Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
selam kızlarııım bayadır girememişim, dün tetanoz ikinci dozu oldum hiç ilk doz gibi ağır olmadım, vücut alıştı sanırım
bugün de kv ile ebebek babymall falan gittik bişiler almak istedi, hastane çıkışı falan en pahalısından aldım, yaşasın gelinlik
bir de bebek arabası ilk defa baktık ve aldık direkt, bu beni de çok şaşırttı içime sindi ya, kabin boy pusetli bişi istiyodum prego solo aldık canlar, 11300 tl ye geldi. linki bırakayım
bir deee bugün doğum günüm, hamile olduğumdan beri piyasalardan silindiğim için fazla kutlayan olmadı, seri kutlayalım lütfen

prego solo

Acaba fizyolojik mi ya vücut mu üretiyor enfeksiyonu, kızılcık suyunu hiç denemedim onu da deneyeyim bari

Kabin alsam Prego solo alırdım muhtemelen, çok sevmiştim ben güle güle kullan

Veee iyi ki doğmuşsun, yeni yaşın sana bebişinle çok mutlu anlar getirsin

Acaba fizyolojik mi ya vücut mu üretiyor enfeksiyonu, kızılcık suyunu hiç denemedim onu da deneyeyim bari
Onu da sevmedim dnfkf yararlı şeyler itici gelir ya o hesap herhalde çok garip geldi kokusu falan. Bağışıklık baskılanıyor, bazı hormonlar da artıyor ya ondan kaynaklı oluyormuş açık oluyomuşuz yani normalde olmayacak olsa bile hamilelikte daha yatkın olunuyormuş

Lanet bir şey enfeksiyon ya, bende hiçbir belirti olmamasına rağmen 2 kez çıktı dediğin gibi 2 şase kullandım bilmiyorum bitti mi gebelikte çok oluyormuş
Benim idrarda böyle enfeksiyon var sanırım sizin değerler nasıl çıkıyor. Evde şase var daha önce hamileyken kullandım yine onu kullanacağım bir kez. Birde su çok içemiyorum istesemde susayamıyorum işte aklıma gelmiyor bile bazen

Eklentiler

• IMG_4223.png
    97,9 KB · Görüntüleme: 38
Sağlıkla giysin kullansın bebişin nice mutlu senelereee

İdrar yolu enfeksiyonu için arkadaşa doktoru şöyle bişey vermiş. Doğal takviye olarak. Ama etkisini göremeden doğurdu kız son haftasında enfeksiyon çıktığı için. Sizde kullanan ya da doktoruna sormak isteyen olursa diye hatırlatayım dedim. Sanki konuşulmuştu bu ama neler dedik hakkında hatırlayamadım

İy ki doğdunnnn bebişşşş nice güzel musmutlu senelere

Ben profilimde sorunca cranberry önermişlerdi ama ben hap almak istemiyorum ben hap olmak istiyorum artık snfmf bi sorarım doktora ben bunu

Yaaaaaaa iyi ki doğdun çiçeğim, nice mutlu yılların olsun kuzunla

Ben de 2 litre içiyorum daha fazlası midemi bulandırıyor, ben de 3-4 çıkmıştı lökosit. Seninki de çok fazla değil sanki ama doktor bilir tabi

Nice mutlu senelere

Ben kullandim ama en az 1 aydan fazla kullanmak lazim etkisi gorebilmek icin , bende ise yaramisti

Nice mutlu seneler , dogumgunun kutlu olsun canim

Canım benimde suyum fazla ama fiziksel ne gibi bir sorun olabilirmiş ?

Canım benimde suyum fazla ama fiziksel ne gibi bir sorun olabilirmiş ?
Erken doğuma sebep olabilirmiş. Ama ne kadar fazla olduğuna bağlı. Sebebi de, olması gerekenden fazla su olup ağırlığı rahim taşımakta zorlanıyormuş. Şişirilmiş balon gibi düşün dedi doktorum yavaş şişmek yerine bir anda şişip patlıyor gibi diye anlattı. 10 gün önce fark ettik suyun fazla olduğunu doktorum önlem amaçlı 10 gün sonra alttan bakmak istedi tahmin ettiği gibi de olmuş. Rahim ağzı kısalmış. Su ceplerini ölçerek sınırdan fazla olduğumu söyledi. Belki senin fazladır ama sınırda değildir benden kaynaklı stres olmanı istemem.

Gerçekten ya öyle bir stresli dönemmiş ki. Herkes çok güzel geçiriyor ama sanki herseyi ben kafama takıyorum

Sağlık ocağından sağlık ocağına fark ediyor sanırım. Benimki sadece açlık bakabiliriz dedi. Benim doktorum şeker yüklemesi yapmıyormuş, risk görmediği sürece.

Gerçekten ya öyle bir stresli dönemmiş ki. Herkes çok güzel geçiriyor ama sanki herseyi ben kafama takıyorum
Yani bana da öyle geliyor gerçekten pskolojik olarak bittim. Fiziksel ağrılar umrumda değil bebeğim için kaygılanıyorum sadece. ama bazıları cidden rahat geçiriyor. Arkadaşımla görüştüm geçenlerde o da hamileymiş suyu fazlaymış hatta ağrısı varmış haftası benden küçük ve daha riskli bi haftada . O kadar pozitif ve gülerek anlatıyor ki bende mi sorun var diyorum. Ve genelde pozitif olan insanların yolunda ilerlemeyen birşeyler olsa da güzel düşündükleri için sanırım hayatlarımda her şey yolunda vaktinde oluyor . Yoldan geçen birisi bile bana olumsuz bişey desin kafama takarım. Yanlız değilsin bu günler de sağlıkla geçecek inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…