Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Gebeliğin ilk başında tahlil yapılıyor ya karaciğer enzim yüksekliği vardı sonra gebelik ortasında tekrar kan verdim düşmüştü ama abur cubur ara vermiştim. Dün yine tahlil verdim yine yükselmiş bu aralar baya abur cubur beslendim o mu yapıyor yoksa karaciğerde ciddi bi ltihap mı var belki çıkan sivilceler bile o enfeksiyon yüzünden aranızda yüksek çıkan var mı ne yaptınız yüksek çıkınca
Gebeliğin en başındaki tahlillerde yüksek çıkınca doktorunuz ne demişti acaba? Özel bir şey yaptınız mı düşmesi için? Abur cubur dışında 😂

Kayınvalidem turşu vs yapmış bize. Bizim için çok uğraşma biz az kişiyiz dedim, aa ben de olcam artık gelenimiz gidenimiz olur yenir dedi. Accuk gerildim ben :KK43: kendisi hep sen yapabilirsen hani bebo uslu olursa ben giderim ihtiyacın olursa gelirim diyor ama en azından 1 sene bakarım da diyor. Nabacük
Yanlış anlama anam ama siz zaten çok iç içesiniz ve baskın da bir karakter anladığım kadarıyla, o yüzden böyle bir durumda ne yapılır bilemedim. Kolay kolay gitmez o yani. Çok net sınırlar koymadıkça anlamaz da ipin ucu kaçmış çünkü o anlamda, tüm torunlara o bakmış sen de aksini söylemeyince kendi düzenini oluşturmaya çalışıyor gibi

Gebeliğin en başındaki tahlillerde yüksek çıkınca doktorunuz ne demişti acaba? Özel bir şey yaptınız mı düşmesi için? Abur cubur dışında 😂
Bi doktora görün demişti o an yoğun karışık bi dönemdi gidememiştim sonra unuttum tekrar hatırladığımda baya zaman geçmişti kaldı yani öyle ben kendim kestim abur cuburu zararlı diye bebeğe sonra baktım düşmüştü

Yanlış anlama anam ama siz zaten çok iç içesiniz ve baskın da bir karakter anladığım kadarıyla, o yüzden böyle bir durumda ne yapılır bilemedim. Kolay kolay gitmez o yani. Çok net sınırlar koymadıkça anlamaz da ipin ucu kaçmış çünkü o anlamda, tüm torunlara o bakmış sen de aksini söylemeyince kendi düzenini oluşturmaya çalışıyor gibi
Evet cano baskın. Ben mesela bi şeyde inat etsem eşim annem gibisin der hep, o bebek arabası mevzusunda evin içinde zıplamıştı hayır öyle olmicak diye fngkf bilmiyorum artık yapcaz bişiler

Herkes kayınvalideden dertli benim gibi kayınbabadan dertli olan yok mu… evliliğimin 6. ayında ilişkimi kestim, hakaret etmeye başladıkları için savcılıktan uzaklaştırma aldım😅 hamileliğimi dahi bilmiyorlar şuan… gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki (nasipse bir erkek annesi olacak olarak) erkeklerin aileleri çok boş yapıyor.

Benim 3. Aydan beri şişiyor canım. Doktorum sıkıntı yok dedi. Özellikle ayak bileklerim iki üç katına çıkıyor. Ayakkabı giyemiyorum. Denize gitmiştim o çok iyi geldi. Bazen tuzlu soğuk suya sokuyorum. Ayaklarımın altına minder koyup Uzanıyorum ve tuzu azalttım.

Ben park yatağa yorgan almayı düşünmüyorum sanırım ya. Uyku tulumu, battaniye, müslinle yarım kundak idare eder. Arkadaşlarıma sordum hiç bir birinin bebeği üstünde örtü tutmuyormuş kuşum.

Kız paylaş da görelim nasıl birşey 😍 ben de merak ediyorum dokusunu

Paylaşın kız bakalım nasıl bir şeymiş 🥰😍 güle güle giy canım
Ay pijama ile çok farklı evlerdeyiz bebeğim bir süre görülmemeyeceğiz malesef paylaşamayacağım ama yumuşacık gerçekten bayıldım 🫶🏻

IMG20240913124017.jpg

Puset örtüsü geldi, içine serilen çarşafı sermeyi beceremedim dnnffm örtü de sade bi şey oldu, yeto bence

idrarı önce verdim ben de ama kanı sonra aldılar benden 1 kere, açlık şekerimde bence bi sıkıntı yoktu zaten bakalım ne çıkacakk
Benden de hep açlık kan şekeri alıp bakmıştı doktorum daha evvel de hep normaldi bu arada az buz değil 8 kilo aldım ama çok şükür şeker yüklemesi sonra da bir sıkıntı çıkmadı 😬 kilo almak konusunda çok becerikliyimdir malesef 😢 inş verirken de aynı başarıyı gösteririm 🤲🏻🤲🏻😂

61 le hamile kalıp bugün tartıda 69 çıkmış olmam şokunu bebemde bende daha atamadık :) şeker yüklemesi yaptırdım bende bugün şükür normal çıktı. arkadaşta 1 kilo olmuş boyu da 36 cm :)
Aynı şekilde ben işte o 🤣🤣 doktor dur diyordu ama benim kilolar durmuyordu 😁😁

Eki Görüntüle 3478446
Puset örtüsü geldi, içine serilen çarşafı sermeyi beceremedim dnnffm örtü de sade bi şey oldu, yeto bence

ben de bu markanın şu setini aldım ama seninki de çok güzelmiş. tüm seti aldım almışken

X