Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,9%
  • erkek

OY: 78 52,7%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,4%

• Ankete Katılan
    148
Orangegreysky bak yenidoğana uyku tulumu olmuyormuş. Benim takip ettiğim influencerlar da hep yarım kundak yapıyor.
Valla öyle dediler bana, mantıklı da geldi. Bir de zırt pırt uyanacak bu bebeler ilk zamanlarda devamlı tulumu giydir çıkar zor olur gibi geldi bana, o yüzden doğum sonrasına bıraktım ihtiyaç olursa sipariş vereceğim hemen. Kundak olarak bunu aldım ilays beauty Birinci Sınıf Pamuklu Ãok Amaçlı Kundak/battaniye (SOFT BEJ) Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Eklentiler

• IMG_7577.jpeg
    123,5 KB · Görüntüleme: 58

Eklentiler

• Screenshot_20240913-220948_Trendyol.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 55
Kızlar aldıklarımızı yazdık, birkaç eksik/fazla olabilir. Eksik olarak kısa kollu zıbın ve süslü kıyafet var siz ne diyorsunuz bir bakar mısınız

3 adet yd hastane çıkışı
4 adet yd farmuarlı patikli tulum
5 adet yd alt üst takım
6 adet yd ay zıbın
5 adet yd alt

2 adet 0-3 ay polar tulum
7 adet 0-3 ay tulum patikli
3 adet 0-3 ay tulum patiksiz
1 adet 0-3 uzun kollu zıbın

7 adet 3-6 ay fermuarlı patikli tulum
6 adet 3-6 ay alt üst takım
5 adet 3-6 ay kısa kollu zıbın
1 adet 3-6 ay tek alt

Ben yaşayabileceğim her türlü bağırsak/mide sıkıntısını yaşıyordum zaten ama mide yanması nedir bilmezdim. 3.aydan beri kızım tanıştırdı, canı sağ olsun

Polar tulumların hangisiydi

Yeni doğan ve 0-3 ay bence yeterli zamanla zaten ihtiyaca göre tekrar alınır gerekirse. Çok huzurlu giysin minnoş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…