Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Kızlar bebek arabası hakkında görüşlerinizi alabilir miyim? Maxi Cosi almak istediğim markalar arasındaydı. Bu model de hafif, kullanışlı, çift yönlü. Şu anda da indirimde. Eşim de alalım indirimdeyken dedi ama ben bir de kızlara sorayım dedim 🫠
Yorumlarınızı bekliyorummm
Maxi-Cosi Leona2 Çift Yönlü Uzatılabilir Sırt Desteği Tam Yatabilir Bebek Arabası Essential Graphite
Benim ilk üçümdeydi canım bu, geçen gün yazlıkta bir ailede gördüm model çok güzel duruyordu. Özellikle yeşiline bayılıyorum 🥲

Set olarak almayalım diyor eşim de. Puset kısa kullanımlı bir şey olduğundan direkt 0-36ya uygun oto koltuğu bakıyoruz canım. Ben bebek arabasını alayım da onları sonra alalım olmazsa ya. En azından bunun indirimini kaçırmamış olalım.
Puseti ikinci el alabilirsin çiçeğim, bence puset lazım. 7-8 ay kullanılıyor ve oto koltuğu da oluyor öyle düşün, 9 kilodan itibaren alırsın oto koltuğunu.

Benim ilk üçümdeydi canım bu, geçen gün yazlıkta bir ailede gördüm model çok güzel duruyordu. Özellikle yeşiline bayılıyorum 🥲
Koyu gri olanı aldım ya linkteki yeşil kirlenirse çok belli eder kaygısıyla 😂😂
Önce gardrop sonra beşik sonra ana kucağı en son bebek arabası alırım derken ilk benek arabası almamıza kaç puan 😂😂

kızlar ana kucağı alıcam ama sallanır otomatik bişey mi alayım yoksa bebeğin hareketleriyle sallanan anakucağı mı emin olamadım.
bir yandan ikisinide alayım diyorum otomatik sallananı uyku için kullanayım içinde gündüz uykularını uyur. diğerininde uyanıkken kucakta durma süresini azaltmak için koyucağım bir şey olsun. fikirleriniz nedir aklım karışık
1725369183799.png

kızlar ana kucağı alıcam ama sallanır otomatik bişey mi alayım yoksa bebeğin hareketleriyle sallanan anakucağı mı emin olamadım.
bir yandan ikisinide alayım diyorum otomatik sallananı uyku için kullanayım içinde gündüz uykularını uyur. diğerininde uyanıkken kucakta durma süresini azaltmak için koyucağım bir şey olsun. fikirleriniz nedir aklım karışık
Eki Görüntüle 3474410
Bu otomatik sallananları önermiyorlar pek diye biliyorum. Yani bir nevi hipnoz gibi etki yapıyor diye pek sağlıklı değil sanırım. Şu babyjörn tarzı klasik bebek hareketiyle sallananlar en iyisi bence👍🏼

Eki Görüntüle 3474410
ben normal dümdüz bir şey aldım. hatta 2. el aldım 7 ay falan yatacak diye. hem elektrikli bi şeyde bebeği yatırmak güvenli gelmedi, hem de çok yavaş sallandığı için bebeklerin hepsi sıkılıyormuş durmuyorlar diyen çok oldu.

Eki Görüntüle 3474410
Bize eşimin ablası otomatiği hediye aldı onu kullanacağız teyzemin 4 aylık bebeği var onda denedik sevdi durdu baya. Diğerinden de almayı düşünüyorum ama bende çocuklar daha çok seviyor diyorlar

Eki Görüntüle 3474410
Otomatik sallananları bebekler pek sevmiyor ve uzmanlar da önermiyor. Bir de fişe takmak falan bana pratik gelmedi, Babybjörn aldım ben gaz çıkarma vs için de faydalıymış

naptın gitmedin mi bi yere
Yok canım gitmedim henüz dünden beri böyle zaten yeni başlamadı. Gece gidicem ya da yarın sabah. Pire olabilir gibi geldi araştırdığım kadarıyla annemin kapısındaki kedi eve girmeye başlamış koltuğa falan yatıyordu ondan geldi bi şey bence

X