Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 66 41,0%
  • erkek

OY: 86 53,4%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    161
Kızlarr bugün şok oldum 29 haftalık oldum ve tartılıyorum dedim üç günde bir kilo almışım öküz mü müyüm acaba yoksa çocuğum hızla mı büyüyor
Bebiş bence bu haftadan sonra kiloya ekstra dikkat etmek lazım anneler de bebekler de son aylarda hızlı alıyor

Kızlar ya bu ara az su içtim. Zaten normalde de az su içerim. Bugünde görümceme geldik çeşmeden içiyorlar içemedim hiç. Böbreğim ağrıyor sırt tarafımdan çok zorlayan bir ağrı değil ama sızlar gibi 2 3 bardak içtim çeşmeden bende. endişe de ettim en son birkaç hafta önce idrar yolu enfeksiyonum falan yoktu

Kızlar merhaba. Daha önce paylaşılmıştır belki ben bebeğim için hediyelik çikolata yaptırmak istiyorum. Güvenilir, tadı da iyi olan bir site ya da yaptırdığınız yer varsa önerebilir misiniz

amin bebişim, aiyy hamişlik duygusallığı da bir başkaymış. önceden böyle ayrı kalmak iyi gelirdi biraz kafama göre takılırdım şimdi adam gitmeden başladım ağlamaya ayol
Hamilelik duygusallığı bana pek uğramadı ya ara ara sinir olmak var da duygulanmaya hiç meyilli olmadım ben istesem de ağlayamıyorum bir şeye ancak sinir olursam belki (Allah ağlatmasın da aman )

Hamilelik duygusallığı bana pek uğramadı ya ara ara sinir olmak var da duygulanmaya hiç meyilli olmadım ben istesem de ağlayamıyorum bir şeye ancak sinir olursam belki (Allah ağlatmasın da aman )
Ayy ben normalde de duygusalım hamılelıkte ekstra duygusal oldum nedense hıc sevmiyorum bu özelliğimi

Ay bu badger pek hoş kokmuyomuş mdgmg kakao severim ama kakao yağı sevmiyomuşum. Ama güzel yapısı yine de
Parfümsüz, katkısız ya ondan ama müthiş nemlendiriyor ertesi gün bile nemli kalıyor sürdüğün yer. Keşke 56 gramcık değil de 500 gram falan olsa da bol bol kullanabilsek.
Benimde yeni aldığım mamaaura çatlak kremiyle bebe yağı geldi. Çatlak kremi çok krem ya etki etmeyebilir ama bebe yağı aşırı iyi nemlendirdi katkısız olmasına rağmen, biooilden baya baya iyi. Bebek için incia yağ almıştım ama o bitince bundan alabilirim yani baya beğendim.

Aynen yağa alıştığım için yapısı bi değişik geldi ilk başta ama elim gidiyor arada hep yumuş, iyi geldi bana da. Kokusu da güzel olmayıversin

Aynen yağa alıştığım için yapısı bi değişik geldi ilk başta ama elim gidiyor arada hep yumuş, iyi geldi bana da. Kokusu da güzel olmayıversin
Çatlak kremi için fazla ufak değil mi ya ama? Göbeğim de öyle kocaman değil ama her gün tamı tamına sürsem 1 hafta gider bana ancak ya benim cildim çöl ya da gramajda bir sıkıntı var

Çok minnak evet yağı da vardı bunun ona baktın mı?
Baktım ama çoğunluk katı olanı önermişti, nemlendirmesi daha uzun sürüyor diye. Yağ olarak biooili kullanırım diye düşünmüştüm o sıra. Sonra o fikir patladı tabi
Ya ben ne yaparsam da çatlayacağımı biliyorum birazcık çatladım zaten. Ama en azından koca koca yarık olmasın ya da kötü koyu renkli olmasın diye uğraşıyordum. Ama bu biooil, dalan zeytinyağlı vs kullandığım süreçte bacağımda ve kalçamdaki eski çatlaklarımın görünümleri baya düzeldi. Demek fayda ediyor diye düşündüm yatırım yaptım baya inşallah faydasını görürüz hepimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…