Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Bugün benim karnım çok sırt sertleşiyor ya. O hani kafa dayıyor gibi olan hissiyat var ya, o. Herhalde saatte 1 kere olmuştur sabahtan beri, birkaç saniye sürüp geçiyor
O his ilk gebeligimde de olmuştu şimdi de oluyor. Bence ve doktoruma göre normal sadece sayısının ve süresinin çok olmaması önemli diye biliyorum.

ya ben de ilk hamileliğimde bu cümleleri duydukça sinirleniyordum. şimdi bir çocuk annesi ve hamile biri olarak başkasına asla söylemem. her dönemin zorluğu farklı ama insanların en zorunu kendileri yaşıyor sanıyorlar. şimdi oğlum bire başladı bunun da zorluğu bambaşka. bebekken de uyumuyordu o da ayrı bi sıkıntıydı. her dönem farklı bir şey oluyor işte ama yanında sen de çocuk da gelişiyor ve sisteme alışıyorsun.
dolmuşum ben de

Kızlar vajinismusa yakın bir geçmişi olan gebeliği boyunca ilişkiye girmeyen ben çatı muayenesini anlamadım bile. Asla endişelenecek bir şey yok. Çatalda olmak zaten işleri kolaylaştırıyor e bi de yapan kişi doktor..

Bu arada sertlesmeler falan normal diyorum da ben ilk gebeligimde sancıları hiç hissetmedim nst de çıkıyordu ama ben hissetmiyordum. Farklı bir durumda ayırt edebilirim umarım

Çok rahatlattın ya sağol

Benim kızım da asla yüzünü göstermiyor bacak arasını nasıl açmaz ya ahahaha ay inanamıyorum kaç aylık oldu bi de minnoşa bak
Ayy sağlıkla zamanında sürprizsiz gelsinler de :) biz de daha foti moti alamadık . Direkt sağlıkları iyi mi , erken gelme ihtimalleri var mı kiloları iyi mi ona odaklanıyoruz eşimle doktorum da keza öyle . Diğer her şey bize çok lüks geliyor :) sormuyoruz bile

Son cümleniz öyle doğru ki gerçi hepsi doğru da o ayrı etkiledi beni haha

ne kadar yav sordunuz mu fiyat
Pahalı olan Mabel çikolata
Selamlarr

• Kapaklı Kare Kutu
48 Adet Çikolata : 830 TL

• Kapaklı Dikdörtgen Kutu
72 Adet Çikolata : 1100 TL

• Mıknatıslı Kare Kutu
70 Adet Çikolata : 1020 TL

• Kurdeleli Dikdörtgen Kutu
100 Adet Çikolata 1,350 TL

• Yuvarlak Metal Kutu
130 Adet Çikolata 1,680 TL

150 Adet Çikolata : 1,900 TL

200 Adet Çikolata : 2,450 TL

• Çikolata Adet Fiyatı 11 TL

• Çikolata Markamız Mabel

• Ödemeler Havale / EFT / Fast ve Western Union İle Yapılmaktadır.

• Kargoya Teslim Süremiz 15 Gündür.

• cikolata.atölyesi ve renkliiiatolye iki sayfada bize aittir .

Mutlu Günler Dileriz

Fotodaki ucuz olan elit çikolata

Eklentiler

• Screenshot_2024-09-30-20-07-13-355_com.whatsapp.jpg
    90,4 KB · Görüntüleme: 22
Evet canım 48 adet metal kutuda sipariş verdim çarşamba kargoya veririz dedi havalar da soğudu artık yaptırayım çıksın aradan dedim
Tadına bakınca bana haber eder misin kuzum ya. Ay unutmayyaım dur sana özelden yazayım da de bulayım. Çok merak ediyorum kalitesini. Ben de kasım gibi sipariş vereceğim. ÖÖzel mesajlaşman kapalıymış. Beni unutma kuzum da bana haber et, etiketle beni gelince çikilutalar

Burda ücretler ne kuzum
Selamlarr

• Kapaklı Kare Kutu
48 Adet Çikolata : 830 TL

• Kapaklı Dikdörtgen Kutu
72 Adet Çikolata : 1100 TL

• Mıknatıslı Kare Kutu
70 Adet Çikolata : 1020 TL

100 Adet Çikolata 1,350 TL

• Yuvarlak Metal Kutu
130 Adet Çikolata 1,680 TL

150 Adet Çikolata : 1,900 TL

200 Adet Çikolata : 2,450 TL

• Çikolata Adet Fiyatı 11 TL

• Çikolata Markamız Mabel

• Ödemeler Havale / EFT / Fast ve Western Union İle Yapılmaktadır.

• Kargoya Teslim Süremiz 15 Gündür.

• cikolata.atölyesi ve renkliiiatolye iki sayfada bize aittir .

Mutlu Günler Dileriz

Diye yolladi bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…