Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Şunların tatlışlığı🥰😍

Eklentiler

• IMG_0580.jpeg
    IMG_0580.jpeg
    115,2 KB · Görüntüleme: 43
  • 483D6030-1AA5-4AFB-AD1B-B7CB3472925C.jpeg
    483D6030-1AA5-4AFB-AD1B-B7CB3472925C.jpeg
    95,4 KB · Görüntüleme: 43
En incesinden yap dedim artık ama çok saçma geliyor ben almışım carterstan badisi ağız mendili ve önlüğü takım 🤣🤣 o seriye iğne oyalı ağız mendili ne alaka yani fjfjfj ben nostalji sevmiyorum sanırım hele herşeye iğne oyası dantel falan nefret ediyorum ya benim için gereksiz geliyor. Daha çok batıyor 🤣
Benimde bütün müslinleri ve battaniyeleri metrelik aldılar, kestirdiler ve kenarlarına örgü ile geçiyorlar 😢 İstemiyorum gerek yok sade seviyorum diyorum olmaz öyle şey olur mu diyorlar 🤦🏼‍♀️ Bayılazammm.

Eki Görüntüle 3478480 Eki Görüntüle 3478481 Hazırladığınız odalar , aldığınız eşyaların hepsi çok güzeller . Sağlıklı günlerde kullanmayı nasip etsin hepinize.ben İnşaat mühendisiyim ,çizdiğim statik proje dışında zibilyon tane iç ve dış cephe bina dekorasyonu yaptım müşterilerime. Odalarını en ince ayrıntısına kadar dekore ettim 😁Kendi çocuğuma gelince sonuç bu 😂😂 valizin içinde de doğunca lazım olacak şeyler var. Kıyafet ateş ölçer süt pompası vs vs :)
Masallah ben daha büyük rayları almadım hepsını kasımda toplu alcam😅😊

Belki istemez belli olmaz sağlıklı beslenme lisetesi verdi😂kan şekeri ölçümü yap her gün vs bır sürü şey anlatıı bakalım hayırlısı😂senin de mı yüksek cıktı
evet benim de 1. saat 280,2. saat 185 çıktı. 2 haftadır gidemedim hastaneye bi türlü daha yarın gidebilicem

Eki Görüntüle 3478480 Eki Görüntüle 3478481 Hazırladığınız odalar , aldığınız eşyaların hepsi çok güzeller . Sağlıklı günlerde kullanmayı nasip etsin hepinize.ben İnşaat mühendisiyim ,çizdiğim statik proje dışında zibilyon tane iç ve dış cephe bina dekorasyonu yaptım müşterilerime. Odalarını en ince ayrıntısına kadar dekore ettim 😁Kendi çocuğuma gelince sonuç bu 😂😂 valizin içinde de doğunca lazım olacak şeyler var. Kıyafet ateş ölçer süt pompası vs vs :)
Arabası ne güzel rengiiii ne bu

Benimde bütün müslinleri ve battaniyeleri metrelik aldılar, kestirdiler ve kenarlarına örgü ile geçiyorlar 😢 İstemiyorum gerek yok sade seviyorum diyorum olmaz öyle şey olur mu diyorlar 🤦🏼‍♀️ Bayılazammm.
Valla burda dert yandım gece bi uykum açıldı 2 saat kavga ettim herkesle kafamın içinde ağladım ağladım en son 5.30 gibi uyuyakalmışım 🤣

Kızlar önlem amaçlı bi yazayım istedim. Bu ara çok ishal kusma salgını var diyorlar. Özellikle dışarda bu ara çeşme suyu kullanılan şeyleri tüketmeyin diyorlar. Açık ayran, buzlu içecekler falan. Mümkün mertebe evde yesek daha iyi olacak sanırım 😓😓 allahtan annem var yoksa ben her gün dışarda yiyen biri olarak delirirdim 🤣

Olmaz oyle sey ne demek ya , kullanmazsin yatak alti ya da hurc koyar istedigin gibi alirsin .

Ay vardı oda ama e bebekte yada civilde genelde 6 al 5 öde oluyor şuan civildeki sepette 39 olarak gözüküyor bende ondan vazgeçtim ondan almadım kutu organizerde almıştım zaten birde mavi benekliydi kız anasıyım ben odaya hiç uyumlu olmazrı😂
Doğru hiç oralara bakmadım ay aklıma gelmedi 😂

X