Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Canim bu arada yeni okudum inşallah annen hızlıca sağlığına kavuşur sende stressiz atlatırsın herşey güzel olacak de ve olsun

İzlesem de anlamam şimdi hiç araştırmadım emannn

Hemi de nasıl gülom

Wellgro Comfy 4 In 1 Kanguru, Bebek TaÅıma Kangurusu Fiyatı, Yorumları - Trendyol Sence bu nasıl fiyatı baya uygun alanlar memnun kalmış hem bel destekli hem m pozisyonlu gibi

Allah şifa versin canım kolaycacık ve sağlıklı bir şekilde atlatırsınız inşallah

Anneciğin ve sana bol şanslar kuzum. Sağlıkla gidip gelin inşallah. Annen sağlığına kavuşsun inşallah ❤ kolaylıkla atlatın
Oyy görüşüne bakmaktan yazdıklarını okuyamadım ben de kendime diyorum 6 aylık böyleyse 9 aylık nasıl olacak acaba diye. Maşallah iyi büyüttük bebişleri

Kızlar bir süre oturduktan sonra ayağa kalkınca aşağı doğru bir ağırlık hissediyor musunuz böyle baskı gibi? Son zamanlarda idrara sıkışmışım gibi oluyor ama biraz yürüyünce geçiyor.

eveeet cabucak gecse su son 3 ay. icinde tasimak guzel bir o kadar da zor artik, hic duzgun uykum kalmadi gobegim rahatsiz ediyor uykularim boluk iyice. biraz da dogumdan korkmaya basladim yine zaman yaklastikca.. hayirlisiyla alsak kucagimiza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…