Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Eğer aşırı şeker yüklemesi yapmadıysam (illa tatlı değil işte pilav patates o bu şu) yükselmedi şekerim ama bakalım ne çıkcak
Bence sende bişey çıkmayacak. İnsülin direnci falan bile o tarz şekeri yükseltebiliyor. Güzel düşünelim olumlu düşünelim. Bugün pozitif tarafımdan uyandım herkese pozitif gönderiyorum

Susuzluktan ölcem gibi hissediyorum yav fkgkg içebilirsin su dedi sabah ama olsun
ben su içtim valla bana su içme demedi. sadece 12 saat aç kalacaksın dedi. bir de o gün aldığın ilaçları da alma tiroidi ben her halukarda aldığım için aldım ama yatarken içtiğim kan hapı sabah içtiğim magnezyum, folikasit falan onları almadım.

Bence sende bişey çıkmayacak. İnsülin direnci falan bile o tarz şekeri yükseltebiliyor. Güzel düşünelim olumlu düşünelim. Bugün pozitif tarafımdan uyandım herkese pozitif gönderiyorum
Sjfjjf ay hadi İnşallah
Bana hiçbişi demedi ya suyu bile ben sordumdu, 12 saat aç mı kalacakmışım bak yeni bilgi jfkjf yatarken olanları almiyim o zaman 9 gibi antibiyotik içip bırakayım

Yan dönüp göbüşün altına ufak bir yastık falan rahat yatılıyor aslında denedin mi öyle? Doktora ben sormuştum hani tehlikeli falan dedi zaten de bilimsel açıklamalı sebep sonuçlu paylaşmak istedim çift yastıkla yatabiliyorsan öyle yat valla çok daha rahat ediliyor zaten göbeğin duruşu açısından

Düşündüm ama aynı karın sıkışıyor bebek bi anda yana kayıyor altımda bi hareketleniyor şiddetli şekil de vurmaya başlıyor sıkışıyor diye düşünüyorum kendimi düzeltiyorum yine de yastık deneyeceğim

Sizinki çocuklarına nazlanmaktan tatmin olan bir anne bende olsam hoşlanmazdım haklısın
Aşırı aşırı. Sorsan da hiç naz nedir bilmemiştir hayatı boyunca nazlanacak kimsesi olmamıştır. Annesi, babası, eşi göstermemiş bu ilgiyi o da iki tane çocuk doğurup onlara yüklemiş bu misyonu valla. Eşim de ablası da görev bilinciyle yapıyorlar bunu adeta.

ben yine Kağan hocacığımı dinlicem ya djfjg sola yat sağa yat çok geriyor beni, zaten bazen cidden rahatsız ediyor bazı pozisyonlar
Aynı pozisyonda yarım saat yatabilen var mı zaten ben çoktandır unuttum o duyguyu sağ, sol hatta hiç sevmememe rağmen bazen sırt üstü hepsini deniyorum yeter ki uyuyabileyim

gunaydın kızlar ıkı gundur ayak bileklerim sısiyor daha 24 haftadyz . masa başı çalışıyorum bırde böyle yasayan varmı daha erken gıbı geldi .

dayancaz napalım :) pilavla makarnayı çok özledim ldkjfldj normal değerlere dönmeden de bi lokma almam bendeki de öyle bi inat, korku da var. tabi ki canımız bebemizler, iyi ki varlar.
Bende de çıktı şeker şimdi makineyle sürekli ölçüyorum genelde kahvaltıdan sonra yüksek çıkıyor 140-150 falan ama onun dışında gün içinde hep 120-110 tokluk senin nasıl değerlerin

gunaydın kızlar ıkı gundur ayak bileklerim sısiyor daha 24 haftadyz . masa başı çalışıyorum bırde böyle yasayan varmı daha erken gıbı geldi .
Benımde oluyor genelde ayaklarım hep salık kaldığında bi de gebelik şekeri çıktı bende belki ondan oluyorum diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…