Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Ay yok muu çiğ ürün neticede pişmemiş ya. Sucuk falan pişirilip yeniyor salam pişirilmediği için ben herhalde tek aşerdiğim şeyi 6 aydır yiyemedim yeniyosa nolur söyleyin yiyim kdkgkg
ben salamı tost makinesinde pişirip tostun arasına koyuyorum çok abartmıyorum tabi 1 dilimcik. arada yiyorum valla

Ben istediğim gibi bi sandviç bulamadım ya. Geçen istediğim sandviç yok diye ağladım oturdum jdjfkf sandviççi diye giriyorum restorana menü şey, kumru ayvalık tostu. Yav SANDVİÇ İSTİYOM SANDVİÇ
Gel izmire beboları arabalara atıp sandviç deryalarında yüzelim kesjflk Ankara'da hiç görmedim güzel sandviç yapan bi' yer. Eskiden bi Kolej'de tombiş kumru vardı orda çok güzeldi her şey.

Gel izmire beboları arabalara atıp sandviç deryalarında yüzelim kesjflk Ankara'da hiç görmedim güzel sandviç yapan bi' yer. Eskiden bi Kolej'de tombiş kumru vardı orda çok güzeldi her şey.
Ankara'da kumpir de yok İzmir'de güzelse geliyim ndkgfk kumpirde kısır olcak ya kısırsız kumpir yapıyolar delirtcekler beni

Sucuk arada yedim ben de sosis de yedim galiba çok canım çektiydi ama salamı napsam bilemedim mdmfm geçen bi video gördüm kız tavuğu haşlayıp salam yapıyor eşim de biz de etten yapalım ye bari diyor he onla uğraşcam 5 gün
Ben Pınar açbitir hindi salam yedim sürekli valla hemde mayonezli sandviç içinde falan hiç bişey olmaz bence o kadarcık salamdan 😂

Ben Pınar açbitir hindi salam yedim sürekli valla hemde mayonezli sandviç içinde falan hiç bişey olmaz bence o kadarcık salamdan 😂
Valla ben eğer aldığım yerde kapalı mayonez gönderiyolarsa baktım içeriğine pastörize yumurta demiyosa yemedim ama sandviç falan yedim içinde vardı mayonez, bilemicem pastörize miydi değil miydi. Kedodan bağışıklığımız vardır gibi geliyor toksoplazmaya ufaktan 🥹 salamı da bi pişirip yiyim ya

Valla ben eğer aldığım yerde kapalı mayonez gönderiyolarsa baktım içeriğine pastörize yumurta demiyosa yemedim ama sandviç falan yedim içinde vardı mayonez, bilemicem pastörize miydi değil miydi. Kedodan bağışıklığımız vardır gibi geliyor toksoplazmaya ufaktan 🥹 salamı da bi pişirip yiyim ya
Hindi füme salam ben canım istediğinde hep yedim sende pişirip yesen bişey olmaz bence canım madem çok istedin 😁

Ayyy inanamıyorum ya, torunları olunca görüşmeye kalkmazlar umarım. Kim bilir neler yaptı ruh hastası herif
Şeyden çıktı mesele, babama baba demesini istemedi eşimin… ben beyaz eşya alırken görümceme sormamışım onu yok saymışım eşim de babama ‘abi’ demeliymiş. Böyle söyleyince abartı gibi geliyor olabilir ama yemin ederim burdan patlak verdi😂

Ay yok muu çiğ ürün neticede pişmemiş ya. Sucuk falan pişirilip yeniyor salam pişirilmediği için ben herhalde tek aşerdiğim şeyi 6 aydır yiyemedim yeniyosa nolur söyleyin yiyim kdkgkg
Ben hazır paketlenmiş ürünlerde risk olduğunu düşünmüyorum. Onlar güvenlik testlerinden falan geçiyor hep. Soğuk zincir bozulmadan ulaşıyor her yere. Tarihine tadına kokusuna bakıp tüketilebilir bence salam da.

Şeyden çıktı mesele, babama baba demesini istemedi eşimin… ben beyaz eşya alırken görümceme sormamışım onu yok saymışım eşim de babama ‘abi’ demeliymiş. Böyle söyleyince abartı gibi geliyor olabilir ama yemin ederim burdan patlak verdi😂
Peki senin ona ne diye hitap etmeni istedi?
Bro, reis, dayı, kanks ? Shshjsjs

Valla bana şaşırtıcı gelmiyor ya, bi tanıdığım var damadı hiç sevmiyor adam sebebi şu, bunlar nişanlıyken cuma namazına gitmişler damat, damadın babası ve kızın babası. Neymiş dönüşte damadın babası kızın babasından 3 adım önde yürümüş. 0 şaka, torunu bile 3 yaşına geldi anca şimdi kabul etti sırf bu olay sebebiyle

Sjfkdjdjs ne desin? Mahmut mu desin? Bence dümdüz şizofreni falan olabilir bu arada.

He yasak diye biliyorum anam ben de mlsf :KK43: pişirdiğimde 1 dilim falan alıyorum çok canım çekiyosa ama salamı pişirince salamlıktan çıkar sanki
Yasak demeleri toksoplazmadan değil de genel olarak faydalı olmadıklarından 😂 Yani sadece hamilelikte değil hiçbir zaman tüketilmemesi önerilen ürünler aslında. Hayvanın en kötü işe yaramaz yerlerinden üretiliyor, zararlı içerik çok fazla. Kola gibi düşünebiliriz shjsjsj

Yasak demeleri toksoplazmadan değil de genel olarak faydalı olmadıklarından 😂 Yani sadece hamilelikte değil hiçbir zaman tüketilmemesi önerilen ürünler aslında. Hayvanın en kötü işe yaramaz yerlerinden üretiliyor, zararlı içerik çok fazla. Kola gibi düşünebiliriz shjsjsj
Toksoplazma riski de 0 demiyo ama kimse ya bak Kağan hoca bile risk düşük diyo yok demiyo ndgng ama evet genel olarak da yararlı şeyler değiller zaten mlsff

Valla bana şaşırtıcı gelmiyor ya, bi tanıdığım var damadı hiç sevmiyor adam sebebi şu, bunlar nişanlıyken cuma namazına gitmişler damat, damadın babası ve kızın babası. Neymiş dönüşte damadın babası kızın babasından 3 adım önde yürümüş. 0 şaka, torunu bile 3 yaşına geldi anca şimdi kabul etti sırf bu olay sebebiyle
Allahım bize niye hiç küsmüyorlar ya, eşim itin şeyine sokuyor afedersin yine de yüzsüz gibiler. Allahını seven küssün bana ajfksksk

X