Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Oooooooo hhhh aaaa desek Nereden biliyormuş oğlunun dayanamacağını bunları mı konuşuyorlarmış aralarında Güldüğüme bakma canım aşırı sinir bozucu ya. Biz ilk günden beri hep yaptık ben 3 ay da dayanamam deseydin

Ya şaka mı sizin kv’ler ben yazın eşimin hastalığından dolayı bir iki soru sorduğunda bile bi tuhaf olmuştum. Hani erkekliğini etkileyen bir şey mi gibisinden. Sonra dedim neyse anasıdır üzülüyordur oğlum mahçup hisseder mi falan diye onu düşünmüştür herhalde dedim. Bu kadar yüksek doza maruz kalsam ne yapardım bilemedim

Ay keşke deseydim valla oğlun değil ben dayanamıyorum diye ağzı açık kalsaydı

Hiç tavsiye etmem

Sanmıyorum ama doktoruna danış bir canım

Ya %100 pamuk kısa tayt var bende uzunu güzel de durmaz, iyice özensiz olmak istemiyorum hamileyim diye termal polar vs ben giyemem gördüm onları da sıcak basar bana. Bulmam lazım bir tane

Bu arada zuu baby yazan bebek küvet setini almayı düşünenler kovası aşırı küçük geldi 6 L miş ben ona hiç dikkat etmemişim başka markadakiler 12 L mecbur başka kova alıcam

Canım bende çok hızlı kilo aldım ve bebek hep önde gidiyor şimdide neredeyse üç hafta önde ben çok uzun zamandır kestim aslında dikkat ediyorum ama yine önde belkide genetik olarak uzun bi bebek olacaktır ya da biraz daha toplu bir bebek olacaktır

Ben hiç hıçkırık gibi hissetmedim ya da anlamadım hıçkırık olmasını

Beni aramıştı bir sorun yok diye ölçümler kaç ama hiç bilmiyorum sonuçları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…