Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Merhaba canım ben 27 haftalığım benim bebişte dün hareket etmedi endişelenme bu sabah alarm çalınca karnımda ürktü yavrucağzım

Direk sabime şikayet et bence. Sen hamilesin sonuçta boşuna mı para ödeniyor bu insanlara ben anlamıyorum.
çıkınca aradım canım kaydımı oluşturdular.bir sonuç çıkar mı hiçbir fikrim yok.
Aaahahah manyak mı ne ozel hastane bedava bakıyo sanıyolar galiba. Hem çalışıp hem devlette muayene olmak çok zor gercekten

gittiğim sağlık ocağı da o kadar sakin bir yer ki akşama kadar belki 10 hasta anca giriyordur kapıdan. 4 tane doktor çalışıyor orada bir de. oynadığı oyunu böldüm sanırım. her yere şikayet ettim bakalım bir şey çıkacağını sanmıyorum ama en azından bir nebze içim soğudu. sağlık ocağımı da değiştirdim. son 3 ayımı onun meymenetsiz suratını görerek geçirmek istemedim.

Arkadaş şey demişti bir tane aldım komple onu giydim doğumdan sonra da giydim hemen göbek gitmiyor parasını çıkartıyor demişti. Ben oysho fan club olduğum için ablam vermese pantalon oradan alacaktım.
Doğumdan sonrası için de çok mantıklı ya doğru, bakayım alternatif bulamazsam alırım ben de teşekkür ederim

Olay gozukmesi degil aslinda , goruntunun cirkin olmasi ben goruyorum cunku vajinamin tum hatlari neden ortada olsun yahu millet bakmasa bile. Bazi kadinlar aynayacasla bakmiyor mesela disari cikmadan once. Yani olay bakip bakmamak degil bence. Goruntunun kotu olmasi.

Bu arada zuu baby yazan bebek küvet setini almayı düşünenler kovası aşırı küçük geldi 6 L miş ben ona hiç dikkat etmemişim başka markadakiler 12 L mecbur başka kova alıcam
Aa ben de kayınvalideme onu atmıştım göndermişler, dağıtımda bugün hatta. 12L kova olmasının ne artısı var peki zaten beboyu 3-5 dk yıkamak gerekmiyo mu öyle diyolardı

Aa ben de kayınvalideme onu atmıştım göndermişler, dağıtımda bugün hatta. 12L kova olmasının ne artısı var peki zaten beboyu 3-5 dk yıkamak gerekmiyo mu öyle diyolardı
Kız küçük yaa ne bileyim yetersiz geldi gözüme diğerleri 12 olup bunun 6 olması gelince anlarsın çocuğun vücudunu ıslatacak kadar alır içine

Çok görüşmüyorlar ama yan yana gelince de sıkıntı yaşamazlar gibi ben ne dersem uyar ikisi de diye düşünüyorum
Ay görümce bir garip zaten yani çocuklara davranışları falan da tuhaf saldım çayıra mevlam kayıra akşama kadar parkta çocuklar asla bir ilgi alaka yok. Bir yere gitmeye gezmeye çok meraklı ama değişik bir insan bide aşırı nasıl diyim aç gözlü gibi yani outift şu yardımı yapacakmış internetten anneler grubunda tanıştım desem sorgulamadan banada versin der bende böyle şeyleri sevmem hiç . Değişik yani. Yine genel anlamda yan yana gelince goygoy yapabiliyoruz ya da fikirlerime çok karşı çıkıp müdahaleye çalışan biri değil en azından o yönden sıkıntı yaşamadan atlatırım inşallah gelmez de

Cimere de muhakkak yaz bence. İyi yapmışsın

Bebesine uyku seti/yorgan/nevresim alan var mı? Aldıysanız ne aldınız hanımlar

ben bunu aldım epeyde büyük . memnun kaldım kumaşı yumuşacık . uzun süre kullanılabilir büyüklükte

Bebesine uyku seti/yorgan/nevresim alan var mı? Aldıysanız ne aldınız hanımlar
Benimkine babaannesi almış babymallden, park yatak için . Yatak korumalığı yok. Çarşaf, yorgan, yorgan kılıfı, yastık, yastık kılıfı ve 2 adet dekoratif yastık var içinde. Birebir aynısı değil ama çok benziyor . Yorgan örtmeyiz ama heves etmiş almış artık

Eklentiler

• IMG_4032.png
    234,3 KB · Görüntüleme: 34
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…