Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
o kadar yer kalmıyor maalesef. belli de olmaz benim işim 1 ay daha beklicem bu dolabı o zamana kadar b planı yapıcam :KK70:
Bak bu tarz dusunuyorum ama tek kapi tarafini raflari daha genis olup cekmece olmicak yukluk gibi kullanmak icin . Pax olanlar bu konuda avantaj oluyor

Eklentiler

• IMG_8569.jpeg
    IMG_8569.jpeg
    100,4 KB · Görüntüleme: 42
Ben normalde 25+0 ım bugün yani hep 1 hafta önde olmasına göre, yoksa 24+0. Ama ultrasona göre 25+3. 2 hafta sonra olacak şeker yüklemem🥹
Canım 2 hafta beklemenize gerek yok. Bizim de 26+0daydı yükleme. Aynı sıkıntıyı ben de yaşayınca doktor 24+0da yaptı. Bizim bebek de önde 10 gün kadar ama önemli olan adet tarihine göre kaç haftalık olduğunuz.

Doktoru özel klinikte olup şeker yüklemesi yapanlar sonuç e nabıza düşüyor mu yoksa bi sonra ki randevuyu mu beklemem lazım öğrenmek için şimdi doktora da yazmak istemedim çok önemli birşey değil diye 😃

Doktoru özel klinikte olup şeker yüklemesi yapanlar sonuç e nabıza düşüyor mu yoksa bi sonra ki randevuyu mu beklemem lazım öğrenmek için şimdi doktora da yazmak istemedim çok önemli birşey değil diye 😃
Benim hiçbir tahlilim düşmüyor canıms. Kendisi arayıp söylüyor, ben gittiğimde basılı halini alıyorum genelde. Ama bi sonraki randevuna 1 ay varsa ara sor ona göre diyete başlaman lazım sonuçta

Al benden de o kadar. En azından doğum iznine ayrılıp evde kalsam daha iyi olucam düşüncesiyle sabrediyorum her şeye 😂 Ama gerçekten de öyle oluyor. İzne ayrıldığımızda yine geceleri mide ağrım olsa da genelde iyiydim mesela. Herkes kadar her şeyi yapabiliyordum. Şimdi işe gelirken saçımı taramaktan acizim 🤣🤣
bende 5 aydır saçımı topluyorum 😂 sabah yapabildiğim tek şey uyanmak. Gerçi o konuda da eşim sağolsun. Yataktan spatulayla kazıyor resmen beni 😁

Benim ev 2+1. Eşim de ben de evden çalıştığımız için herkes bi odada çalışıyor bebeme oda kalmadı. Çok hayal etmiştim şöyle güzel bir oda yapmak ama artık kendisi bana evini alsın gelsin oğluşum 🤣 mümkünse 4+1 ev getirsin anasına yoksa sığamayız valla 😁 Bu arada çileğin dolapları da güzel oluyor basic modeller hep. Yerin varsa uyan bir modelden dolap ve şifonyer al geç valla 😁
sağol canımcım onlara da bi bakayım

Ben
Benim hiçbir tahlilim düşmüyor canıms. Kendisi arayıp söylüyor, ben gittiğimde basılı halini alıyorum genelde. Ama bi sonraki randevuna 1 ay varsa ara sor ona göre diyete başlaman lazım sonuçta
Çoğu tahlili orda yaptırmadım yaptırdıklarımı zaten o atıyor bana bi süre sonra düşüyor e nabıza daha dün verdim cumaya kadar beklerim dönüş olmazsa yazarım ona yada kliniği ararım. Bi sonra ki randevuya üç hafta var çünkü

bende 5 aydır saçımı topluyorum 😂 sabah yapabildiğim tek şey uyanmak. Gerçi o konuda da eşim sağolsun. Yataktan spatulayla kazıyor resmen beni 😁
Ooo ben yine iyiymişim 😂Ben günlük makyajımı yapıyorum şekerim onu yapmadan markete bile gitmeyenlerdenim 🤪 Ama saçlar aldı başını gitti. Bir de doğal şampuan kullanıcaz diye yıprandı zaten. Şimdi siveno’nun doğal şampuanını ve doğal saç serumlarını aldım biraz toparlansın diye 😂

Bak bu tarz dusunuyorum ama tek kapi tarafini raflari daha genis olup cekmece olmicak yukluk gibi kullanmak icin . Pax olanlar bu konuda avantaj oluyor
Bu çok güzelmiş yaaa hangi markanın ürünü bu. Çekmeceleri rafları falan benim için çok ideal aslında bayağı beğendim.

Peki bişey sorucam. Benim kaçıncı haftada olduğumu kimse bilmiyor. Normalde 18 ekimde 32 haftalık olacak bebek. Ben ayın 31inde direkt çalışamaz alsam olmaz mı? Kim bilecek ki 32 haftalık değil de 33 olduğumuzu?
Sistemde kayıtlı ya sat tarihimiz hastaneden aldığımız raporda direkt yazıyor o yüzden. 31+6 da bile çalışamaz verilemiyor ama 32-37 arası çalışabilir biraz kurumla alakalı. Muhtemelen 32 de calisir 33 de calisamaz ister. Bir de yine net olarak 37+2 de çalışamaz alayım diyemiyoruz o da geçmiş oluyor.

İlk hamileligimde döngüm perşembeydi mesele. Haftayı kapatıp almak istedim raporları sistem izin vermedi. Iznimin bitişi de tam 16 hafta sonra persembe oldu.

7. Aya girmeye 1 hafta falan var zaman hem cok hizli hem cok yavas ve hala eksiklerim var 😂😂 ama bugun anakucagi ve kanguruyu hallettim rahat ettim. Sirada odasi var bakalim kucuk hanimin 🥰

X