Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Çalışabilir raporu almama neredeyse 1.5 ay kalmış, ne alaka ama duygusallaştım mdmffm
Ben de 18 ekimden sonra almak zorundaymışım Dün iş yerindeki arkadaşlar da küçük bir aydınlanma yaşadılar gideceğime dair. Herkes bir hüzünlendi Ama ben büyük ihtimalle almayacağım, izne ayrılacağım artık.
Çalışma saatleri çok fazla, evle iş yeri arası çok uzak, havalar soğuyacak, yeni kıyafetler almak zorundayım bunlar olmaz bir aya kadar artık. En iyisi geri geri kaçmak Sadece o ayı tamamlamayı bir düşünmüyor değilim. 2 haftalığına alabiliyor muyuz çalışabilir raporunu? 2 hafta daha çalışabilir sonra çalışamaz gibi bir şey

Bennnnn. Her gece mide ağrısı ile uykularından uyanan dönüp duran bişeye dönüştüm. Akşamları ama özellikle geceleri çok ağrıyor ve dediğin gibi sırtıma vuruyor

keşke bu konuda yalnız olsaydım.canı tatlı biri değilimdir ona rağmen beni mahvetti. sütte içtim,ağzıma bir kaşık balda attım.sağıma da yattım ,soluma da yattım. amuda da kalksam yine geçmeyecek sanırım. dün sorduktan sonra yine serum yedim.kusura bakmayın o yüzden hemen dönemedim.

Öf bana da iş devri yap diyorlar yapasım gelmiyor doküman hazırlamam birilerini eğitmem lazım çok zor geliyor yav

3 saat daha çalışabilir raporu kdfjdkj şaka bi yana onu ayarlayabilirsin doktorunla konuşup bence. sorun çıkmış gibi yapar olmazsa doktorun sonradan verir.

dün beşiğimiz geldi. eşimin bir arkadaşının 2 yaşında kızı var ona yatak aldıkları için beşiğini bize verdiler. hem ahşap sağlam çekmeceli sallanan anne yanı beşik. bir de güzelce boyamışlar yatağını yıkatmışlar mis gibi oldu. böylece yatakla beraber 10.000 tllik masraftan kurtardılar bizi. sıra dolapta :) siz nasıl dolaplar aldınız ben büyük bir şey alayım diyorum

Geçmiş olsun kuzucum. İlaçlarını bi gözden geçir geç saatte içtiğin varsa içmemeye çalış. Açken içtiklerin dokunuyor gibiyse biraz daha tokken al falan. Geç saatte yemek mi dokunuyor aç uyumak mı bunları bi takip et belki kendi kendine çözüm bulursun. Daha olmadı dahiliye ile görüş canım. Ben serumluk olmadım çok şükür şu ana kadar. Yani benimki yatmakla alakalı ayaklandığımda geçiyor çoğu zaman. Uyku kalitemi düşürüyor sadece.

Ben özel yaptırdım anam 140x210 olması lazım, içine de çift askı istedim. Bebe dolabı iki kapılı yeter diyosun ama inciği cıncığı çok, yerin varsa mutlaka büyük al

Yeri olan büyük alsın der geçerim şu tarafa

çok teşekkür ederim canım en azından 32. haftaya kadar çalışabilmem için bir yolunu bulmam lazım :) emekliliğe gün sayıyor gibiyim :)

VISTHUS gri-beyaz 122x59x216 cm gardırop - 90493446 | IKEA şunu alacaktım haftasonu ama bilin bakalım tek olmayan dolap kimin beğendiği dolap
Canikom naçizane, raf yerine askı ve yüklük kısmı geniş şekilde yaptır. Tulumlarını takımlarını vs asarsın, zıbınları da şifonyere yerleştirirsin. Bu şekilde yaptıranlar pişman oluyor genelde, derin raf şocuk odasında pek kullanışlı olmuyor. Tabi senin nasıl içine siniyorsa

Dün şefime söyledim. Hasta olmadığın bi anına denk gelirse alırsın o da zor malum falan diyor laf sokuyor. Hastayım da rapor alıyorum sanki çalışıyorum yine. Valla sinir ediyorlar insanı
salaklar insan zaten gücü kuvveti yok bi de bunlarla uğraşıyor boşver sallama ne gerekiyorsa onu yapıcaz elbet 1 kere doğurcaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…