Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
işte bunu alırsam şifonyer almam diyorum çekmecesi de bol olduğu için zaten stoğuda yok başka alıcam gibi bu gidişle

Valla şu an halim 0, zor nefes alıyorum ama kendisi izin aldı tatil yapacak diye ben rapor falan almıyorum. Az kıymet bilsinler dicem de hata yapıyoruz aslında
aynen çok güçlü davranmak da iyi değil benim eski çalıştığım yerde bi kadın hamileyken sürekli bacaklarım şişti diye ağlıyordu. öyle olunca değerli oluyorsun

VISTHUS gri-beyaz 122x59x216 cm gardırop - 90493446 | IKEA şunu alacaktım haftasonu ama bilin bakalım tek olmayan dolap kimin beğendiği dolap
İkea dolaplarını 2 kez baştan didikledim sanırım. Bunun çekmeceleri çok geniş geldi böyle derin derin raflar falan biraz zor gibi. Arkadaş ikea paxtan dolap çizdirmiş ben de evde çizdim öyle. Klasik model ama çok güzel durmuş. Pinterestte de hep bu şekilde yapmışlar bebek dolaplarını. Ben yandaki kısmı koymam belki ilk etapta sığmazsam koyarım diyorum. Tek dolap ölçüsü 100cm genişlik şeklinde oluyor en büyük. https://www.pinterest.com/pin//

böyle kapısız mı bunlar

Çalışabilir raporu aldıktan sonra istediğiniz zaman çalışamaz raporu alabilirsiniz o sadece 32+1 de ise gidebilmeniz çin gerekli diye biliyorum

Bembeyaz dolap alıp koyacağım odaya. Haftasonu halledeyim dedim. Ama bebeğin dolabı eşimin çalışma odasında olacak. Ve ordaki bütün mobilyalar siyah. Şimdi diyor siyah bebek dolabı istiyorum bütünlük olsun. Delirmeme çok az kaldı. Alamadan geldik. Benim eşim mi çok karışıyor ben mi çok müsaade ediyorum karışmasına bilemedim ama atıvercem camdan dışarı adamı az kaldı.

böyle kapısız mı bunlar
Yok canım istediğin kapağı da ekletiyorsun paxtan çizdirince. Bi reels de vardı onu bulamadım içini rahat gör hem de yerleşmiş fikri olsun diye bunu attım. Yerleşmişi görünce insan bi haaa oluyor çizim konusunda yardımcı olurum istersen yapamadığım şeyleri de adamın başında çizdirirken öğrendim

Benim de canımı kitaplık sıktı. Çok sabit bi kitaplık değil ince uzun 5 tane ayrı kitaplık gibi düşünün ama sallanıyor. Kiracıyız şimdi bunları nasıl sabitlicez onu düşünüyorum. Duvar düz olsa deleriz sonra kapatırız alçıyla ama evin her yeri duvar kağıdı. Kitaplığı yollayıp daha geniş kapaklı sabit bi kitaplık mı almak lazım ki bebiş hareketlenince çok sıkıntı olur Allah korusun

Mide ağrısı yaşayan anneler sabah uyandığınızda bir kaşık tahin yiyin. Bulantıya çok iyi gelmiyor ama ağrıya birebir geliyor. Hem çok faydalı hem ağrıyı geçiriyor. Benim de üniversiteden bu yana mide problemim var. Düzenli kullanımda mide ilaçlarını bile bıraktırıyor Hele aktardan gözünüz görerek küçük bi kavanoza susamı direk çektirip katkısız alırsanız tadından yenmez

benimde aynı öyle bir kitaplığım var . evim o kadar bebek için müsait değil ki. ayaklanmaya başlayınca çok iş var evde. neredeyse her şey sabitlenecek

evet bunu duymuştum epey iyi geliyormuş. hatırlattığın iyi oldu canım :)

benimde aynı öyle bir kitaplığım var . evim o kadar bebek için müsait değil ki. ayaklanmaya başlayınca çok iş var evde. neredeyse her şey sabitlenecek
Valla çevremdeki 3+1lere baktım en azından daha geniş bi eve geçelim diye de aman aman dnfmfn şu an zorlar yani tam bebiş öncesi. Ayaklanana kadar yapcaz bi şeyler artık

biraz baktım da bayaa iyiymiş sağol yavrum ben biraz oynayam bunla

biraz baktım da bayaa iyiymiş sağol yavrum ben biraz oynayam bunla
Fiyat performans oluyor valla bi de istediğin gibi yapmak iyi. Ben bi de mutfak dolabı çizdircem bugün ama o biraz saçma pahalı olcak sanırım o yüzden her an vazgeçebilirim. El kadar eve sığacam diye canım çıkıyor bugün resmen evden ve eşyadan bunalarak uyandım sanırım

benim evim 3+1 ve bir oda komple boş şu an sadece kütüphane ve 1 kanepe almıştım oraya. O yüzden at koşturuyorum şu an ama bi taşınırsak ben de yandım valla. Çocuk odasıyla her yerimiz eşya olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…