Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Ama ben beyaz aldım uzun elbiseli olan bide alt üst takımı birde pembe aldım zaten kan olacaksa hepsinde olacak aman dedim siyah da giyilmez şimdi

Canım ben lohusa sepetinden aldım . Kumaşları muhteşem yumuşaklıkta ve gerçekten duruşları çok güzel . Aynı zamanda emzirme sütyenini ve lohusa kilodunu buradan aldım . Hepsi çok güzeller

Eklentiler

• IMG_1011.png
    200,1 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_1010.png
    182,7 KB · Görüntüleme: 32
Evet düşündükçe şaşırıyorum beni köşe başında beklerdi lisede benden 1,5 saat önce çıkardı o soğukta kapının önünde beklerdi bende çok özlüyorum 3 kişi olacağız şimdi inşallah

Tabi öyle yurtdışında alıyor olsak gözü kapalı alırdık bunları. Trye gelişinde de kâr koydukları için ekstra fiyat biniyor. Bunu alacağıma kangurusunu alırdım herhalde o daha farklı geliyor diğer markalara göre. Ama ana kucağında ikisini de görünce inceleyince mekanik sistem olarak çok da aman aman bişeyi yok o yüzden aynısını yapabilmişler bence türkler bu konuda çok iyi

Yaa niye öyle ki benim doktorum hep çözüm yoluna gidiyor. Dayanamadığın yerde söyle yaparız bir şeyler demişti. Her gün yansa midem öyle senin gibi söylerdim ve bir çözüm yolu bulurdu muhakkak. Tamam kanama önemli de senin ruh sağlığında önemli yani bütün yaşam standardını düşürüyor mide yanması az şey değil ki

Aaaa çok mantıklı ya. Hastane tarafını hiç düşünmedim. Doğru, hastaneden mesaj geliyor mesela 26. hafta tetkikleri sağlığınız için önemlidir falan diye tam 26. haftada gönderiyorlar. 32ye yaklaşırken de çalışabilir raporu için atarlar kesin. O zaman duruma göre karar vereyim. Büyük ihtimalle ayrılırım 32de zaten.

Ayy çok saçma olmuş Neyse ki döngüm cumadan cumaya değişiyor

Canım ben lohusa sepetinden aldım . Kumaşları muhteşem yumuşaklıkta ve gerçekten duruşları çok güzel . Aynı zamanda emzirme sütyenini ve lohusa kilodunu buradan aldım . Hepsi çok güzeller
Canım çok güzeller ama bana birazcık fiyatı yüksek geldi. Hani her zaman giyeceğim bir şey değil ya ne bileyim bu kadar versem mi kalitesi eminim fiyatına göredir ama en fazla iki üç kez giyerim gibi duruyor o da hani eve gelince belki rahat olsun diye

Ben elbise ve pantalonlu takım olarak ekledim. Bir tane daha pant takım koyacağım. İlk başta elbise çok rahat oluyormuş. Kesin elbise koymalısın diye düşünüyorum. Süslü ya da süssüz. Erkek bebişin olacaksa açık mavi tatlı olabilir ben dagide güzel şeyler görmüştüm. Lohusa takım gibi değil de pantalonlu takım olarak oraya da bakabilirsin

Annem bana iki pijama takımı iki de lohusa elbisesi şeklinde emzirmeye uygun şeyler almış canım. Renkleri de beyaz, pudra pembe, bebek mavisi Yani ancak bu kadar açık renk olabilirdi Bunları hastanede ilk gün giyebileceğimden çok emin değilim. Oraya koyu renk bir pijama takımı götürebilirim. Ama sonrasında evde giymek için çok rahatlar. Ya illa cicili bicili olmaları da şart değil zaten koyu renk pijama altı ve beyaz tişörtle de oturabilirim ilk günden hastanede

Elbise evet sezaryen de olsa normal de olsa öneriyorlar. Sonda olabiliyor tuvalete gitmek falan daha kolay oluyormuş. Buz mavisi elbise sabahlık ile bir de koyu tonlarda bir pantolon takım mı koysam acaba? İki takım az olur mu ki bilemedim Emzirme sütyeni ve atletini çok öneriyorlar daginin onlardan alacağım sanırım. Takım görmemiştim bakacağım ona da çok teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…