek bez kullanmak molfix prima vs iyi ama gerçekten pahalı bezler. ben gündüzleri baby turco geceleri sleepy kullanıyordum. ıslak mendilde yine baby turco ve sleepy in ıslak mendillerini kullandım hiç sorun yaşamadım. e bebek in bezleri koku yapıyor en azından ben 3 sene önce kullanırken öyleydi. çiş sonrası garip koku veriyordu.
Ben hassas olduğum için çocukta hassas olur gibi geliyo her pedi kullanamadım 😂😂 ıslak mendil sleppy ya da baby turco düşünüyordum 2. Koliyi öyle alayım bari e bebeğim bezini hiçç düşünmedim hassas olunca ben 😂 ıslak mendilini deneyeceğim bakalım

Islak mendil konusunda da ilk 3-4 ay ılık suyla pamuk kullanmayı düşünüyorum. O yüzden ıslak mendillerin de kuruma ihtimalina karşı stoklamaya doğunca başlicam.

canım ben bu hafta yaptırıcam. 10-15 bin arası değişiyor. benim doktorumun önerdiği firma ile anlaştım normalde 475 dolar mış ama indirim yaptı 365 dolar dedi. oda 11.750 ye takabül ediyor. bayağa kampsamlı bır test. ve cinsiyet bilgiside veriyor
Kac haftalik oldunuz siz? Ben doktoruma sordum bana 12. Hafta da bakmak en sagliklisi dedi. 10. Haftada anne ve bebek kanlari birbirine karisiyor oyuzden 12. Hafta ideal dedi ben de mecbur o ne derse o. Her doktora gore degisiyor sanirim .

X