Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Onun cinko miktarı gebelik için yüksek gelebilir. Sade magnezyum daha iyi magnimore plus, vitafenix magna p birde nbt nin magnezyumu bnm sevdigim magnezyumlar içerik olarak

Eki Görüntüle 3474481

Bacağımdaki de böyle olmuş, ortasında delik var belli bi şey ısırmış da ne acaba
çok korkunç değil aslında şişlik dışında kızarma ya da morluk yok en azından. ben doktor konusunda şanslıyım. o tatildeyken dişim apse yapmıştı kadın yarım gün bana yazmak zorunda kaldı

Ay sekreter sonunda doktorun numarasını verdi ndnf normalde paket alanlara veriyomuş doktor numarasını ama gerek duymadım hiç istememiştim ne bileyim

Hiç aramadım yavrum, acil bir durum olmadı çok şükür ama hastane doktorları genel olarak böyle sanırım. Tüp bebek doktorum hiç böyle değildi

Ben korkudan ilk gün almıştım ksdjks iyi bari en azından bi yok gösterir
Cildiye uzmanı önerisi al, artmıyorsa polikliniğe gösterebilirsin demiş, yarın akşam dönüyorum ben perşembe özele gideyim madem burada yok hastane artan eden bi şey de yok. Ben 2 kere pikniğe gittim ikisinde de böyle kabardım doktor alerjin var demişti test yapmamış olsa da, muhtemelen öyle bi şey yine

Eki Görüntüle 3474481

Bacağımdaki de böyle olmuş, ortasında delik var belli bi şey ısırmış da ne acaba
Bence bunu bi böcek yapmış olabilir. Antalya bölgesinde de çam ağacının aralarında böcekler olur ısırınca hafif kabartıp ortasında delik izi olur. Adı falan da oluyordu böceğin ama aklıma gelmiyor. Çamlık bi yere gittin mi? Pire de yapabilir bunu. Bebeği etkileyecek bişey olduğunu zannetmiyorum

Yok canım ya gitmedim ama pire gibi geliyor bana da. Artmıyorsa polikliniğe git dedi doktor Perşembe izin alabilirsem giderim yoksa cuma mecbur

Kızlar 2 hafta önce idrar yolu enfeksiyonu çıktı ilaç kullandım şu şaselerden her gün 3 litre su tüketiyorum, sürekli çamaşır değiştiriyorum bugün yine çıkmış jdjdjd ben anlamadım yani bu geçmeyen bir şey mi ya

+1 ben 3-4 kere geçirdim hamilelik süresince. Daha vermedim idrar inşallah çıkmamıştır ama hamilelikte artarmış zaten korkuyorum ben de fark etmeden yine çıkacak diye

Lanet bir şey enfeksiyon ya, bende hiçbir belirti olmamasına rağmen 2 kez çıktı dediğin gibi 2 şase kullandım bilmiyorum bitti mi gebelikte çok oluyormuş

+1 ben 3-4 kere geçirdim hamilelik süresince. Daha vermedim idrar inşallah çıkmamıştır ama hamilelikte artarmış zaten korkuyorum ben de fark etmeden yine çıkacak diye
Kontrol için gittim ben de bi baktım hiçbir şey değilmemiş, dut suyu falan denedin mi ben artık başka çare bulamıyorum

Kontrol için gittim ben de bi baktım hiçbir şey değilmemiş, dut suyu falan denedin mi ben artık başka çare bulamıyorum
Midemi çok bulandırdı dut suyu benim. Düzenli içemedim yani. Dut yerim belki bundan sonra ama çok etki edeceğini düşünmüyorum kızılcık suyu yaptım bazen de onu içtim ama yani olacak olan yine oluyor anlamadım inan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…