Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Ay hakkaten minik filozofmuşsun kendimi asırı yaşlı hissettim su an shjjfjfk allah mutlulugunuzu daim etsin inşallah

Ay herkeşe yazıyorum yine yazim demir için sidefer sase veya microfer tablet hicbişeycik yapmışyor aklında olsun canım. Ben de asla sok tarafıma yatamıyorum normalde midem cok agrımıyor ama yattıgım zaman bi kötü oluyor hep sagıma dönük uyuyorum

Uykusu asırı agır biriyle evli tecrübeli bir anne olarak diyebilirim ki uyanmıyorlar anacım top atsan uyanmıyorlar. Zaten meme denen sey de sadece ana denen varlıkta mevcut bulundugu için geceleyin cocukla başbaşa cılgın saatler cok asırı kolik bir bebek falan olmaz da emer emer geri uyursa zaten adama ihtiyacın olmaz. Elleşmezsin adamı ikiniz de gerilmezsiniz boşver cok da takma kafayı evdeyken gündüz baksın sen dinlen biraz o yeter. Relax olmak lazım yoksa cidden cocuk büyütmek kolay iş değil

kızlar babybjörnde %30 indirim var babymall’da. şu oyuncaklıyı veya düzünü alayım diyorum ne dersiniz iyi mi fiyatı

Ay ne güzel söyledin gerçekten öyle. İşe gider çıkar akşam sevgilimle buluşur geri sabah aynı rutin çalışırdım. Şimdi 10 dk iş 15 dk uzanma düzelecek miyiz doktor
eskisi gibi olmasada çocuk peşinde koşturacağız artık enerji lazım bize umarım geri gelir...

Ya ben ne zaman sormustum ama max 2 ay olmustur oncesinde hep pastorize yedim korkudan bl de tup bebek fln diye . Sonra en son sordugumda da kendin yaparsan daha faydali dedi amz senin doktorun soyledikleri de mantikli pof
Yani tabi herkes kendi iç sesini dinlemeli böyle konularda. Bana kalırsa da evde yaptığınla dışarıdan alınan asla bir olmuyor. Geçenlerde görümcem de eşime çeşit çeşit doğal peynirler almış getirmiş mesela hem de hep yöresinden. Besin değeri kesinlikle marketten aldıklarımızdan iyidir. Fakat yemedik hepsini geri gönderdik onlarla. Cesaretimiz kırıldı yani bir miktar

Ahahhahaha Gerçekten de nasıl üşümüyorduk, üşenmiyorduk geriye dönüp bakınca hayret ediyor insan Benim kaldığım yurdun önünden her geçişimizde vay be şu sokaklarda ne günlerimiz geçti, şu üst geçitte ilk kez el ele tutuştuk, şu parkta titrerken titrememize gülerdik falan diyoruz biz de. Aşırı sefalet içerse de çok güzelmiş çok özlüyorum

ben de ilk başta yoğurdu kendim yapıyordum sonra mikrop korkumdan güvenilir markaların süt yoğurtlarını almaya başladım. hala da açık inek sütü ve yoğurduna cesaretim yok.

ben de ilk başta yoğurdu kendim yapıyordum sonra mikrop korkumdan güvenilir markaların süt yoğurtlarını almaya başladım. hala da açık inek sütü ve yoğurduna cesaretim yok.
Ben de öyle canım. Peynir de aynı şekilde. Dışarıdan et yemeye bile çok cesaret edemedim. Ya da ikinci kez pişirin falan dedim birçok yere. Ki ben eti de, kıymayı da, yumurtayı da az pişmiş daha yağlı severdim Kurutulunca yiyesim gelmezdi. Ama yavrukuşlar söz konusu olunca insan kendi sevdiklerini bir kenara bırakıp ne deniyorsa onu yapıyor işte

ay benim gibisin ben yumurtayı çiğe yakın yerim eti de pek pişirtmem. şimdi kaskatı yapıyorum hepsini tontiklerimiz için değiştirdik her şeyi valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…