Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Yani aile hekimi, ebe ve benim kendi jinekoloğum değere bakıp bu böyle diyemediler ya. Ben kendim terslik olduğunu anlayıp başka hastaneye gidip test yaptırdım, yarın da doktora gideceğim inşallah her şey yolundadır.
İnşallah herşey yolundadır canım kendini strese sokmamaya çalış bebiş de etkileniyor biliyorsun iyi düşünelim iyi olsun

Arkadaşlar kesenin içinde bebek ne zaman hangi değerde görünür bugün kesemizi gördük çok şükür ama bebek yoktu doktor daha erken dedi bana da erken geldi ama ne zaman göreceğimi mersk ettim dün betam 979 dü bugün de keseyi görmeye gittik
Kaç hafta olarak gözüküyordu şuan 2-4 gün arası bebiş de gözükür merak etme normalde zaten 1500 e kadar falan diyorlar kese gözükmesi içinde bak kesen gözükmüş alttan muayne ettiler demi

Arkadaşlar kesenin içinde bebek ne zaman hangi değerde görünür bugün kesemizi gördük çok şükür ama bebek yoktu doktor daha erken dedi bana da erken geldi ama ne zaman göreceğimi mersk ettim dün betam 979 dü bugün de keseyi görmeye gittik
Ben de sizi merak etmiştim cok sevindim keseyi gördüğünüze 1 hafta sonra falan bebek de gözükür sanırım.

Bu değerde keseyi görebilmeniz bile çok çok iyi. Zaten kese yeni oluşmuş bebek de gozukecektir rahat olun 😊

Korkma canım yumurta işlemine bakar gibi bastırmıyorlar çok hafif bakıyor acımadı hiç
Ay ben şimdi şunu merak ediyorum normalde özele gidiyorum yarına devlete randevu aldım tahlillerimi orda yaptırayım diye betam da 53 daha sonra 174 en son değerim salı günü 528 çıkmıştı yarın gittiğimde benim de gözükür o zaman demi baktırsam mı acaba kararsız kaldım

Ay ben şimdi şunu merak ediyorum normalde özele gidiyorum yarına devlete randevu aldım tahlillerimi orda yaptırayım diye betam da 53 daha sonra 174 en son değerim salı günü 528 çıkmıştı yarın gittiğimde benim de gözükür o zaman demi baktırsam mı acaba kararsız kaldım
Görünebilir canım baktırabilirsin

Hanımlar dün gece özellikle karın ağrısıyla uyandım uykumdan adet olacakmışım gibi ağrılarım var karnımda belim de daha önce de vardı ama git gide şiddetleniyor korkmalımıyım dün keseyide gördük ama uzun yola da çıkmıştık o beni tedirgin etti yoksa bu ağrılar normal mi

Hanımlar dün gece özellikle karın ağrısıyla uyandım uykumdan adet olacakmışım gibi ağrılarım var karnımda belim de daha önce de vardı ama git gide şiddetleniyor korkmalımıyım dün keseyide gördük ama uzun yola da çıkmıştık o beni tedirgin etti yoksa bu ağrılar normal mi
doktorunuz uzun yol konusunda herhangi birşey söyledi mi

X