Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Ay ne bileyim ben daha önce sezaryen doğum yapmadım. Herkes öyle söyleyince ona inandım normalde ben de pijamayla rahat ederim ama wc de falan da rahat oldu mu. Sonuçta depend falan da kullanıcaz ya

Ay ne bileyim ben daha önce sezaryen doğum yapmadım. Herkes öyle söyleyince ona inandım normalde ben de pijamayla rahat ederim ama wc de falan da rahat oldu mu. Sonuçta depend falan da kullanıcaz ya
Ben gecen sene miyom ameliyati oldum zorlandim bayagi , ama gecelik degil de elbise giymistim cok rahat olmustu . Tuvalete giderken falanda biseyleri yukari cekmek zorunda kalmiyosun ama pijama da alicam gecelikten hoc hoslanmiyorum

Ben boyattım canım epey bekledim detaylıda recep has a sormuştum doğal boya ile boyayabilirsin diyince watsonsta doğal bi boya var onunla boyadım. Ama açma işlemi yaptırmadım sadece dip boya gibi

Ben kv ve kayınpeder iyiler şükür.karışmazlar. Şuan memlekete gittiler sürekli bebek sağlıklı beslensin diye doğal ürünler kargoluyorlar. Ceviz bal sebze hiç marketten almıyorum. O yönden şanslıyım sanırım

Ben boyattım canım epey bekledim detaylıda recep has a sormuştum doğal boya ile boyayabilirsin diyince watsonsta doğal bi boya var onunla boyadım. Ama açma işlemi yaptırmadım sadece dip boya gibi
Ben açtırdım valla okudum araştırdım zararı yok diyor bilimsel olarak ama şimdi bi tırstım. Hareketlendi hanımefendi :)

Valla iyi kabul etmişsin canım. Benim kayınvalidem de doğuma gelmek istediğini söyledi, annem gelecek dedim direkt. Yani aynı anda ikisinin de varlığına gerek yok bence. Kendi kızına 40 gün önceden gitti doğumdan sonra da 2 ay kaldı. Beni de anneme bıraksın bi zahmet. Doğuma gelip geri gitmek de saçma dediğin gibi 8-9 saatlik yol yaşlı insanlar zaten kolay değil. Sıraya koydum o yüzden önce annem, sonra babamla kızlar, sonra kayınvalidem kayınbabam, onlar varken de görümcem eşi falan da gelirler artık toptan da giderler diye umuyorum. Ben bana kalsa tek başıma hallederim kafasındayım ilk bir hafta annem yardım etse yeter de Herkes de diyor yok öyle olmaz

Anladım canım. Tamamen o haftaki psikolojime, bedensel durumuma ve iş yerinin durumuna göre karar vereceğim ya. Saçma yoğun bir dönemde olurlarsa giderayak iş kitlemeye çalışırlarsa ben izne ayrılıyorum derim Ama rahat bir dönem olursa işler normal rutininde falan ay sonunu beklerim

Kız Allah seni 5 senedir boyatmadığın saçıma hamilelikte ombre mi yaptırasın geldi Ben boyatmadım hiç bir karış diplerim geldi ve yarısı beyaz Bir aklım bir daha boyatma böyle kullan artık diyor. Bir aklım doğuma yakın boyat kestir bir kere diyor. Bir diğeri emzirdiğin sürece de elleme diyor çok kararsızım şimdilik gidiyoruz ama böyle Saçımın kalan rengi de kumral boyalı üstelik rengarenk şu an çok fena Ama benim kocam ve ailesi aşırı pimpirikli, iş yerimde de böyle bir linç ekibi hazırda bekliyor. Psikolojimi bozarlar diye de cesaret edemiyorum pek.

Normal dogumda cok fazla kanama oluyor benim sezaryen sonrası cok kanamam olmamıştı ped yetmişti bana. İlki normaldi 2 gün hasta bezi baglamıştım coktu kanama. O yüzden pijama bana cok rahat gelmişti oturması kalkması yatması falan

Fjskfjskdkd ay çok sıkıldım ya napayım, fotoğraflarda falan havalı durayım dedim accuk ama yaşımı büyüttü puh ya tüüm araştırmaları okudum valla bir zararı yok diyor ama analık işte tırstım yine de açıcı falan kullandığım için. Annenin psikolojisi her şeyden önemli yavrum kendini kötü hissediyorsan boyat, doktorun da boyat der çünkü bilimsel olarak bilinen bir zararı yok ama ilk 3 ay boyatmamak daha iyi olabilir tabi. Kocamın ailesi ve diğer herkes işine baksın, yallah

Ben dipleri boyatmadım ama boyatırdım, gezemem o şekilde aynaya baktıkça kahrolurum

Çok teşekkürler. Pijama hakkındaki fikirlerimi tekrar değerlendiricem

Prima hakkında kimyager bir anne arkadaşım içinde pişik kremi barındırdığını bu yüzden çok ciddi tehlike olduğunu falan söylemişti. Bana asla prima aldırmıyor. Molfix aldım ben 2 beden indirimde koydum kenara. Doğuma yakın kilosuna göre diğerlerini tamamlarım diye düşündüm. Zamanında şöyle de bi görsel almıştım paylaşıldı mı bilmiyorum. En azından 1 ve 2 beden alma sayılarını ortalama buna göre yapabiliriz.

Prima için ben de içerik anlamında iyi şeyler duymadım evet ama sızdırma anlamında en iyisiymiş analar öyle diyor. Bu sırada 286 tane 1 numara bez alan ben 186 tane prima + 50 tane sleepy bio natural alacaktım 2 paket almışım umarım elimde patlamaz

Ay bi ara paylaşacaktım ama herkes çok bulantılıydı vazgeçtim, hazır bulantılarınız geçmişken:
Yemeksepeti markette şunu buldum 3 çeşidini aldım bir süre önce. Katkı maddesi yok içinde, elma konsantresi var tatlandırıcı olarak da. Quark üstüne falan baya iyi gidiyor ara öğün olarak, en çok bunu beğendim aralarında. Denk gelirseniz ve seviyosanız bakın canolar

İşverenler hep aynı zaten hele yöneticiler patron sanıyorlar kendilerinibende genelde alttan alıp ılımlı olan tarafım iş yerinde. Deneme süresi bitti hemen hamile kaldım diye resmen vicdan azabı çektim suçlu gibi hissettim o yüzden her şeyi yapmaya çalışıyorum ama nefret ede ede gidiyorum güya büyük ve kurumsal bir firma ama çalıştığım çok daha küçük şirketlerde bile bu kadar baskı mobbing eleştiri görmemiştim.

Ay ne diyorsun be manyak kadın ya oğlunun şeyini bile düşünüyor dayanamaz diye korkunç

Pijamalı lohusa takımlarını hangi beden aldınız? Şu an 160-64'üm, hamilelikten önce M giyiyodum altı üst S de oluyodu, şimdi de bazı M'ler oluyor bazıları olmuyor. M mi alsam L mi alsam karar veremedim. Gecelik gibi olanı M aldım o olur bence ama pijama gibi olandan emin değilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…