Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Benim bunlar işte hep söküldü fermuarları gitti. Ama şöyle ayda 2 kere kullandığım oldu. Aşırı sık seyahat ediyorum canı çıktı resmen

0-36 kilo olanlara Adac çok yapılmıyor diye biliyorum. Adac o kadar uzun süre kullanımda ben riske alamam çarpışma testleri güvenli olmaz diyordu. Araştırmak lazım yapılmış mı adac
Evet, yapılmış. Hatta Maxi Cosi direkt kendisi yapıyormuş kendi ürünlerine. Cybex Adac konusunda ilk 3’te, birçok modeli 0-36 kilo.

Evet, yapılmış. Hatta Maxi Cosi direkt kendisi yapıyormuş kendi ürünlerine. Cybex Adac konusunda ilk 3’te, birçok modeli 0-36 kilo.

Cybex ben de kullandım. Şimdi de yenidoğan için cybex aldım ama 0-36 yı eskiden adac önermiyordu. O kadar uzun yıl testlerin güvenilirliği kalmıyor diye demek ki değişmiş.

Cybex ben de kullandım. Şimdi de yenidoğan için cybex aldım ama 0-36 yı eskiden adac önermiyordu. O kadar uzun yıl testlerin güvenilirliği kalmıyor diye demek ki değişmiş.
Hala 0-18 daha güvenli diyenler var, bence de mantıklı bu arada ama Maxi Cosi ve Cybex güvenilir olduğu için tereddüt etmedim. Cybex’te sadece Sirona modeli 360 derece dönüyor o nedenle şimdilik eledim. Belki de dediğiniz gibi 0-18 alırım ben de bir tane alıp hep kullanabilmek en güzeli aslında.

Hepsiburada da yorumlara baktım şimdi sizin linkten orda da adac testi yok yazmış satıcı. Bizim ilk oto koltuğu isofixliydi 0-18 cybex bir arabadan diğer arabaya geçirirken isofixi kırıldı aşırı sağlam isofix yapışmış resmen koltukla yer arasına kırmadan mümkün değil çıkaramadık maalesef garanti kapsamında da tutmadılar. O yüzden çok uzun ömürlü de olmuyor aslında.

Aa çok şaşırdım, o zaman biraz daha araştırmak lazım. Ben puset var diye çok bakmadım açıkçası ama indirimdeyken alınabilir belki. Sizin var mı düşündüğünüz/önerdiğiniz bir model?

Ben aldım canım ama sürgülü değil 3 kapaklı, önümüzdeki ptesi salı gelir atarım. Bu modeli seçtik ama değiştirdim kulplarını ölçülerini vs.
Çok güzelmiş canım ama benim koymayı planladığım yerde kapaklar açılmaz gibi. O yüzden sürgülü daha iyi olacak benim açımdan

Çekmeceler ve kapaklar açılmayabilir bu modelde ya

Ay çıkmış valla tatlıcıda bez aradık bebeğe. Müşterilerden birinin evi yakınmış neyse ki adam gitti evden getirdi de idare ettik bir saat falan daha. Onlar o kadar çok seyahat halinde ki garibim çocuk da alışmış rezilliğe sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…