Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Hangisi yüksekse onu alacağım çünkü 6 aydan sonra yolu görmüyorsa çığlık kıyamet gidiyor ya cybex ya britax römer alacağım sanırım yüksek olup adac olan 9-18 ya da 0-18. Eskiden recaro da çok kullandım memnundum. Ama Türkiye’den çekildi sanıyorum.

İyi bari çocuğun şansına denk gelmiş de bez bulundu bez ve ıslak mendili kendi kol çantasına koysa da sığardı ama işte oldun mu böyle gamsız olacaksın

Yok yok çağırma öyle, rahim büyürken baskı yapıyordur, hormonal olabilir bir sürü sebebi var. İlla erken doğum belirtisi değil ki. Bir süreç de olabilir geçebilir yani. 29 çok erken ya en azından 36yı geçeriz hayırlısıyla inşallah hepimiz. İkiz ve üçüz yeğenlerim prematüre doğdu. Birebir yaşadım, çok zorlu bir süreç

İkiz ve üçüz yeğenlerin mi olduuuu
İnşallah öyle olur vaktinde sağlıkla gelir canım erken gelmesinler

İyi geceler kızlar.Bugün doktoruma kontrole gittim şeker yüklemesi için 50 gr glikoz ile yaptırmamı istedi.Sağlık ocakları yapıyor istersen orada yaptırabilirsin istersen burada dedi.Sağlık ocağında yapılıyor mu bilgisi olan var mı?Daha önce orada yapıldığını duymamıştım ama evime çok yakın olursa iyi olur diye düşündüm

hiç duymadım öyle bir seçenek olsa doktorum bana söylerdi. bi de bu önemli olduğu için kendi kontrolünde olsun istiyor.

Telefon nosu varsa öncesinde arayıp sorun, bizim Asm de yapılmıyor mesela . normal genel tahlil de haftada 1 gün oluyor.

Selam kizlar günaydın... Eşimin ailesi burada olduğu için pek vakit bulamıyorum. Dün detayliya girdim baya stresli girdim ama çok şükür her şey yolunda. Doktor da çok rahatlatıcı konuşuyordu tek tek acikliyodu gördüğü şeyi çizerek falan baya içim rahatladı. 50 dakika falan inceledi yüzünde kordon var pek net göremedik çok hareketli bir bebek olacak Allah yardımcın olsun benimde iki oğlum var dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…