Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
benim bir de ikizim var annemle babamın aksine ikimiz de aşırı huzur seven, uyumlu ve sağduyulu olduğumuzu düşünüyorum ama bunun annemlerin düzgün yetiştirmesiyle bir alakası olduğunu düşünmüyorum. Tabi ki temeli onlardan aldık ama mesela bize öğütledikleri bir çok şey kendilerinde hala yok. İkisi de bencil olduğu için çok kendi başımızın çaresine bakmaktan ileri gelen bir yetişmişlik bizimkisi. İkizimle şeye eminiz mesela. Nasıl anne baba olunur bilmiyoruz ama nasıl olmamamız gerektiğiyle ilerleriz. Aynı şeyi evlilikte de yaptık nasıl iyi eş olunur bilmiyoruz ama nasıl olmamamız gerektiğini bildiğimiz için çok mutluyuz

merak etme ben de haftasonunun yarısı aç geziyorum zorla yiyorum evde çok zor oluyor düzgün beslenmek
Ya sorma günü atlatacak kadar yiyorum valla Allah affetsin. İlk öğrendiğimde balık falan yiyodum bi de o heyecanla dkfkf kaldı o da. En son ne zaman kuru yemiş yedim bilmem bugün yiyim bari hastayım diye aklıma gelmemiş hiçbir şey

dikkat et yine de beybi artık bayaa besleniyorlar çünkü ne kaldı şunun şurasında

Küvetin kendisi değil ya o 33 lt, kovası küçükmüşşş. Bu arada çevremdeki 5 bebeliden 4'ü çocuğunu kendi kendine hiç yıkamamış insanlar, bu kadar korkutucu mu ki ya
Yok kız hiç diil ama ilk birkaç ay cok ufak oluyorlar insan bir tedirgin oluyor da cabuk alısıyorsun. Yazın dusakabinde ben tabureye oturuyodum bacagımın arasına kıstırıp cocuğu yıkıyordum 7-8 aylıkken

Djdkfjskdjsksks yani güldüm bacım affet. Çok geçmiş olsun iyi misin şimdi niye öyle olmuş

Bella Maison Sausage serisinden aldım ben %70 indirime giriyor sık sık. Yorgan kayınvalidem yün yorgan diktirmiş ama kullanmayı düşünmüyorum, uyku tulumları ile devam ederim muhtemelen.
Ay aynısını ben de begendim ama gecen magazada bakayım dedim girdigim avm magazasında bebek serisi yokmuş kumaşına emin olamadım güzel mi? Daha park yatak da almadıgım için nevresimi sona bıraktım yatagıda son haftalar alayım diyorum odayı doldurmasın boşuna fazladan diye

Benden haberler güzel kızlar. Bugün kontrole gittim. Bebişin sıvısı fazlaydı normal seviyeye gelmiş. Bunun için endol fitil kullanıyordum. Şeker çıkmamasıma rağmen de yediklerime dikkat ediyordum. Bebek haftasıyla uyumlu ama 10 günde kilo almamış o da ilaçın etkisiyle ve yanılma payı ile olabilirmiş. Doktorum Bizim için haftaasyla uyumlu olması önemli kafana takma dedi . Haftaya tekrar kontrolde fitili bırakabilirmişiz çünkğ bazen bu şekilde kilo alımına etki edebiliyormuş. Erken doğum riskim içinde su azaldığı ve baskı da azaldığı için rahim ağzı daha da kısalmamış. Bu şekilde devam dedi. İnşallah bebişim annesini üzmez ve güzelce vaktinde gelir

Çok sevindim, sağlıkla mutlulukla en güzel zamanda kucağına alırsın umarım yavrunu

Minik bir ekleme. Heycanla karışık olmuş. Risk hala devam ediyor. Doktorum Yataktan kalkmak yok dedi. Bizim için 25mm de kalması yeterli böyle ileri haftalararı görebiliriz dedi. Sevindiğim kısım daha da kısalmamış olmasıydı

Erken anam daha en az bi 6 ay falan yok mu bu işe :/ 6 ay nereye sokcam dedimdi. Yatanlar hangisi?
Ya ben de evde gereksiz kalabalıga gıcık oluyorum yatak odamda simdiden yer isgal etmesin diye yatak bile almadım daha nasılsa internetten alcam max 2 güne gelir bebek doğdugu gün bile istesem hastaneden cıkana kadar gelmiş olur benimki de böyle bir rahatlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…